Wymiana szybki iPhone 12 Pro
News

Wymiana szybki iPhone 12 Pro

27.08.2021
iPhone 12 Pro podbił serca fanów urządzeń z nadgryzionym jabłkiem i nie tylko! Nawet zwolennicy innych sprzętów z podziwem spoglądają na najbardziej zaawansowaną propozycję marki Apple w sektorze smartfonów. Mimo wysokiej jakości komponentów, trzeba mieć na uwadze ryzyko upadków, wypadków i uszkodzeń. W takich sytuacjach najczęściej cierpi właśnie szkło na ekranie. Gdzie się zgłosić, gdy konieczna będzie wymiana szybki iPhone 12 Pro? Ile to kosztuje? Sprawdźmy!

Uszkodzona szybka iPhone 12 Pro – co robić?

Twój iPhone 12 Pro miał wypadek? Niefortunnie upadł na ziemię, kafelki albo uderzyłeś nim o twardy materiał i uszkodził się ekran? Bez obaw! To wcale nie oznacza, że musisz pędzić do sklepu po nowy ani nawet, że naprawa będzie kosztować fortunę. Wystarczy zgłosić się do specjalistów, którzy urządzenia marki Apple znają od podszewki i dobrze wiedzą, co zrobić z uszkodzoną szybką w iPhone 12 Pro! Zgłaszając się do serwisantów, możesz liczyć na diagnozę problemu i fachową naprawę z wykorzystaniem wysokiej jakości komponentów.

 

Nie polecamy natomiast decydować się na samodzielny demontaż ekranu, klejenie go czy dokonywanie innych napraw. Może to bowiem przynieść więcej strat niż korzyści. Co zamiast tego? Najlepiej po prostu od ręki umówić wizytę w serwisie. Rekomendujemy wybrać taki, który ma system rezerwacji, jak np. ZbitaSzybka.pl, gdzie możesz dosłownie zajrzeć do kalendarza serwisantów i wpisać się w ich grafik ze swoją usterką.

Wymiana szybki iPhone 12 Pro w serwisie ZbitaSzybka.pl

Decydując się na wymianę szybki w iPhone 12 Pro w ZbitejSzybce.pl, możesz liczyć na pomoc ekspertów już od etapu umawiania spotkania. Zacznijmy od tego, że marka ma swój system rezerwacji online, który działa całodobowo. Wystarczy wejść na stronę, uzupełnić formularz, podać dane i ustalić termin wizyty. Wolisz to zrobić telefonicznie albo chcesz zadać kilka pytań konsultantowi? Śmiało! Wystarczy zadzwonić na infolinię serwisu, gdzie życzliwi pracownicy rozwieją Twoje wszelkie wątpliwości, ustali termin serwisu, a nawet wskaże szacowany koszt naprawy!

 

Po przyjściu na miejsce, zanim nastąpi wymiana szybki iPhone 12 Pro, następuje dokonanie dokładnej ekspertyzy. W ZbitejSzybce.pl Klienci umówieni na wizytę, przyjmowani są terminowo i punktualnie. Eksperci stosując się do ustalonych procedur wykonują ocenę zaistniałych problemów i przedstawiają Klientowi wycenę. Po jej akceptacji, serwisanci zajmują się naprawą. Najczęściej wymiana szybki możliwa jest właściwie od ręki – chyba, że problem jest bardziej zaawansowany i trzeba też naprawić lub wymienić inne komponenty. W takiej sytuacji dokonywane są bardziej szczegółowe oględziny, a Klient dowiaduje się, co trzeba zrobić, ile to będzie kosztować i czy aby na pewno jest to opłacalne przedsięwzięcie.

 

Ogromnym atutem wymiany szybki w iPhone 12 Pro w ZbitejSzybce.pl jest jakość usług. Nie tylko wykorzystywane są komponenty, jakich jakość jest taka sama jak tych stosowanych na pierwszy montaż, ale usługobiorcy mogą też liczyć na gwarancję sięgającą nawet 24-miesięcy na wykonaną naprawę! Oznacza to, że serwis Apple ręczy za realizowane przez siebie prace. Uwagę przykuwają także wysokie oceny Klientów i mnóstwo pochlebnych opinii, które możesz zweryfikować w Google.

Ile trwa i kosztuje wymiana szybki iPhone 12 Pro?

Zastanawiasz się, ile kosztuje wymiana szybki iPhone 12 Pro? Wiele zależy od serwisu, do którego się udasz. W ZbitejSzybce.pl możesz liczyć na atrakcyjną stawkę zakupu nowego komponentu, ale i montażu. Jeśli chcesz poznać cenę – skontaktuj się z serwisem osobiście, telefonicznie albo poprzez formularz, a konsultanci przedstawią szacowany koszt usługi. Co więcej, poznasz też czas jej realizacji. Niekiedy można liczyć na naprawę od ręki – pod warunkiem, że serwisanci dysponują czasem i dostępnymi komponentami do realizacji napraw.

News Jak zostać serwisantem telefonów? Najważniejsze informacje

Smartfony i klasyczne telefony komórkowe wkroczyły w nasze życie dość nagle i zupełnie je zmieniły. Początkowo były to urządzenia, w przypadku których podstawowe naprawy, takie jak wymiana baterii, mogły być przeprowadzane przez każdego, kto choć trochę orientował się w temacie nowych technologii. Dalszy rozwój tych urządzeń i rosnący poziom ich skomplikowania spowodowały jednak, że żeby naprawić nowoczesnego smartfona, trzeba udać się do serwisu lub skorzystać z usług serwisanta. To stwarza szansę na nową ścieżkę kariery dla każdego zainteresowanego tego typu pracą. czytaj więcej

News Wymiana baterii w iPhone XS – kiedy jest to konieczne?

Mimo upływu lat iPhone XS w dalszym ciągu można uznać za model szybki, kompaktowy oraz stylowy. Wytrzymała i świetnie skrojona obudowa komfortowo leży w dłoni, wyświetlacz OLED oczarowuje ostrością i kątami widzenia, a aparaty pozwalają na robienie naprawdę dobrych zdjęć. Praca zastosowanego w tym modelu procesora usatysfakcjonuje większość użytkowników. Czy oznacza to, że iPhone XS w 2022 roku to opcja bez wad? Potencjalnie problematyczną kwestią, której warto się przyjrzeć w tym iPhonie, jest jego bateria – a raczej jej wiek. czytaj więcej

News iPhone 12 Pro Max | Kolekcja wyjątkowych etui marki Spigen

Spigen to amerykański producent akcesoriów GSM, który cieszy się popularnością w niemal każdym zakątku świata. Akcesoria marki to produkty klasy premium, które bez względu na model zachowują swój wysoki standard jakości, oparty na dopracowanym designie i wykorzystaniu trwałych materiałów. W ofercie marki znajdziemy przede wszystkim akcesoria do znanych telefonów z średnich i wysokich półek cenowych. Jednym z nich jest iPhone 12 Pro Max, do którego marka przygotowała wiele modeli unikalnych akcesoriów. W ofercie znajdziemy zarówno pancerne pokrowce, eleganckie i klasyczne etui oraz delikatne i kobiece obudowy. Oto najnowsza kolekcja etui Spigen do Apple iPhone 12 Pro Max. czytaj więcej

News Wyłoniono najlepsze produkty i usługi 2020 roku. Poznaj laureatów XI Plebiscytu Mobility Trends

Jeden najważniejszych Plebiscytów technologicznych w Polsce - Mobility Trends rozstrzygnięty. W ostatni weekend marca polscy miłośnicy technologii po raz 11 poznali zdobywców nagrody „Złoty Bel” - wyróżnienia dla najlepszych produktów i usług w 2020 roku. czytaj więcej