Aplikacja Mój Orange - wszystkie usługi w jednym miejscu
News

Aplikacja Mój Orange - wszystkie usługi w jednym miejscu

27.06.2022
Mój Orange to aplikacja stworzona dla Twojej wygody. Zakładając w niej konto, wszystkie najważniejsze rzeczy związane z usługami telekomunikacyjnymi będziesz mieć pod ręką, niezależnie od tego, czy masz telefon na abonament, na kartę, czy korzystasz z Orange Love. W apce, m.in. sprawdzisz stan konta, opłacisz fakturę czy aktywujesz lub dezaktywujesz usługi dodatkowe.

Aplikacja Mój Orange – jak działa?

Mój Orange to aplikacja mobilna na telefon, dzięki której możesz w wygodny i prosty sposób zarządzać usługami – wystarczy, że zalogujesz się na swoje konto. Mogą z niej korzystać klienci indywidualni i małe firmy, które mają numer na kartę, abonament lub pakiet Orange Love. Apkę pobierzesz bezpłatnie z Google Play i App Store.

 

W aplikacji Mój Orange załatwisz wszystkie niezbędne formalności związane z usługami operatora, a także będziesz na bieżąco z nowymi promocjami. Dzięki niej nie musisz dzwonić na infolinię czy odwiedzać salonu Orange – wystarczy kilka kliknięć na smartfonie, aby poznać stan swojego konta, opłacić fakturę, sprawdzić aktywne pakiety czy włączyć lub wyłączyć usługi.

 

Sprawdź, jak zarządzać usługami w Mój Orange: https://www.orange.pl/poradnik/uslugi-dodatkowe/wygodnie-zarzadzaj-swoimi-uslugami-z-aplikacja-moj-orange/.

 

Co jeszcze zrobisz dzięki Mój Orange?

 • sprawdzisz historię połączeń,
 • jednym kliknięciem doładujesz numer na kartę,
 • sprawdzisz okres rozliczeniowy,
 • podejrzysz datę końca umowy, przedłużysz ją lub podpiszesz nową,
 • sprawdzisz prędkość internetu w telefonie,
 • zmienisz dane kontaktowe,
 • skontaktujesz się z doradcą Orange,
 • skorzystasz ze sklepu online,
 • znajdziesz najbliższy salon Orange,
 • poznasz oferty przygotowane specjalnie dla Ciebie.

 

Mój Orange – jak założyć konto?

Jeśli masz już konto na stronie internetowej Orange, wystarczy, że w apce wprowadzisz dokładnie te same dane do logowania. Natomiast jeżeli nie jesteś jeszcze zarejestrowanym użytkownikiem, wystarczy że podasz adres e-maila, na którego dostajesz faktury oraz ustawisz hasło. Może się zdarzyć, że konieczne będzie podanie dodatkowych informacji podczas rozmowy z konsultantem (na czacie lub telefonicznie).

 

Jak zalogować się do Mój Orange?

 • Jesteś właścicielem usług Orange? Zalogujesz się za pomocą adresu e-mail i hasła.
 • Jesteś użytkownikiem Orange, ale na fakturach znajdują się dane innej osoby? Zalogujesz się przy pomocy numeru telefonu.

 

Jeśli nie jesteś właścicielem numeru, nie będziesz mieć możliwości korzystania z pełnej wersji apki, a jedynie z szybkiego podglądu, czyli jej uproszczonego wariantu. W aplikacji Mój Orange sprawdzisz wówczas wykorzystanie GB i pakietów, okres rozliczeniowy oraz ważność konta (w ofercie na kartę).

 

Dlaczego warto korzystać z aplikacji Mój Orange?

 • W Mój Orange odbierzesz rabat za e-fakturę w wysokości 5 zł.
 • W każdą środę dostaniesz nowy prezent od Orange, w postaci zniżek na usługi, darmowych GB czy rabatów na urządzenia.
 • Jeśli masz Orange na kartę, za pierwsze zalogowanie dostaniesz 100 GB do wykorzystania w ciągu 31 dni, a za każde doładowanie otrzymasz 10 GB (niezależnie do rodzaju taryfy).
 • Jeżeli włączysz opcję Bez limitu, otrzymasz dwa razy więcej GB w tej samej cenie w Orange na kartę.
 • Chcesz jeszcze dłużej korzystać z social mediów bez utraty GB w Orange na kartę, czyli 93 dni, zamiast 31? Włącz usługę Social Pass w apce lub przez orange.pl.
 • Masz Orange dla Firm? Co miesiąc znajdziesz w aplikacji prezent, np. gigabajty lub vouchery na telefon.

Artykuł sponsorowany

News 5 wskazówek, jak stworzyć szybką i zoptymalizowaną stronę internetową

Jeśli chcemy, żeby naszą stronę internetową odwiedzało jak najwięcej użytkowników i żeby łatwo było znaleźć ją w wyszukiwarce, powinniśmy zadbać o to, aby spełniała kryteria wymienione we Wskazówkach dla Webmasterów Google. czytaj więcej

News Dlaczego warto przejść na Internet światłowodowy? Poznaj korzyści

Nowoczesna technologia dostarcza nam wielu korzystnych rozwiązań. To, co kiedyś było usługą elitarną, dziś jest w zasięgu ręki. Świetnym przykładem jest tutaj Internet i mnożące się możliwości dostępu do niego. Jedna z popularnych opcji to światłowód. Dlaczego zyskuje coraz większą popularność i jakie są jego zalety? czytaj więcej

News Jakie są zalety terminala płatniczego?

Płacenie za zakupy kartą lub telefonem staje się coraz bardziej powszechne. Jaki terminal płatniczy wybrać? I w jaki sposób można otrzymać go za darmo i jednocześnie w pełni korzystać z jego możliwości? czytaj więcej

News Jak najłatwiej znaleźć pracę? Odpowiadamy!

Znalezienie pracy jest czymś indywidualnym. Wpływa na to wiele czynników, lecz jednym z nich jest na pewno to, jak poszukujemy pracy w dzisiejszych czasach. Jeśli wykorzystujemy do tego Internet, znalezienie pracy z czasem nie powinno być dla nas problemem. Wręcz przeciwnie, powinno stać się czymś prostym, nawet jeśli nie do końca znamy i kumamy rynek pracy. Odnalezienie się w Internetowych ofertach jest bowiem bardzo proste. Dodatkowo możemy monitorować wszystkie ogłoszenia w jednym miejscu. Skutkiem tego znalezienie pracy przez Internet powinno być jedynie kwestią czasu. czytaj więcej

News Przydatne na co dzień aplikacje na system iOS

Czy w pełni korzystasz z potencjału posiadanego iPhone’a? Jeśli nie masz dużego rozeznania w aplikacjach, które mogłyby ułatwić Ci życie, koniecznie zapoznaj się z naszymi propozycjami. Publikujemy zbiór kilkunastu interesujących appek, które przydadzą Ci się na co dzień. Warto rozszerzyć o nie możliwości swojego telefonu. czytaj więcej