Archiwalne

Dialog: Nowa promocja telefoniczna na liniach TPSA dla klientów indywidualnych

08.02.2011

Abonament już od 27,99 zł z zachowaniem aktualnego numeru telefonu, zróżnicowane pakiety minut, naliczanie sekundowe i atrakcyjne ceny połączeń, a także rabaty na opłacie instalacyjnej i abonamentowej – to nowa promocja „Morze korzyści” dla klientów indywidualnych na liniach TPSA, którą Telefonia DIALOG uruchomiła wraz z początkiem lutego br.

DIALOG uatrakcyjnił swoją dotychczasową ofertę telefoniczną na liniach TPSA. „Lepsza Domowa” wraz z promocją „Morze korzyści” to cztery profile telefoniczne: „Po godzinach” z pakietem 1500 minut do wykorzystania w dni robocze od godz. 18.00 do 8.00 oraz wieczorami lub w weekendy, z pakietem 30 lub 150 minut na połączenia lokalne i międzystrefowe bądź bez pakietu minut. W zależności od potrzeb klienta i wybranego profilu telefonicznego, miesięczne opłaty abonamentowe wynoszą już od 27,99 zł brutto. Z kolei najwięcej korzyści klient uzyskuje wybierając profil „Po godzinach” z miesięcznym abonamentem za 44,90 zł brutto.

Dodatkową zachętą dla klientów decydujących się na „Morze korzyści” jest wysoki rabat na opłacie instalacyjnej. Za uruchomienie usługi abonent zapłaci tylko 1,23 zł brutto (zamiast 99,81 zł brutto w ofercie standardowej). Ponadto, w ramach nowej promocji w profilu bez pakietu minut klient otrzyma 30 minut miesięcznie na połączenia lokalne, strefowe i międzystrefowe przez 6 pierwszych okresów rozliczeniowych.

„Morze korzyści” DIALOGu skierowane jest do klientów indywidualnych (nowych i obecnych) z aktywną linią Telekomunikacji Polskiej S.A. W ramach promocji, która potrwa do 31 grudnia br., abonenci mogą podpisać umowę lojalnościową na 24 miesiące. Dodatkowo, wraz z usługą telefoniczną, klienci skorzystać mogą z oferty internetowej DIALOGu na liniach TPSA oraz z nowej telefonii komórkowej Diallo.

źródło: Dialog