Archiwalne

DIALOG obniża ceny usług dla przedsiębiorców

08.03.2011

Jedynie 91 zł netto miesięcznie za zestaw 4 usług telekomunikacyjnych, a w tym najtańszy na polskim rynku abonament telefoniczny już od 29 zł netto. To nowa oferta DIALOGu dla firm korzystających z usług na sieci operatora. Dodatkowo, przez 5 miesięcy superszybki internet tylko za 1 zł oraz hosting – bez żadnych opłat w ofercie pakietowej.

W promocji „Ceny Ostrościęte” wszystkie usługi są dostępne solo lub w zestawie dostosowanym do indywidualnych potrzeb firm. Klient może zakupić wybrany produkt (internet, telefon stacjonarny, komórkowy i hosting) pojedynczo lub w – w korzystniejszej cenie – w pakiecie. Najbardziej rozbudowany pakiet tworzą: telefon stacjonarny lub Diallo Duo (jedyna konwergentna oferta na rynku, łącząca ze sobą telefon stacjonarny i komórkowy na jednym rachunku), internet oraz usługa dodatkowa – hosting. Oferta przeznaczona dla klientów nowych, jak i aktualnie korzystających z usług DIALOGu.

– Sukces w biznesie uwarunkowany jest pokonaniem wszystkich barier, a jedną z nich jest łatwy i tani dostęp do usług telekomunikacyjnych – mówi Robert Banasiak, wiceprezes Zarządu Telefonii DIALOG. – Stąd nasz pomysł, by na początku swojej działalności biznesowej klient kupujący usługi w pakiecie przez pierwsze 5 miesięcy płacił tylko za ofertę głosową. Natomiast usługi związane z transmisją danych otrzyma za symboliczną złotówkę – wyjaśnia. – Tym samym DIALOG wychodzi naprzeciw oczekiwaniom przedsiębiorców i umożliwia im ograniczenie kosztów na początku uruchamiania własnej działalności gospodarczej – dodaje Robert Banasiak.

W najciekawszej konfiguracji produktów klient za 4 usługi: telefon komórkowy i stacjonarny (900 minut w pakiecie), internet 20 Mb/s oraz usługi hostingowe zapłaci jedyne 91 zł netto przez pierwsze 5 miesięcy umowy.

Telefon stacjonarny i komórkowy – konwergentna taryfa się opłaca
Dla zwolenników łączenia zalet telefonu stacjonarnego z komórkowym operator proponuje taryfę Diallo Duo, jedyną dostępną na polskim rynku taryfę konwergentną. Klient otrzymuje ponadto najnowszej generacji telefon komórkowy za 1 zł netto oraz do 3 dodatkowych kart SIM. DIALOG zapewnia także wsparcie formalne i możliwość bezkosztowego przeniesienia numeru od innego operatora komórkowego.

Telefon stacjonarny – najtańszy na polskim rynku abonament dla biznesu
Dla ceniących sobie wygodę korzystania z telefonu stacjonarnego DIALOG proponuje najtańszą taryfę na rynku biznesowym. Klient płaci tylko 29,00 zł netto za abonament miesięczny (w profilu Podstawowym, przy umowie zawieranej na 24 miesiące). Dla bardziej wymagających przygotowano taryfę 300+, w której pakiet 300 minut na numery stacjonarne można wymienić na 100 minut do numerów komórkowych. Niewykorzystany pakiet minut nie przepada z końcem okresu rozliczeniowego, ale przechodzi na następny miesiąc. Miesięczny abonament w tej opcji wynosi 45 zł netto miesięcznie. Za aktywację usługi jednorazowa opłata to zaledwie 1 zł (netto).

Internet od 1 zł w pakiecie, a hosting – bez opłat
Internet DIALOGu jest dostępny w trzech opcjach: 6, 10 i 20 Mb/s. Dla klientów decydujących się na tę usługę w pakiecie z taryfą konwergentną, operator przygotował ofertę specjalną. Przedsiębiorca zapłaci za dowolną przepływność jedynie 1 zł netto przez pierwsze 5 miesięcy użytkowania, przy umowie na 24 miesiące. Dodatkowo w ofercie pakietowej, dla zainteresowanych posiadaniem własnej domeny i strony www, operator zapewnia hosting bez żadnych opłat aż przez 5 miesięcy. Przy wyborze eFaktury klient dodatkowo dostaje rabat na aktywację usługi.

Promocja na usługi głosowe, internetowe i hosting jest skierowana do klientów biznesowych korzystających z usług na sieci DIALOGu.

źródło: Dialog

News O procesach, które warto przekazać zewnętrznemu partnerowi

Coraz więcej firm dostrzega korzyści płynące z outsourcingu. W zależności od profilu działalności, przedsiębiorcy decydują się przekazać w ręce specjalistów różne zadania. Jakie procesy najczęściej są przedmiotem umowy outsourcingu? czytaj więcej

News Najlepsze abonamenty dla par. Najtańszy i najlepszy abonament duet

Życie w parze jest o wiele łatwiejsze od samotnego, to fakt. Koszty wynajmu i opłat za media takie jak prąd czy gaz są wtedy podzielone po połowie. Ale czy wiesz, że jako para możecie oszczędzać również na… abonamencie telefonicznym? Większość szanowanych operatorów posiada korzystniejsze oferty abonamentu w przypadku, gdy dwie osoby zdecydują się na zmianę numeru. Jednak nie musisz być zakochany, aby skorzystać ze zniżek! Spokojnie możesz skorzystać z oferty duet ze swoim przyjacielem i oszczędzać już od dziś. czytaj więcej

AutoMapa Nowe ceny AutoMapy dla wszystkich platform

Od 1 lipca 2017 r. AutoMapa obniża ceny licencji dla systemów Android i iOS oraz licencji przeznaczonych do klasycznych nawigacji PND z Windows CE. czytaj więcej

T-Mobile Roaming na nowych zasadach w T-Mobile

Od 15 czerwca br. w Unii Europejskiej wszyscy będziemy korzystali z usług telekomunikacyjnych na nowych zasadach. Będzie dużo taniej, co jednak nie oznacza, że usługi telekomunikacyjne poza granicami kraju będą bezpłatne. Co do zasady, wyjeżdżając na wakacje lub w podróż służbową, za połączenie telefoniczne czy SMSa zapłacimy stawkę bazującą na, ale nie wyższą niż cena jednostkowa za odpowiednią usługę krajową (np. połączenia głosowego wychodzącego „poza sieć”, SMSa wychodzącego, transmisję danych), wynikająca z cennika podstawowego taryfy krajowej, z której korzystamy. czytaj więcej