Solidny i tani smartfon - czy można taki kupić? Solidny i tani smartfon - czy można taki kupić?

Solidny i tani smartfon - czy można taki kupić?

Niby cieszymy się, gdy jest tanio, ale tak naprawdę to zależy od tego, co kupujemy. Niedroga rzecz jak produkt spożywczy to powód do zadowolenia, inaczej jednak jest, gdy planujemy kupić smartfon. Tutaj często cena powoduje, że to, co nie kosztuje dużo, traktowane jest gorzej. Wydaje nam się bowiem, że sprzęt szybko się zepsuje, będzie mało komfortowy w obsłudze, a do tego niezbyt funkcjonalny. Wcale tak nie jest, ale trzeba wiedzieć, na co zwracać uwagę, aby wybrać tani, ale solidny smartfon.
Śniadanie w Chmurze. Przyjdź i sprawdź jak zwiększyć efektywność swojego biznesu Śniadanie w Chmurze. Przyjdź i sprawdź jak zwiększyć efektywność swojego biznesu

Śniadanie w Chmurze. Przyjdź i sprawdź jak zwiększyć efektywność swojego biznesu

Odwieczne pytanie: Jak zwiększyć efektywność swojego biznesu? Śniadanie w Chmurze jest doskonałym miejscem do znalezienia nowych pomysłów w tym zakresie oraz okazją do wymiany doświadczeń pomiędzy ekspertami w dziedzinie wielokanałowej komunikacji z klientami.
Etui, czyli jak chronić telefon? Etui, czyli jak chronić telefon?

Etui, czyli jak chronić telefon?

Telefony są dziś cennymi urządzeniami, których zakup wymaga zwykle znacznego uszczuplenia portfela. Stąd tak ważne jest, aby chronić telefon przed przedwczesnym zniszczeniem...
Technologia open source Magento 2.2.5 – nowości dostępne na platformie Technologia open source Magento 2.2.5 – nowości dostępne na platformie

Technologia open source Magento 2.2.5 – nowości dostępne na platformie

Magento Open Source dostarcza funkcji niezbędnych do zbudowania i rozwijania sklepu internetowego od podstaw. Najnowsza wersja systemu została wzbogacona o kilka przydatnych możliwości i ulepszeń. Zobacz najważniejsze z nich.
Brak wyjścia „na miasto” lub nie można dodzwonić się do Twojej firmy? Twój biznes wymaga nowych rozwiązań Brak wyjścia „na miasto” lub nie można dodzwonić się do Twojej firmy? Twój biznes wymaga nowych rozwiązań

Brak wyjścia „na miasto” lub nie można dodzwonić się do Twojej firmy? Twój biznes wymaga nowych rozwiązań

Jeśli w twojej firmie jest centrala telefoniczna, to nieodłącznym elementem są też linie telefoniczne, które są do niej podłączone. Dzięki temu możesz swobodnie dzwonić ze swojego telefonu na biurku. Problem zaczyna się jednak wtedy, gdy do centrali jest podłączonych mniej linii telefonicznych, niż osób które chcą zadzwonić „na miasto”. A jeśli nawet wszyscy mogą dzwonić na zewnątrz firmy w jednym czasie, to już nikt do twojej firmy nie może się dodzwonić, ponieważ wszystkie linie są już zajęte przez pracowników firmy. Co wtedy?
Czy abonament „bez limitu” tylko w komórkach? Czy abonament „bez limitu” tylko w komórkach?

Czy abonament „bez limitu” tylko w komórkach?

Jesteśmy już przyzwyczajeni, że w naszych telefonach komórkowych korzystamy z usług abonamentowych bez limitu. Ale co z innymi rodzajami usług telekomunikacyjnych? Czy w nich też dostępne są abonamenty bez limitu rozmów? Odpowiedzią na te pytania jest telefonia internetowa.

Blokada usług Premium Rate

Jak zablokować połączenia na numery o podwyższonej płatności - Premium Rate?

Blokada usług Premium jest realizowana przez Twojego operatora, który świadczy Ci usługi telekomunikacyjne. Może być całościowa lub częściowa, można też nałożyć limity kwotowe na korzystanie z danej usługi Premium Rate.

Które usługi Premium Rate mogą być zablokowane?

Wszystkie usługi o podwyższonej płatności mogą być zablokowane, ale można tego dokonać całościowo dla wszystkich rodzai usług lub wybiórczo wyłączyć dostęp do usług - w takim przypadku możesz włączyć:

Jak włączyć / wyłączyć blokadę dla usług Premium Rate?

Blokadami dla usług o podwyższonej płatności możesz zarządzać na kilka sposobów:

  • poprzez zalogowanie się do swojego konta użytkownika/abonenta (na przykład poprzez stronę internetową operatora lub aplikację w swoim telefonie komórkowym/smartfonie), gdzie możliwe jest włączanie i wyłączanie usług, w tym Premium Rate;
  • poprzez osobisty kontakt w salonie operatora i wydanie odpowiedniej dyspozycji;
  • poprzez kontakt telefoniczny z Biurem Obsługi Klienta operatora świadczącego Ci usługi telekomunikacyjne.

 

Włączenie lub wyłączenie blokady potwierdzane jest stosownym SMS-em potwierdzającym wprowadzenie zleconej przez Ciebie zmiany (dotyczy operatorów sieci komórkowych). Włączanie i wyłączanie blokad dla numerów o podwyższonej opłacie jest bezpłatne.