Solidny i tani smartfon - czy można taki kupić? Solidny i tani smartfon - czy można taki kupić?

Solidny i tani smartfon - czy można taki kupić?

Niby cieszymy się, gdy jest tanio, ale tak naprawdę to zależy od tego, co kupujemy. Niedroga rzecz jak produkt spożywczy to powód do zadowolenia, inaczej jednak jest, gdy planujemy kupić smartfon. Tutaj często cena powoduje, że to, co nie kosztuje dużo, traktowane jest gorzej. Wydaje nam się bowiem, że sprzęt szybko się zepsuje, będzie mało komfortowy w obsłudze, a do tego niezbyt funkcjonalny. Wcale tak nie jest, ale trzeba wiedzieć, na co zwracać uwagę, aby wybrać tani, ale solidny smartfon.
Śniadanie w Chmurze. Przyjdź i sprawdź jak zwiększyć efektywność swojego biznesu Śniadanie w Chmurze. Przyjdź i sprawdź jak zwiększyć efektywność swojego biznesu

Śniadanie w Chmurze. Przyjdź i sprawdź jak zwiększyć efektywność swojego biznesu

Odwieczne pytanie: Jak zwiększyć efektywność swojego biznesu? Śniadanie w Chmurze jest doskonałym miejscem do znalezienia nowych pomysłów w tym zakresie oraz okazją do wymiany doświadczeń pomiędzy ekspertami w dziedzinie wielokanałowej komunikacji z klientami.
Etui, czyli jak chronić telefon? Etui, czyli jak chronić telefon?

Etui, czyli jak chronić telefon?

Telefony są dziś cennymi urządzeniami, których zakup wymaga zwykle znacznego uszczuplenia portfela. Stąd tak ważne jest, aby chronić telefon przed przedwczesnym zniszczeniem...
Technologia open source Magento 2.2.5 – nowości dostępne na platformie Technologia open source Magento 2.2.5 – nowości dostępne na platformie

Technologia open source Magento 2.2.5 – nowości dostępne na platformie

Magento Open Source dostarcza funkcji niezbędnych do zbudowania i rozwijania sklepu internetowego od podstaw. Najnowsza wersja systemu została wzbogacona o kilka przydatnych możliwości i ulepszeń. Zobacz najważniejsze z nich.
Brak wyjścia „na miasto” lub nie można dodzwonić się do Twojej firmy? Twój biznes wymaga nowych rozwiązań Brak wyjścia „na miasto” lub nie można dodzwonić się do Twojej firmy? Twój biznes wymaga nowych rozwiązań

Brak wyjścia „na miasto” lub nie można dodzwonić się do Twojej firmy? Twój biznes wymaga nowych rozwiązań

Jeśli w twojej firmie jest centrala telefoniczna, to nieodłącznym elementem są też linie telefoniczne, które są do niej podłączone. Dzięki temu możesz swobodnie dzwonić ze swojego telefonu na biurku. Problem zaczyna się jednak wtedy, gdy do centrali jest podłączonych mniej linii telefonicznych, niż osób które chcą zadzwonić „na miasto”. A jeśli nawet wszyscy mogą dzwonić na zewnątrz firmy w jednym czasie, to już nikt do twojej firmy nie może się dodzwonić, ponieważ wszystkie linie są już zajęte przez pracowników firmy. Co wtedy?
Czy abonament „bez limitu” tylko w komórkach? Czy abonament „bez limitu” tylko w komórkach?

Czy abonament „bez limitu” tylko w komórkach?

Jesteśmy już przyzwyczajeni, że w naszych telefonach komórkowych korzystamy z usług abonamentowych bez limitu. Ale co z innymi rodzajami usług telekomunikacyjnych? Czy w nich też dostępne są abonamenty bez limitu rozmów? Odpowiedzią na te pytania jest telefonia internetowa.

Roaming miedzynarodowy i w Unii Europejskiej

Połączenia telefoniczne z telefonów komórkowych w czasie pobytu zagranicą

Co to jest roaming międzynarodowy?

Roaming międzynarodowy to usługa umożliwiająca prowadzenie rozmów telefonicznych, korzystanie z wiadomości SMS i MMS oraz transmisji danych z własnego telefonu komórkowego w czasie pobytu na terenie innego państwa. Roaming międzynarodowy ma miejsce wtedy, gdy Twój telefon komórkowy zaloguje się do innej sieci komórkowej niż Twoja krajowa.

Co to jest roaming w Unii Europejskiej?

Roaming w Unii Europejskiej to składowa roamingu międzynarodowego. Usługa roamingu europejskiego, rządzi się dla nas, Europejczyków, trochę innymi prawami niż ogólnie pojęty roaming międzynarodowy. Dlaczego? Ponieważ umożliwia użytkownikom korzystanie z telefonów komórkowych w innych krajach UE tak, jakby byli w swoim kraju (po cenach krajowych).

W jakich krajach UE można skorzystać z roamingu bez dodatkowych opłat?

Będąc obywatelem Polski możesz swobodnie korzystać z roamingu bez dodatkowych opłat w krajach Unii Europejskiej i ich terytoriach zależnych oraz w krajach Europejskiego Obszaru Gospodarczego. Zobacz w jakich krajach nie zapłacisz za korzystanie z roamingu.

Na czym polega roaming poza Unią Europejską?

Roaming poza Unią Europejską to roaming międzynarodowy. W przeciwieństwie do roamingu w Unii Europejskiej, połączenia telefoniczne są płatne. Ważne! Oprócz opłat za połączenia wychodzące i wysłane wiadomości SMS i wiadomości MMS, poniesiesz również opłaty za połączenia przychodzące oraz za odebrane wiadomości MMS.

Jaka jest różnica pomiędzy połączeniem w roamingu a połączeniem międzynarodowym?

Połączenia w roamingu i połączenia międzynarodowe to dwie zupełnie inne usługi, za które opłaty są pobierany na innych zasadach. W zależności od tego skąd wykonujesz połączenie telefoniczne, taka opłata zostaniesz obciążony/a.