Wirtualna Centrala - wszystkie oddziały firmy w jednym systemie
CallPage top 1

Aplikacje flash

Oprogramowanie telefoniene bez konieczności instalowania na komputerze

Ciekawą i cały czas rozwijającą się formą dzwonienia za pomocą technologii VoIP, jest opcja umożliwiająca wykonywanie połączeń telefonicznych z wykorzystaniem komputera, ale bez konieczności instalowania żadnego dodatkowego oprogramowania.

Działanie tego rozwiązania polega na tym, że użytkownik po zalogowaniu się do swojego panelu administracyjnego, w którym może zarządzać swoimi zasobami w ramach usług świadczonych mu przez danego operatora VoIP, ma również udostępniony moduł, który umożliwia mu wykonywanie oraz ewentualnie odbieranie połączeń telefonicznych. W module tym, który jest niczym innym jak programem wstawionym w stronę internetową panelu administracyjnego i powiązanym z usługami danego użytkownika, znajdują się klawisze do wybierania numerów telefonicznych i wyświetlacz na którym widać wybierany numer. Klikając myszą w klawisze, wybieramy numer telefoniczny i dzwonimy do innej osoby. Oczywiście, aby prowadzić rozmowę trzeba podłączyć do komputera mikrofon i słuchawki/głośniki.

Rozwiązanie to jest o tyle ciekawe, że de facto możemy zadzwonić zawsze wtedy, gdy mamy do dyspozycji jakiś komputer z dostępem do sieci Internet oraz słuchawki i mikrofon. Ponieważ nie są tu potrzebne żadne dodatkowe aplikacje, jedynie dostęp do swojego panelu administracyjnego poprzez przeglądarkę stron internetowych, więc nie ma tutaj mowy o tym, że na jednym komputerze mamy dostęp do swojego telefonu, a na innym nie mamy, ponieważ nie jest na nim zainstalowany odpowiedni program. Dlatego można tu w prosty sposób skorzystać ze swojego wirtualnego telefonu i usługi połączeń przez sieć Internet, w każdej kawiarence internetowej, u znajomych czy w dowolnym innym miejscu, w którym jest dostęp do komputera.

Tego typu rozwiązanie może również działać na telefonie komórkowym lub tablecie.


Jesteś zainteresowany/a tym rozwiązaniem? Chcesz skorzystać, wdrożyć lub kupić? Wyślij poniższy formularz do firmy obsługującej tą część w serwisie Operatorzy.pl.

Jesteś zainteresowany/a tym rozwiązaniem? Chcesz skorzystać, wdrożyć lub kupić? Wyślij poniższy formularz do firmy obsługującej tą część w serwisie Operatorzy.pl.

* - Pola wymagane

Dodatkowe informacje dotyczące prezentowanego tekstu i grafik: Ten teks i grafiki są autorskimi tekstami i grafikami redakcji Operatorzy.pl. Jeśli chcesz wykorzystać ten tekst lub grafikę w swoich materiałach, podaj źródło i link do strony źródłowej serwisu Operatorzy.pl.

 

Czarny Piątek - Najlepszy czas na firmowe zakupy w T-Mobile

24.11.2017 Czarny Piątek - Najlepszy czas na firmowe zakupy w T-Mobile Taka gratka trafia się raz w roku - Czarny Piątek - czyli światowe święto promocji, na którym można ustrzelić wymarzony produkt w zapierającej dech w piersiach cenie.

T‑Mobile uruchomił pierwsze stacje obsługujące sieć Narrow Band IoT

23.11.2017 T‑Mobile uruchomił pierwsze stacje obsługujące sieć Narrow Band IoT Stacje bazowe z sygnałem NB IoT zostały uruchomione w Gorzowie Wielkopolskim. Obecnie trwają przygotowania do budowy kolejnych w innych częściach Polski oraz masowego uruchamiania sieci NB IoT na terenie całego kraju w 2018 roku.

Czarny Piątek z NaviExpert – roczne abonamenty dostępne 50% taniej

22.11.2017 Czarny Piątek z NaviExpert – roczne abonamenty dostępne 50% taniej Największa promocja w roku wystartuje w NaviExpert już w najbliższy piątek i potrwa tylko 24 godziny.

Plus: Odbierz Jesienny Bonus do doładowania

22.11.2017 Plus: Odbierz Jesienny Bonus do doładowania Za oknem szaro i ponuro, ale użytkownicy usług „na kartę” w Plusie i Plushu mogą się pocieszyć bonusem 50% do doładowania o wartości od 30 zł do 99 zł. Promocja będzie dostępna tylko przez jeden dzień – czwartek 23 listopada.

W T‑Mobile piątek trwa cały weekend - Specjalne promocje na Czarny Piątek

21.11.2017 W T‑Mobile piątek trwa cały weekend - Specjalne promocje na Czarny Piątek Najbardziej wyczekiwany piątek w roku, czyli słynny Czarny Piątek, już za pasem. 24. listopada na całym świecie kolejki łowców okazji utworzą się na długo przed otwarciem sklepów. Także T‑Mobile przygotował okazjonalne promocje, w tym, m.in., specjalne ceny na smartfony Huawei i Samsung oraz laptopy ASUS.

Spektakularne wydarzenie z okazji 20-lecia innovaphone!

21.11.2017 Spektakularne wydarzenie z okazji 20-lecia innovaphone! innovaphone obchodzi w tym roku jubileusz 20-lecia istnienia firmy. Pod hasłem "Communicate. Connect. Collaborate." pracownicy firmy, partnerzy i zaproszeni goście świętowali to wyjątkowe wydarzenie w niecodziennej lokalizacji eventowej, w elektrowni Rottweil. Do południa odbyła się (nie)konferencja barcamp, która była dla prawie 100 pracowników innovaphone, około 400 partnerów, klientów i przyjaciół innovaphone okazją do inspirujących rozmów, wymiany doświadczeń oraz nowych pomysłów.

Plus wprowadził do swej oferty platformę edukacyjną Squla

21.11.2017 Plus wprowadził do swej oferty platformę edukacyjną Squla Matematyka czy przyroda nie muszą być nudne, a języki obce trudne! Można się uczyć i mieć z tego frajdę, a do tego efektywnie spędzić czas przed komputerem. Naprzeciw tym oczekiwaniom dzieci, jaki i ich rodziców, wychodzi Plus, który do swej oferty wprowadził platformę edukacyjną Squla.

Wyjątkowa oferta moto g – smartfony ze słuchawkami w cenie, na którą każdy może sobie pozwolić

15.11.2017 Wyjątkowa oferta moto g – smartfony ze słuchawkami w cenie, na którą każdy może sobie pozwolić Jak wygląda idealny smartfon? Taka definicja nie istnieje, ale istnieją funkcje w telefonach, które cenią sobie użytkownicy bez względu na szerokość geograficzną. Jesteśmy w stanie zapłacić więcej za nowy telefon, pod warunkiem, że będzie posiadał pożądane przez nas cechy. Wydajna bateria, płynne działanie, lepsze aparaty fotograficzne, metalowa obudowa, czy dobrej jakości ekran należą do grupy funkcji premium, ważnych dla każdego. Motorola kontynuuje rozwijanie swojej najpopularniejszej rodziny produktów – moto g, tak by móc zaoferować najlepsze, dostępne na rynku rozwiązania w cenie dostępnej dla większości z nas.

T-Mobile: prezent dla siebie i bliskiej osoby za jednym zamachem

15.11.2017 T-Mobile: prezent dla siebie i bliskiej osoby za jednym zamachem Od jutra, 16 listopada 2017, T‑Mobile rozpoczyna świąteczną kampanię w ramach której przygotował konkurs z wyjątkowo atrakcyjnymi nagrodami oraz specjalną ofertę z Samsungiem Galaxy S7 w cenie na start niższej o 700 zł.