Co zaoferuje iPhone 14?
News

Co zaoferuje iPhone 14?

07.09.2022
Nowoczesne telefony są aktualnie użytkowane do pracy, nauki i rozrywki. Na uznanie zasługuje nowy produkt od Apple, czyli iPhone 14. Przyjrzyjmy się temu, co ma do zaoferowania ten funkcjonalny telefon. Można liczyć na wiele wariantów kolorystycznych i ciekawych zmian. Co zaoferuje nowy iPhone od Apple? O czym warto wiedzieć? Jakie unowocześnienia na nas czekają?

iPhone 14, czyli nowoczesna technologia

Niezawodny iPhone 14 zamiast notcha ma dwa otwory w ekranie. Pierwszy z nich jest przeznaczony na moduł Face ID i czujniki, a w drugim znajduje się przednia kamera. Co ciekawe, wiele osób wskazuje, że ten model ma mieć nieco inny wygląd od poprzedników. Przedni aparat i Face ID są połączone za pomocą łatwego triku. Aby zachować estetykę, producent wyłącza piksele pomiędzy dwoma otworami. W efekcie całość przypomina dosyć długą pigułkę. Jest to widoczne na włączonym ekranie. Nie zapominajmy o tym, że Apple zamierza rozszerzać i zmniejszać obszary zaciemnione dookoła otworów, co pozwala rozświetlać różne treści. Ten aspekt uzyskamy poprzez włączenie i wyłączenie konkretnych pikseli.

Ciekawe rozwiązania w iPhone 14

Co jeszcze warto wiedzieć? Miłośnik iPhone często wkłada telefon do etui, które zakrywa boki i tył telefonu. Mimo to, wybór odpowiedniego koloru jest istotny. Producent zadbał o tę kwestię. Wprowadzona zostaje nowa wersja kolorystyczna w iPhone 14. Jakie kolory można wybrać? Postawić możemy na:

  • czerwony,
  • zielony,
  • niebieski,
  • czarny,
  • fioletowy.

Faktem jest, że kolor fioletowy ma zastąpić wersję różową. Dodatkowo później dołączyć może kolejny kolor, tak jak miało to miejsce w iPhone 13 w kolorze zielonym. Nie bez znaczenia jest to, że nowy iPhone ma zadebiutować głównie w trzech podstawowych kolorach. Mogą pojawić się nieznaczne zmiany w odcieniach. Niektóre osoby wskazują, że wycofany zostanie kolor błękitny.

Doskonała jakość Apple

Apple nie zamierza wprowadzać zmian w zakresie trwałości telefonu. Planowano stworzyć telefon z tytanu, jednak ten pomysł odrzucono. Pamiętajmy o tym, że ekrany w serii iPhone 14 chronione są powłoką Ceramic Shield, którą znajdziemy też w poprzednich wersjach. Warto wiedzieć, że nowością jest technologia MagSafe. Widoczne są magnesy umieszczone w obudowie telefonu, które służą np. do przyczepiania akcesoriów. Najnowsze informacje wskazują, że producent planuje wdrożyć usprawnienia. Wzmocniona jest siła magnesów, co ma dawać wygodę podczas korzystania z akcesoriów. Ponadto, wprowadzona zostaje funkcja power banku. Akcesorium tego typu ma być przeznaczone dla wersji iPhone 14 oraz iPhone 14 Pro. Nic więc dziwnego, że tak wiele osób planuje zakup nowej wersji od Apple.

 

Nowoczesne telefony marki Apple już od lat cieszą się ogromną popularnością na rynku. Nowo powstały model iPhone 14 zachwyca ciekawym stylem i licznymi funkcjonalnościami. To rozwiązanie, które spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagającego odbiorcy. Solidny i trwały telefon ma wiele funkcji, które ułatwiają codzienne korzystanie z urządzenia. Można liczyć na wysoką jakość produktów Apple.

 

Istnieje wiele ciekawych modeli od Apple, które są godne uwagi. Klienci uwielbiają nowinki od producenta, który cały czas zadziwia nas czymś nowym. Z niecierpliwością wyczekujemy modelu iPhone 14, który z pewnością szybko zostanie doceniony, tak samo jak inne produkty od tej znanej marki.