Ile kosztuje połączenie z infolinią T-Mobile?

Sprawdź ile kosztuje połączenie z konsultantem Biura Obsługi Klienta T-Mobile

602 900 - skrócony numer Biura Obsługi Abonenta dla klientów korzystających z usługi abonamentowej w T-Mobile.

Opłata za połączenie jest zgodna z posiadaną taryfą w T-Mobile.

602 900 000 - numer komórkowy Biura Obsługi Abonenta dla klientów innych sieci niż T-Mobile.

Opłata za połączenie jest zgodna z posiadaną taryfą operatora, z sieci którego zostało wykonane połączenie.

22 413 69 96 - numer komórkowy Biura Obsługi Abonenta dla klientów innych sieci niż T-Mobile.

Opłata za połączenie jest zgodna z posiadaną taryfą operatora, z sieci którego zostało wykonane połączenie.

604 604 604 - Dział Obsługi Klientów Korporacyjnych T-Mobile

Opłata za połączenie jest zgodna z posiadaną taryfą operatora, z sieci którego zostało wykonane połączenie.

22 413 33 10 - Infolinia Handlowa T-Mobile dostępna dla numerów stacjonarnych i komórkowych

Opłata za połączenie jest zgodna z posiadaną taryfą operatora, z sieci którego zostało wykonane połączenie.

801 202 602 - Infolinia Handlowa T-Mobile dostępna dla numerów stacjonarnych

Opłata za połączenie jest zgodna z posiadaną taryfą operatora, z sieci którego zostało wykonane połączenie.

T-Mobile news

T‑Mobile rozpoczyna przedsprzedaż iPhone’ów Xs i Xs Max

20.09.2018 T‑Mobile rozpoczyna przedsprzedaż iPhone’ów Xs i Xs Max zbliża się rynkowa premiera najnowszych flagowców od Apple – zaprezentowanych tydzień temu iPhone’ów Xs i Xs Max. Smartfony można będzie zamówić w T‑Mobile już za chwilę – dokładnie o północy rusza przedsprzedaż urządzeń w sklepie internetowym.

Justice gwiazdą T‑Mobile Electronic Beats Festival, który odbędzie się w dniach 28 - 30 września w Warszawie

20.09.2018 Justice gwiazdą T‑Mobile Electronic Beats Festival, który odbędzie się w dniach 28 - 30 września w Warszawie T‑Mobile z dumą prezentuje pełny line-up zapowiadanego festiwalu T‑Mobile Electronic Beats. Już 29 września w Teatrze Nowym w Warszawie jako headliner wystąpią Justice ze swoim DJ Setem! Tego wieczoru zagrają także Maribou State, Meute oraz wszystkie gwiazdy projektu T‑Mobile Electronic Beats POWROTY – na jednej scenie. Bilety trafią do sprzedaży 20 września br. via Going.

T-Mobile Polska zaoferuje usługi światłowodowe na sieci Nexera

19.09.2018 T-Mobile Polska zaoferuje usługi światłowodowe na sieci Nexera T‑Mobile zaoferuje usługi światłowodowe na sieci Nexera. Kolejne 450 tysięcy gospodarstw domowych znajdzie się w zasięgu oferty stacjonarnej T‑Mobile do 2020 roku.

Nowy Członek Zarządu ds. Finansowych w T-Systems Polska

18.09.2018 Nowy Członek Zarządu ds. Finansowych w T-Systems Polska Od 1 października br. Daniel Walczuk, obecnie dyrektor ds. Kontrolingu w T‑Mobile, dołączy do Zarządu T-Systems obejmując stanowisko Dyrektora Finansowego.

Krzysztof Jankowski Dyrektorem Departamentu Zarządzania Marką T‑Mobile

18.09.2018 Krzysztof Jankowski Dyrektorem Departamentu Zarządzania Marką T‑Mobile Od 1 października 2018 roku działania z zakresu komunikacji rynkowej T‑Mobile oraz aktywności związane z budowaniem percepcji marki realizowane będą przez Departament Zarządzania Marką. Jego szefem zostanie Krzysztof Jankowski.

Ruszył nabór wniosków w II edycji programu Fajne Granty T‑Mobile

14.09.2018 Ruszył nabór wniosków w II edycji programu Fajne Granty T‑Mobile Wspólnie z Fundacją CoderDojo rozpoczęliśmy nabór wniosków w II edycji programu Fajne Granty T‑Mobile. Inicjatywa, która skierowana jest do organizacji pozarządowych oraz aktywistów, służy popularyzacji wykorzystywania nowych technologii w edukacji. W tym roku uczestnicy mogą zgłaszać pomysły na wykorzystanie techniki druku 3D.

Sony Xperia XZ3 w przedsprzedaży już w T‑Mobile

10.09.2018 Sony Xperia XZ3 w przedsprzedaży już w T‑Mobile Od 7 września rozpoczęła się przedsprzedaż najnowszego flagowca od Sony – Xperia XZ3. Długo oczekiwany smartfon, skrojony pod potrzeby miłośników cyfrowej rozrywki, będzie można otrzymać wraz z taryfami w najlepszej sieci T‑Mobile i przy okazji wziąć udział w beta testach najnowszej serii kultowej gry Call of Duty.

Gotowi na powrót do szkoły w dobrym stylu: smartfony i tablety w najlepszych cenach w T‑Mobile

10.09.2018 Gotowi na powrót do szkoły w dobrym stylu: smartfony i tablety w najlepszych cenach w T‑Mobile Jak co roku, po leniwych wakacjach, przychodzi gorący okres w życiu każdej rodziny - czas na skompletowanie pomocy naukowych oraz często decyzja o zakupie pierwszego komputera lub tabletu. Wybór jest ogromny, ale na szczęście z odsieczą przychodzi T‑Mobile, który wprowadza właśnie do swojej oferty laptopy i tablety w zestawach z Internetem w najlepszej sieci.

Huawei Mate 20 Lite z inteligentną wagą w przedsprzedaży T‑Mobile

27.08.2018 Huawei Mate 20 Lite z inteligentną wagą w przedsprzedaży T‑Mobile Fani nowinek technologicznych jak co roku czekają z wypiekami na twarzy na jesień – oraz zaplanowane na ten czas premiery nowych flagowców na rynku smartfonów. W tym roku jesień przychodzi wcześniej, ponieważ już dziś, 27 sierpnia, w T‑Mobile rusza przedsprzedaż oczekiwanego Huawei Mate 20 Lite, który jeszcze przed premierą skradł serca testerów, ekspertów i mediów.