Archiwalne

Dialog podwaja prędkość dostępu do Internetu w nowej 'Wakacyjnej Promocji'

30.06.2008

Oferta promocyjna wprowadzona od dnia 01.07.2008 dotyczy podwojenia prędkości dostępu do Internetu abonentom obecnych usług świadczonych na infrastrukturze Dialogu o przepływnościach 512 kbps, posiadającym umowy terminowe, bezterminowe i promocyjne oraz abonentom, którzy w trakcie trwania promocji podpiszą umowę na usługi o tej przepływności. Zwiększenie prędkości obowiązywać będzie do 30.09.2008.

Telefonia Dialog kieruje do swoich abonentów ofertę, dzięki której przez okres trzech miesięcy będą mogli korzystać z podwojonej prędkości dostępu do szerokopasmowego Internetu bez zmiany ceny.

W ten sposób Operator chce podziękować klientom za wybór Dialogu na swojego dostawcę Internetu oraz nagrodzić ich za lojalność.

Z oferty skorzystają więc abonenci Dialogu posiadający aktywne usługi DialNet i TelePakiet o przepływności 512 kbps w dowolnej umowie a także klienci, którzy podpisali umowę promocyjną na usługi DialNet.

Zwiększenie prędkości dotyczyć będzie także wszystkich nowych umów zawartych w okresie od 01.07.08 do 30.09.08 na usługi DialNet 512, TelePakiet 512/60, TelePakiet 512/180 oraz TelePakiet Max 512/Twoje weekendy od czwartku.

Promocja łączy się ze wszystkimi promocjami, które dotyczą usług internetowych o przepływności 512 kbps i dostępna jest na całym obszarze sieci kablowej Operatora.

źródło: Dialog

Wiadomości firmowe Platforma programistyczna Bosch IoT Suite uruchomiona na Huawei Cloud

Podczas HUAWEI CONNECT 2018 Bosch oraz Huawei ogłosiły partnerstwo mające na celu przyspieszenie rozwoju Internetu rzeczy w Chinach. Porozumienie o współpracy zakłada udostępnienie platformy programistycznej Bosch IoT Suite przy wykorzystaniu Huawei Cloud. czytaj więcej

Play Większa swoboda w PLAY INTERNET

Na wybierających nowe oferty PLAY Internet od czwartku 23.08 czekają większe pakiety danych z pełną prędkością oraz dedykowane rozwiązania dostępu do internetu w domu – Net Box z zestawem wzmacniającym sygnał Wi-Fi. czytaj więcej

Netia Netia: światłowód w domach jednorodzinnych

Netia wprowadza nową ofertę światłowodowego dostępu do internetu do 900 Mb/s i pakietów z TV dla mieszkańców domów jednorodzinnych. Nowe oferty są dostępne również z rabatem smartDOM dla klientów Grupy Cyfrowy Polsat, której Netia jest częścią. czytaj więcej

UPC UPC Polska dołącza do swojej oferty boostery – urządzenia do zwiększania zasięgu WiFi w dużym mieszkaniu i domu

Do portfolio produktów UPC Polska dołączyły WiFi Boosters – urządzenia zapewniające jeszcze lepszy dostęp do sieci internetowej oraz szybkie i niezawodne bezprzewodowe łącze internetowe WiFi na wielu urządzeniach jednocześnie. Boostery dedykowane są zwłaszcza klientom mieszkającym w dużych mieszkaniach i domach jednorodzinnych, w których zasięg WiFi klasycznego modemu bywa niewystarczający z powodu dużej liczby pomieszczeń oraz przeszkód na drodze sygnału (takich jak grube ściany). Urządzenia dostępne są w pakietach UPC z Premium Internetem opartym na światłowodzie do 500 Mb/s oraz cyfrową telewizją. czytaj więcej