Archiwalne

'Mega prędkość za mega niską cenę' - najnowsza promocja Telefonii Dialog

01.09.2008

Nowa promocja obowiązująca od 1 września do 31 grudnia 2008 polega na połączeniu w pakiety szerokopasmowego dostępu do Internetu o dowolnej prędkości (od 1Mbps do 6 Mbps) z wybraną taryfą telefoniczną.

W zależności od taryfy i długości trwania umowy klienci otrzymają rabat na opłacie abonamentowej za usługę dostępu do Internetu przez cały okres, na jaki umowa zostanie zawarta.

W zależności od połączenia taryf z opcjami internetowymi oraz długości trwania umowy (12 m-cy lub 24 m-ce) abonenci mogą uzyskać nawet 80% rabatu na opłacie abonamentowej za dostęp do Internetu. Obniżone opłaty obowiązują przez cały okres trwania umowy.

Przykładowe pakiety (ceny brutto obowiązujące w umowach na 24 m-ce ) - opłaty za Internet zmieniają się w zależności od wybranej taryfy telefonicznej

Internet Telefon opłata za Internet Opłata za Telefon suma opłat
DialNet 1 Taryfa Domowa - Profil Twoje 120 minut 9,89 zł 60,00 zł 69,89 zł
DialNet 2 Taryfa Domowa - Profil Twoje 120 minut 19,90 zł 60,00 zł 79,90 zł
DialNet 4 Taryfa Domowa - Profil Twoje 120 minut 39,91 zł 60,00 zł 99,91 zł
DialNet 6 Taryfa Domowa - Profil Twoje 120 minut 59,90 zł 60,00 zł 119,90 zł

W promocji dostępne są różne opcje Internetu i planów taryfowych, dzięki czemu skierowana jest ona do różnych grup odbiorców.

Każdy znajdzie coś dla siebie:

1. Opcje internetowe:
- DialNet 1 to idealne rozwiązanie dla Internautów, którzy wykorzystują Internet w celach praktycznych (konta bankowe, zakupy on-line) oraz rozrywkowych (gry on-line).
- DialNet 2 polecamy Internautom nieograniczonym celem poszukiwań bądź umiejętnościami korzystania z sieci, którzy Internet wykorzystują do wyszukiwania informacji dotyczących bieżących wydarzeń, słuchania radia, dokonywania zakupów on-line.
- DialNet 4 oraz DialNet 6 to opcje dla zaawansowanych użytkowników , którzy Internet wykorzystują zarówno do zabawy, rozrywki jak i do pracy.

2.Opcje taryf telefonicznych:
- Taryfa Domowa – profil Podstawowy, to opcja dla klientów o niewielkich potrzebach w zakresie korzystania z usług głosowych, dla których najważniejszy jest niski koszt abonamentu.
- Taryfa Domowa – profil Twoje 120 minut to najlepsze rozwiązanie dla klientów o średnich potrzebach w zakresie korzystania z usług głosowych, dla których ważny jest stosunek kosztu abonamentu do ilości minut w ramach abonamentu.
- Taryfa Domowa w profilach: Twoje Wieczory, Twoje Weekendy, Twoje Rozmowy dedykowana jest dla abonentów o wyższych potrzebach w zakresie korzystania z usług głosowych, dla których ważny jest niski koszt połączeń.

Wysokość opłat abonamentowych za usługi głosowe w poszczególnych taryfach:
Taryfa Domowa – profil Podstawowy - 35 zł brutto
Taryfa Domowa – profil Twoje 120 minut - 60 zł brutto
Taryfa Domowa– profil Twoje Wieczory - 60 zł brutto
Taryfa Domowa– profil Twoje Weekendy - 60 zł brutto
Taryfa Twoje Wieczory i Weekendy – MAX - 89 zł brutto
Taryfa Domowa– profil Twoje Rozmowy - 96 zł brutto.

Dodatkową korzyścią jest rabat na jednorazowej opłacie za uzyskanie dostępu do usługi telefonicznej. W promocji opłata instalacyjna wynosi tylko 1,22 zł brutto.

Promocja „Mega prędkość za mega niską cenę” skierowana jest do obecnych i nowych klientów indywidualnych oraz biznesowych w zasięgu sieci kablowej Telefonii DIALOG.

źródło: Dialog

News Gdzie wymienić wyświetlacz w telefonie?

Smartfony pomagają nam w życiu codziennym i pracy oraz dostarczają rozrywkę. Z tego powodu każda awaria sprzętu utrudnia funkcjonowanie, szczególnie gdy jest to rozbita szybka, która uprzykrza korzystanie z urządzenia. Na szczęście taką usterkę da się naprawić, a w tym artykule dowiesz się gdzie to zrobić. czytaj więcej

News VoIP dla Biznesu – jako kompleksowe rozwiązania telekomunikacyjne

Posiadasz dużą firmę i stawiasz na dalszy rozwój pracowników? Szukasz ograniczenia kosztów, zachowując dobrą jakoś połączeń. VoIP od Peoplefone Polska z pewnością sprawdzi się w Twojej firmie. czytaj więcej

News Laptopy poleasingowe Kraków, czyli jest takie miejsce w Krakowie...

W dzisiejszych czasach posiadanie laptopa, czy też komputera stacjonarnego to już właściwie standard. Można wręcz powiedzieć, że obecnie kupowanie komputera oznacza często, że będzie to drugie lub po prostu kolejne urządzenie tego typu w naszym domu. I w żadnym wypadku nie należy tego rozumieć jako formą jakiegoś luksusu – po prostu dziś każdy z członków rodziny używa takich urządzeń i często wręcz musi posiadać swój osobisty laptop. W związku z taką potrzebą, może nasuwać się pytanie: co lepiej wybrać w tym temacie – laptop nowy czy poleasingowy? Spróbujmy przyjrzeć się temu tematowi bliżej!

1. Laptopy poleasingowe – czy warto?
2. Laptopy poleasingowe Kraków - gdzie w Krakowie warto kupić takie urządzenie? czytaj więcej

News Sprawdź, dlaczego telefony na abonament to optymalne rozwiązanie

W największym skrócie: zyskujemy stałe miesięczne koszty, które nie zmienią się podczas trwania umowy, oraz pewność, że usługa będzie świadczona na odpowiednio wysokim poziomie. Nie musimy się także obawiać (jak w przypadku telefonu na kartę), że w trakcie rozmowy lub korzystania z Internetu nagle zabraknie nam środków. czytaj więcej