Na co zwracać uwagę, kupując nowy telefon komórkowy? Na co zwracać uwagę, kupując nowy telefon komórkowy?

Na co zwracać uwagę, kupując nowy telefon komórkowy?

Z roku na rok telefony komórkowe stają się coraz bardziej zaawansowane. To już nie proste urządzenia do dzwonienia, ale skomplikowane maszyny wielofunkcyjne. Na co warto zwracać uwagę podczas zakupu smartfona?
Serwery VPS – zalety wykorzystania Serwery VPS – zalety wykorzystania

Serwery VPS – zalety wykorzystania

Elastyczność, wydajność, niezawodność oraz stabilność to najbardziej pożądane cechy dobrych serwerów, które zapewniają bezproblemowy, stały dostęp do Twojej strony internetowej. Gwarantem ich wszystkich okazuje się z pewnością wybór serwerów VPS.
Certyfikat SSL – co daje jego posiadanie? Certyfikat SSL – co daje jego posiadanie?

Certyfikat SSL – co daje jego posiadanie?

Coraz głośniej o rozmaitych oszustwach wirtualnych. Z roku na rok drastycznie zwiększa się liczba użytkowników sieci, którzy padli ofiarami hackerów. Wykradanie cennych danych to dziś w Internecie chleb powszedni, dlatego też niesamowicie ważne okazuje się zastosowanie wszelkich możliwych form ochrony na wypadek nieuczciwych internautów, którzy czyhają na nieostrożnych i niezabezpieczonych. Z pewnością pytanie nasuwające się nie jednemu czytającemu brzmi- tylko jak zadbać o swoje bezpieczeństwo w sieci? Jedną z bardzo skutecznych form jest szyfrowanie SSL. Więcej o tym w dalszych częściach.
SMS-y marketingowe – na co zwracać uwagę tworząc do nich treści? SMS-y marketingowe – na co zwracać uwagę tworząc do nich treści?

SMS-y marketingowe – na co zwracać uwagę tworząc do nich treści?

Wysyłanie wiadomości marketingowych w formie SMS-ów to świetny sposób na skuteczną i przemyślaną komunikację z klientem. Aby jednak wysyłane masowo SMS-y były efektywne oraz właściwie spełniły pokładane w nich nadzieje, wiadomości powinny być prawidłowo przygotowane oraz opracowane. Na co powinniśmy zwracać szczególną uwagę korzystając z takich narzędzi, jak SMS API w Apifonica.com?
Śniadanie w Chmurze. Przyjdź i sprawdź jak zwiększyć efektywność swojego biznesu Śniadanie w Chmurze. Przyjdź i sprawdź jak zwiększyć efektywność swojego biznesu

Śniadanie w Chmurze. Przyjdź i sprawdź jak zwiększyć efektywność swojego biznesu

Odwieczne pytanie: Jak zwiększyć efektywność swojego biznesu? Śniadanie w Chmurze jest doskonałym miejscem do znalezienia nowych pomysłów w tym zakresie oraz okazją do wymiany doświadczeń pomiędzy ekspertami w dziedzinie wielokanałowej komunikacji z klientami.
Brak wyjścia „na miasto” lub nie można dodzwonić się do Twojej firmy? Twój biznes wymaga nowych rozwiązań Brak wyjścia „na miasto” lub nie można dodzwonić się do Twojej firmy? Twój biznes wymaga nowych rozwiązań

Brak wyjścia „na miasto” lub nie można dodzwonić się do Twojej firmy? Twój biznes wymaga nowych rozwiązań

Jeśli w twojej firmie jest centrala telefoniczna, to nieodłącznym elementem są też linie telefoniczne, które są do niej podłączone. Dzięki temu możesz swobodnie dzwonić ze swojego telefonu na biurku. Problem zaczyna się jednak wtedy, gdy do centrali jest podłączonych mniej linii telefonicznych, niż osób które chcą zadzwonić „na miasto”. A jeśli nawet wszyscy mogą dzwonić na zewnątrz firmy w jednym czasie, to już nikt do twojej firmy nie może się dodzwonić, ponieważ wszystkie linie są już zajęte przez pracowników firmy. Co wtedy?
Czy abonament „bez limitu” tylko w komórkach? Czy abonament „bez limitu” tylko w komórkach?

Czy abonament „bez limitu” tylko w komórkach?

Jesteśmy już przyzwyczajeni, że w naszych telefonach komórkowych korzystamy z usług abonamentowych bez limitu. Ale co z innymi rodzajami usług telekomunikacyjnych? Czy w nich też dostępne są abonamenty bez limitu rozmów? Odpowiedzią na te pytania jest telefonia internetowa.

Zasady współpracy

Poziomy dostępu do serwisu Operatorzy.pl

Poniższa tabela przedstawia poziomy dostępu dla użytkowników dodających firmę do serwisu Operatorzy.pl oraz miesięczną opłatę netto z tym związaną.

Poziomy dostępu
Rodzaj usługi Rodzaj dostępu  
podstawowy pośredni pełny  
Dodanie profilu firmy x x x  
Logowanie do profilu firmy x x x  
Edycja danych kontaktowych firmy (zakładka KONTAKT w profilu firmy) x x x  
Edycja informacji o firmie (zakładka OPIS w profilu firmy) x x x  
Samodzielne dodawanie newsów do serwisu x x x  
Natychmiastowa akceptacja newsów w serwisie x x x  
Dodatkowe zakładki w profilu firmy (np. Oferta)   x x  
Własny kanał w menu NEWS   x x  
Kontakt do firmy przy każdym opublikowanym newsie   x x  
Aktywna zakładka KONTAKT - kliknięcie w tą zakładkę, powoduje oprócz wyświetlenia w serwisie kontaktu do firmy, również automatyczne otwarcie wskazanej strony (np. z ofertą)   x x  
Aktywny (klikalny) adres strony internetowej w danych kontaktowych Twojej firmy w zakładce KONTAKT   x x  
Rozbudowana informacja o kontakcie do firmy, np. godziny pracy, kontakty do działów itp.   x x  
Kontekstowe wyświetlanie banerów przy profilu firmy: tylko Twoje banery lub bez banerów   x x  
Twoja firma w dziale USŁUGI - Gdzie kupić     x  
Linki do strony Twojej firmy w działach merytorycznie związanych z działalnością Twojej firmy oraz w tekstach redakcyjnych serwisu     x  
Dodatkowe wsparcie dla Twoich newsów, artykułów, ofert w topie strony na poziomie logo serwisu     x  
Profilowana reklama banerowa przy Twoich newsach - Twoje banery przy Twoich newsach     x  
Jeden news w miesiącu promowany na stronie głównej przez 7 dni w danej branży     x  
Automatyczne powiadomienia o newsach dodanych do serwisu przez firmy z Twojej branży     x  
  0 zł netto/ miesięcznie 75 zł netto/ miesięcznie 150 zł netto/ miesięcznie