Rynek sklepów on-line
News

Rynek sklepów on-line

01.09.2021
W sieci robimy coraz więcej zakupów i oczekujemy, że produkty zakupione przez internet będą tańsze i bardzo często tak jest. Dodatkową formą, która może obniżyć koszt zakupu produktów jest cashback - przeczytaj więcej o tej formie obniżania cen zakupów przez internet.

Przeglądając internet, widzimy wszechobecne reklamy i różne oferty. Coraz częściej firmy z drugiego końca świata oferują nam swoje produkty i usługi. Rynek rośnie, coraz więcej kupujemy w Internecie bez wychodzenia z domu. Niedawno rozciągnął swoje skrzydła nad naszym pięknym krajem Aliexpres, twierdząc, że Polska jest dla nich najważniejszym rynkiem Europy Wschodniej.

Dlatego też postanowili otworzyć u nas swój oddział, aby sprostać oczekiwaniom Polaków, a także oferować swoje usługi na wyższym poziomie lokalnie.

Aliexpress

Ten gigant handlu detalicznego e-commerce z Chin jest częścią grupy Alibaba i powoli podbija świat rozszerzając swoją działalność na nowe kraje. Już dziś można zamówić produkty z darmową wysyłką do Polski i nie ponosić dodatkowych kosztów. W dodatku biorąc udział w programie Cashback – czyli usłudze zwrotu gotówki, można zaoszczędzić jeszcze więcej.

Dzięki temu, że Aliexpress chce podbić Polski rynek handlu internetowego, przygotował szereg udogodnień takich jak wersja polskojęzyczna serwisu oraz możliwość płatności w złotówkach.

Kup i otrzymaj zwrot pieniędzy – cashback Aliexpress

Cashback staje się coraz popularniejszy. Mianowicie cashback serwis, czyli usługa zwrotu gotówki daje możliwość otrzymania zwrotu części wydanych pieniędzy na określonych warunkach. Zawsze jest to ułamek ceny przedstawiony procentowo, który jest zależny od zakupionych produktów.

Wydając pieniądze, dostajesz je z powrotem. Dzieje się tak, ponieważ firmy takie jak chiński potentat chcą promować swój serwis, zatem płacą prowizję firmom zewnętrznych za promocję firmy i dzielą się z klientami częścią prowizji w postaci cashback.

Cashback – czy to się opłaca?

Oczywiście! Każdy lubi kupić coś tanio, więc dlaczego nie kupić czegoś jeszcze taniej? W przypadku cashback niczego nie tracimy, ani nie ponosimy żadnych dodatkowych kosztów.

Dodatkowo czasem możemy trafić na produkty, gdzie oferowany zwrot pieniędzy stanowi większy odsetek, niż zwykle oferowane kilka procent. Wszystko zależne jest od tego co chcemy kupić i w jakiej cenie.

Zakupy z Letyshops

Partner Aliexpress oferuje właśnie możliwość uczestnictwa w programie zwrotu pieniędzy. Po rejestracji na stronie internetowej otrzymujemy możliwość robienia zakupów z uwzględnieniem dodatkowego rabatu w postaci cashback. By otrzymać zwrot części poniesionych kosztów, musimy sprostać kilku prostym warunkom. Przy zakupach z różnych kategorii oraz różnych sprzedawców możemy uzyskać do 5% zwrotu, natomiast przy gorących produktach nawet do 48%. Warto zatem sprawdzić możliwość kupowania jeszcze taniej.

 

News Nowy rok szkolny już za kilka dni – o czym pamiętać aby się dobrze przygotować?

Jak co roku, 1. września 2021 rozpocznie się nowy rok szkolny, dlatego przyszedł ostatni czas, aby się do niego przygotować, sprawdzić co należy dokupić i uzupełnić lub po prostu wymienić. Takie rzeczy jak zeszyty czy długopisy są rzeczami oczywistymi, ale w dobie pandemicznych zawirowań, trzeba wziąć też pod uwagę inne elementy, które mogą okazać się niezbędne do sprawnej nauki w szkole. Zobacz jakie. czytaj więcej

News Jak otworzyć biznes w sieci internetowej?

Wiele się mówi o firmach działających, w sieci, o przenosinach sklepów stacjonarnych do sieci internetowej. Czy internet jest swego rodzaju remedium na problemy firm wynikające z pandemii i postępującej cyfryzacji naszej cywilizacji? Na pewno w jakiś sposób tak. Czy każdy może swój sklep stacjonarny przenieść do świata internetu? To już nie jest takie proste. czytaj więcej

News Wdrożenie Magento – uruchom sklep internetowy na miarę swoich potrzeb

Magento jest platformą e-commerce istniejącą na rynku od wielu lat. Ze względu na swoją funkcjonalność każdego roku coraz więcej użytkowników decyduje się na wykorzystanie jej do stworzenia prostych lub rozbudowanych sklepów internetowych. O popularności tej platformy decyduje wiele istotnych zalet, które wpływają na jakość funkcjonowania serwisu. W tekście przedstawiamy najważniejsze cechy, które zachęcają do wykorzystania Magento wielu deweloperów. czytaj więcej

News Wygoda i szybkość transkacji z systemem IVR, czyli interaktywna obsługa dzwoniącego

IVR, czyli Interactive Voice Response, to nazwa systemu telekomunikacyjnego, który umożliwia interaktywną obsługę dzwoniącego. Jest odmianą automatycznego call center. Tego typu systemy stosuje się najczęściej do obsługi dużej ilości połączeń telefonicznych. Rozwiązanie pozwala redukować koszty i poprawić obsługę klienta. Aplikacje IVR-owe stosuje się m.in. w bankowości telefonicznej, telemarketingu oraz w systemach obsługi kart. Co istotne, takie systemy pozwalają na anonimowy dostęp do danych. czytaj więcej