Firma Samsung podpisała umowę sponsoringową z czołowym strzelcem piłkarskiej reprezentacji Polski, Euzebiuszem Smolarkiem. Roczny kontrakt przewiduje udział piłkarza w promocji wybranych produktów firmy Samsung, przede wszystkim nowego telefonu Samsung J700 oraz serii telewizorów LCD.
Samsung, światowy producent rozwiązań telekomunikacyjnych i produktów elektroniki użytkowej, powraca do współpracy z napastnikiem kadry Leo Beenhakkera po dwóch latach.
„Dotychczasowe wspólne działania spełniły nasze oczekiwania, co przesądziło o podpisaniu kontraktu. Jesteśmy z tego niezmiernie zadowoleni” – komentuje Marcin Bołbot z Samsung Electronics Polska. – „Podpisując kontrakt przed dwoma laty, wiązaliśmy z Ebim spore nadzieje i jak się okazało, mieliśmy rację. Ebi nie zawiódł polskich kibiców w eliminacjach do Mistrzostw Europy i awansował na największą gwiazdę reprezentacji. Z optymizmem czekamy na jego występ na boiskach Austrii i Szwajcarii” – dodaje Bołbot.
Pozyskanie Smolarka jest kolejnym krokiem firmy Samsung w inwestowaniu w sport w Polsce
i na świecie. Od 1997 roku koncern jest partnerem Międzynarodowego Komitetu Olimpijskiego
oraz sponsorem letnich i zimowych igrzysk olimpijskich. Samsung będzie także światowym partnerem w kategorii sprzętu łączności bezprzewodowej Olimpiady Pekin 2008.
Znicz olimpijski w ramach sztafety olimpijskiej, którą organizuje po raz drugi Samsung, do chińskiej stolicy zaniosą, m. in. Reni Jusis, Krzysztof Hołowczyc i Paweł Małaszyński. Towarzyszyć im będą Magdalena Piotrowska i Grzegorz Rzońca, wyłonieni przez Samsung w ogólnopolskim konkursie.
Wspieranie młodych i dobrze rokujących sportowców to jedna z osi strategii marketingowych firmy Samsung. Od 2002 roku jest ona sponsorem generalnym Polskiego Związku Lekkiej Atletyki, a od 4 lat organizuje zawody dla młodzieży gimnazjalnej Samsung Athletic Cup. Najlepsi mają szansę trafić
do Samsung Team – profesjonalnej grupy lekkoatletów z medalistkami olimpijskimi Anną Rogowską
i Kamilą Skolimowską w składzie. W tym roku Samsung wspomoże również po raz kolejny organizację konkursu Tyczka na molo oraz Memoriału im. Janusza Kusocińskiego.
Samsung równie mocno angażuje się w piłkę nożną. Od trzech lat z logo Samsung na koszulkach biegają piłkarze angielskiej Chelsea Londyn, ćwierćfinalisty tegorocznej Ligi Mistrzów.
Firma była także sponsorem rozegranego na przełomie stycznia i lutego tego roku turnieju finałowego Pucharu Narodów Afryki.
źródło: Samsung
News Odzyskiwanie danych z telefonu Samsung? Skorzystaj z pomocy profesjonalnego serwisu
Utrata danych z telefonu to sytuacja, która może przydarzyć się każdemu - niezależnie od wieku urządzenia czy stopnia jego eksploatacji. Zalanie, upadek, awaria systemu lub uszkodzenie płyty głównej mogą sprawić, że dostęp do zdjęć, kontaktów czy wiadomości zostanie zablokowany. Jeśli jesteś użytkownikiem Samsunga, nie ryzykuj utraty cennych informacji. Profesjonalne odzyskiwanie danych to skuteczny i bezpieczny sposób na przywrócenie dostępu do utraconych plików - niezależnie od skali uszkodzenia. W takich przypadkach warto zaufać wyspecjalizowanemu serwisowi, który dysponuje wiedzą, doświadczeniem i odpowiednim zapleczem technicznym. czytaj więcejNews Nowości w Samsungu S25 Edge
Samsung Galaxy S25 Edge to długo wyczekiwany przedstawiciel serii Galaxy S, który wnosi świeżość nie tylko pod względem designu, ale przede wszystkim w kwestii funkcjonalności. Nowy smartfon to nie tylko „ładniejsza wersja poprzednika”, ale urządzenie naszpikowane technologiami AI, zaawansowaną fotografią i nowymi pomysłami na ułatwienie życia użytkownikom. Jeśli zastanawiacie się, czy warto przesiąść się na Galaxy S25 Edge, ten przewodnik pomoże Wam to rozstrzygnąć.1. Lepszy design i funkcjonalność
2. Galaxy AI i nowa jakość codzienności
3. Now Bar, Now Brief i dostęp bez blokady
4. Foto i wideo: Auto Trim, Photo Assist, Audio Eraser
5. Integracja z ekosystemem Galaxy czytaj więcej