Inteligentne zegraki - TOP 3 najciekawszych propozycji
News

Inteligentne zegraki - TOP 3 najciekawszych propozycji

31.08.2020
Inteligentne zegarki można śmiało określić mianem znaku obecnych czasów. Stały się powszechnym wyposażeniem nie tylko sportowców, ale każdego, kto ceni nowoczesność i elegancję. Zegarki łączą się ze smartfonami, analizując rytm dnia i codzienną aktywność, a przy tym umożliwiają zdalne zarządzanie telefonem, odbieranie połączeń czy czytanie wiadomości. Jeśli aktualnie stoicie przed wyborem smartwatcha, sprawdźcie nasze propozycje, które spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających użytkowników.

Inteligentny zegarek - nowoczesność łączona z klasyką

Szwedzkie zegarki marki Kronaby są doskonałym połączeniem najnowszych osiągnięć techniki z ponadczasowym designem. Smartwatche doceniane są przede wszystkim za niezawodność oraz elegancję, która świetnie komponuje się ze stylem biznesowym. Wśród produktów tej marki znajdziecie zegarki damskie oraz męskie, oferowane w czterech kolekcjach – Apex, Sekel, Nord i Carat.

Na uwagę zasługuje manufakturowa produkcja, co oznacza, że każdy zegarek jest składany ręcznie. Producent wyposaża go w autorski mechanizm, cechujący się niezawodnością. Smartwatch Kronaby to także rozbudowana funkcjonalność, którą uruchomicie po połączeniu zegarka z dowolnym smartfonem. Smartwatch możecie spersonalizować, przypisując dowolne funkcje do trzech przycisków, w tym do koronki. To udogodnienie dla osób ceniących komfort korzystania z zegarka.

inteligentne-zegarki-kronaby-nowoczesnosc-polaczona-z-klasyka

Odważna stylistyka inteligentnych zegarków

Jeśli lubicie nieco odważniejszą stylistykę, a kolory są waszymi sprzymierzeńcami, doskonałym wyborem będą zegarki inteligentne Garett. Podkreślenia wymaga rozbudowana funkcjonalność smartwatchy, która obejmuje między innymi wbudowany aparat oraz kamerę i monitor snu, pozwalający na weryfikację, czy właściwie odpoczywamy. Seria zegarków Garett obejmuje także modele dziecięce, które – oprócz standardowych zadań – rozwijają u najmłodszych wiele umiejętności i pozytywnych nawyków.

Mówiąc o marce Garret, nie można zapomnieć o wyjątkowym wyglądzie zegarków. To element, który przykuwa uwagę każdego miłośnika oryginalnej stylistyki, wpisującej się w model biznesowy, casualowy oraz sportowy. Na czym polega ta wyjątkowość? Kluczem do odpowiedzi na to pytanie są kolory, które producent odważnie wykorzystuje i doskonale ze sobą zestawia. Wśród dostępnych modeli znajdziecie więc zegarki na kolorowych paskach, ale także na eleganckich i modnych bransoletach.

inteligentne-zegarki-smartwatch-garett-idealny-dla-kazdego

Sportowy tryb życia ze smartwatchem na nadgarstku

Jak wspomnieliśmy, smartwatche – co do zasady – to obowiązkowe wyposażenie osób aktywnych fizycznie. W naszym zestawieniu nie mogło więc zabraknąć sportowych zegarków Suunto. Fińska marka w swoich produktach połączyła nowoczesność, estetykę oraz ponadprzeciętną trwałość. Zegarki są idealnie dopasowane do trybu życia osób uprawiających sport – niezależnie od wybranej dyscypliny.

Smartwatche świetnie sprawdzają się nawet w warunkach ekstremalnych, dzięki czemu chętnie wykorzystywane są między innymi przez nurków. Producent zadbał także o niemal dowolną indywidualizację zegarka. Użytkownik może zmienić wygląd tarczy, wyświetlany motyw, czy widok – dopasowany do aktualnych warunków zewnętrznych. Co więcej – zegarki te prezentują ponadczasowy design, doskonale wpisujący się zarówno w stylistykę sportową, jak i elegancką.

Jeśli szukacie nowoczesnych, trwałych i multifunkcjonalnych inteligentnych zegarków – wybierzcie modele uznanych marek, które dostępne są w sklepie zegarek.net. Decydując się na konkretny produkt, weźcie pod uwagę nie tylko jego estetykę, ale także możliwości, dostosowane do waszego trybu życia oraz oczekiwań.

inteligentne-zegarki-sportowy-smartwatch-suunto

News Dobry prezent? Smartfon!

Jedną z ciekawszych opcji prezentowych, które warto mieć na uwadze przed różnymi uroczystościami, jest upominek w postaci telefonu komórkowego. Jest to przedmiot niezbędny w codziennym życiu, a ten kto ko dostanie, na pewno będzie z takiego upominku zadowolony. Wcześniej warto dyskretnie rozpytać najbliższe otoczenie tej osoby, którą chcemy obdarować nowym smartfonem, tak by nabyć ten model, na którym może jej najbardziej zależeć.

1. Sklep dobrze zaopatrzony w nowe smartfony
2. Zwracajmy uwagę na szczegóły techniczne czytaj więcej

News Jaki laptop do pracy wybrać? TOP 3

Jak wybrać dobry laptop o biznesowym przeznaczeniu? Czym powinien się cechować, aby spełniał konkretne wymagania i służył jak najdłużej? Jeśli nie wiesz, na co zwrócić uwagę, gdy szukasz komputera do pracy, przygotowaliśmy kilka porad – sprawdź, co warto wiedzieć, bo zakup notebooka ma ogromne znaczenie. Jest on przecież jednym z podstawowych narzędzi do pracy. czytaj więcej

Wiadomości firmowe Domena .EU staje się globalną

Domeny.pl: obywatele UE będą mogli rejestrować adres .EU bez względu na miejsce zamieszkania. Liczba domen .EU może jednak gwałtownie zmaleć ze względu na brexit. czytaj więcej

Wiadomości firmowe 7855 rejestracji w tydzień – nietypowe domeny podbijają świat

Już od 5 lat możemy rejestrować nowe domeny z nietypowymi rozszerzeniami. W Polsce najpopularniejszą jest końcówka - .online, na świecie - .top czytaj więcej