Archiwalne

DIALOG: powódź nie wpływa na pracę sieci

19.05.2010


Jak informuje Telefonia Dialog, powódź, z którą walczą mieszkańcy południowej Polski, nie wpływa na razie na pracę i stan techniczny sieci DIALOGu. Pracownicy spółki na bieżąco śledzą sytuację, by w porę zapobiec wszelkim zagrożeniom.

Od kilku dni stan wody w Odrze i Wiśle oraz ich dorzeczach gwałtownie podnosi się powodując liczne poważne powodzie, zalania i podtopienia. Pracownicy Departamentu Zarządzania Siecią Telefonii DIALOG na bieżąco śledzą sytuację swojej sieci na zagrożonych terenach.

- Mamy świadomość, jak ważna w takich sytuacjach jest sprawna komunikacja i przekaz informacji – mówi Arkadiusz Miszuk, prezes zarządu Telefonii DIALOG. – Dlatego robimy wszystko, by zapewnić bezawaryjne działanie naszych usług telefonicznych i internetowych w tych trudnych chwilach - dodaje.

- Jak do tej pory nie mieliśmy żadnych sygnałów, aby wylewające rzeki uszkodziły naszą infrastrukturę. Nie notujemy żadnych awarii, usługi telefoniczne, internetowe i telewizyjne świadczone są bez przerw i jakichkolwiek problemów – mówi Krzysztof Dziedzic, Pełnomocnik Zarządu ds. Techniki. – Jesteśmy jednak przygotowani na różne scenariusze. Jeśli będzie taka konieczność, będziemy robili wszystko co tylko możliwe, by chronić infrastrukturę i jak najszybciej usuwać ewentualne zniszczenia – dodaje.

Obecnie największe zagrożenie dotyczy sieci w Bielsku-Białej, Cieszynie, Żywcu i okolicach. Monitorowana jest także sytuacja na Dolnym Śląsku – m.in. w rejonie Wrocławia, Jeleniej Góry, Wałbrzycha, Kłodzka i Legnicy.

źródło: Dialog

News Oryginalne i zamienne tusze do drukarek HP – które warto wybrać?

Wielu producentów oferuje drukarki i urządzenia wielofunkcyjne, które są niedrogie i dzięki temu usprawniają nie tylko pracę w biurach, ale również wspierają naukę oraz realizowanie innych zadań w domach. Dużą popularnością cieszą się urządzenia marki Hewlett-Packard ze względu na kompaktowość i prostotę obsługi. Czy zawsze koniecznie jest stosowanie tuszów oryginalnych? Czym różnią się od nich tusze zamienne? czytaj więcej

News iPhone 12 Pro Max | Kolekcja wyjątkowych etui marki Spigen

Spigen to amerykański producent akcesoriów GSM, który cieszy się popularnością w niemal każdym zakątku świata. Akcesoria marki to produkty klasy premium, które bez względu na model zachowują swój wysoki standard jakości, oparty na dopracowanym designie i wykorzystaniu trwałych materiałów. W ofercie marki znajdziemy przede wszystkim akcesoria do znanych telefonów z średnich i wysokich półek cenowych. Jednym z nich jest iPhone 12 Pro Max, do którego marka przygotowała wiele modeli unikalnych akcesoriów. W ofercie znajdziemy zarówno pancerne pokrowce, eleganckie i klasyczne etui oraz delikatne i kobiece obudowy. Oto najnowsza kolekcja etui Spigen do Apple iPhone 12 Pro Max. czytaj więcej

News Jak działa kryptowaluta Bitcoin?

Od momentu pojawienia się na rynku w 2009 roku, popularność bitcoina wciąż rośnie. Pomimo dostępności setek innych coinów, to właśnie waluta stworzona przez Satoshi Nakamoto ma największe szanse, by stać się oficjalnym środkiem płatniczym. Aby skutecznie i z zyskiem inwestować w bitcoina, należy poznać kilka podstawowych informacji dotyczących tego, czym jest, a także, w jaki sposób działa. czytaj więcej