Czy żona cię zdradza? Zobacz jak to sprawdzić!
News

Czy żona cię zdradza? Zobacz jak to sprawdzić!

08.01.2020
Niekiedy samemu zaczynasz zdawać sobie sprawę, że w waszym związku nie wszystko jest ok, a żona cię zdarza. Innym razem przypadkowo trafisz na potencjalny dowód ewentualnej zdrady. W jaki sposób przekonać się, że żona rzeczywiście cię zdradza? Dowody na zdradę żony możesz pozyskać zarówno dzięki obserwacji zachowania jak i śledzeniu partnerki. Niejednokrotnie może okazać się np. że żona pozornie zwraca się do ciebie jak zawsze, a uwikłała się w romans. Warto poznać metody, które pozwolą zweryfikować twoje ewentualne obawy!

Żona może zmienić swoje zachowanie

Pierwszym symptomem tego, że żona może cię zdradzać jest zmiana jej zachowania. To szerokie pojęcie, bo może dotyczyć wielu sfer, również samego odnoszenia się do ciebie i spędzania z tobą czasu. Jeżeli kiedyś jeździliście razem na rowerze, oglądaliście seriale i chodziliście na spacery, a dziś twoja żona woli wyskoczyć na imprezę ze znajomymi albo wybiera się do teatru, to możesz uważać. Tak samo jest, jeżeli wcześniej spędzaliście czas razem, a teraz druga połowa woli wypady w samotności.

 

Żona może też być dla ciebie wyjątkowo miła (wyrzuty sumienia), mniej z tobą rozmawiać, zmienić diametralnie podejście do twoich wad (teraz nie przeszkadza jej już twoja bielizna rozrzucona po całej sypialni).

Czy żona cię zdradza? Zobacz jak to sprawdzić - 1

[Zdrada często objawia się zmianą zachowania. Jeżeli twoja żona przestała zwracać uwagę na twoje wady, to miej się na baczności! (fot. Pixabay.com)]

Ważny jest też wygląd

Obserwuj image swojej partnerki. Zauważyłeś, że inaczej się maluje? Może ubiera bardziej szykowne suknie? Tego sygnału na pewno nie możesz zlekceważyć! Nie bagatelizuj też zmian dotyczących życia seksualnego. Jeżeli wcześniej było fantastyczne, a ostatnio żona ciągle narzeka na ból głowy lub jest zgoła odwrotnie, to może to świadczyć o tym, że ma kochanka.

 

Sprawdź też, czy żona nie obserwuje telefonu i komputera. Może go też panicznie ukrywać. Dziś wiele zdrad i romansów związanych jest z życiem wirtualnym. Być może nie ma kochanka w rzeczywistości, ale flirt przez ekran urządzenia elektronicznego jest bardzo prawdopodobny!

Jak to sprawdzić?

Mamy dla ciebie bardzo dobrą wiadomość – powyższe objawy niekoniecznie świadczą o tym, że twoja żona kogoś ma. Być może zmiana zachowania spowodowana jest czymś innym i warto o tym porozmawiać. Jeżeli chcesz się mimo to upewnić, to są do tego sposoby.

 

Na początku sprawdź urządzenia elektroniczne twojej partnerki. Służy do tego sprzęt, którym możesz skontrolować zarówno telefony komórkowe i stacjonarne, jak i komputer. Zainstaluj specjalne oprogramowanie, a to będzie przekazywać ci wszelkie informacje o operacjach na smartfonie, laptopie lub poinformuje cię na jakie numery dzwoniono z telefonu domowego.

 

Pamiętaj jednak, że nie zawsze ślad o zdradzie znajdziesz na urządzeniach elektronicznych. Niekiedy będziesz musiał iść o krok dalej i zacząć śledzić swoją żonę.

Czy żona cię zdradza? Zobacz jak to sprawdzić - 2

[Telefon komórkowy twojej żony można bardzo łatwo sprawdzić. Podsłuchasz rozmowę i sprawdzisz smsy bez trzymania jej telefonu w ręku! (fot. Pixabay.com)]

Postaw na kamery i nadajniki

Jeżeli chcesz wiedzieć, co twoja żona robi gdy nie ma cię w domu, zainstaluj kamery szpiegowskie. Mogą być częścią każdego przedmiotu – od pilot do telewizora, budzik w sypialni, aż po kwiat i pamiątkową maskotkę. Nagrania będziesz mógł obserwować przez specjalny rejestrator lub po włączeniu swojego telefonu komórkowego.

Czy żona cię zdradza? Zobacz jak to sprawdzić - budzik z kamerą

[Minikamera ukryta w budziku pozwoli ci na sprawdzenie, co twoja żona robi w sypialni gdy nie ma cię w domu (fot. Materiały własne)]

 

Być może zdrada odbywa się poza waszym miejscem zamieszkania. Postaw więc na specjalny lokalizator GPS i zainstaluj go w samochodzie. Dzięki specjalnej aplikacji na telefon poznasz trasę, jaką przemieszcza się twoja żona. Dowiesz się, czy jeździ do pracy czy jednak ma kochanka. W niepozornym miejscu możesz też zamontować podsłuch. W ten sposób będziesz miał już pewność gdzie udaje się twoja małżonka.

 

Podsumowując pamiętaj, że zdradę możesz zauważyć po zmianie zachowania, preferencjach i ubiorze żony. Bardzo dobrym sposobem na upewnienie się odnośnie ewentualnego kochanka jest zainstalowanie w domu kamery, a w aucie lokalizatora GPS. Pamiętaj jednak, że niejednoznaczne dowody nie zawsze świadczą o zdradzie. Zawsze warto porozmawiać z partnerką i posłuchać tego co ma ci do powiedzenia. Jeżeli natomiast poznasz nieprzyjemną prawdę, to zebrane materiały mogą być świetnym dowodem w sądzie, np. przy podziale majątku!

 

Więcej informacji na https://www.alfatronik.com.pl/