Wordpress software house – czym zajmuje się tego typu przedsiębiorstwo? Sprawdzamy!
News

Wordpress software house – czym zajmuje się tego typu przedsiębiorstwo? Sprawdzamy!

08.05.2023
WordPress to jeden z najpopularniejszych systemów do zarządzania treścią na stronach WWW, czyli CMS-ów. W związku rosnącym zapotrzebowaniem ze strony firm i organizacji powstały software house’y specjalizujące się w projektowaniu i wdrażaniu witryn opartych na WordPressie.

Software house dla startupów oraz małych i średnich firm

Małe przedsiębiorstwa wcale nie muszą korzystać jedynie z gotowych rozwiązań, a oferta software house jest kierowana nie tylko do dużych korporacji. Digitalizacja i szybki rozwój technologii sprawiają, że stale wzrasta znaczenie dedykowanych aplikacji mobilnych i webowych. Wdrożenie takich rozwiązań stanowi szansę na szybszy rozwój firmy oraz zdobycie lepszej pozycji na rynku.

 

Podjęcie współpracy z software housem wydaje się sporą inwestycją, ale w rzeczywistości niesie za sobą duże oszczędności. W przypadku małej firmy zatrudnienie i utrzymanie stałego zespołu IT zazwyczaj nie jest możliwe. Natomiast współpraca z software house pozwala na korzystanie z usług specjalistów tylko przez okres trwania projektu, co pozwala na zredukowanie kosztów.

 

Software house zapewnia dostęp do ekspertów z różnych dziedzin. Klient uzyskuje dostęp do ich specjalistycznej wiedzy i doświadczenia, a to przekłada się na szybszy rozwój projektów i lepsze wyniki. Kolejnym plusem jest dostęp do nowoczesnych rozwiązań informatycznych, które pozwalają zwiększyć efektywność procesów biznesowych oraz jakość oferowanych przez firmę usług.

 

Najlepszy software house – czym się zajmuje i kto tworzy zespół ekspertów?

Software house jest firmą zatrudniającą ekspertów z różnych dziedzin IT i nie tylko. Trzeba tutaj wymienić przede wszystkim programistów takich jak Front-End Developer, Back-End Developer czy React Developer. Do zespołu zaliczymy także project managerów, testerów, UI/UX Designerów, grafików oraz analityków biznesowych. Warto wskazać tu na podział jaki obowiązuje w software house Gloo.

 

Programiści tworzą tam cztery główne zespoły: FrontEnd, BackEnd, React i WordPress. Oferta obejmuje głównie tworzenie indywidualnych aplikacji i systemów webowych za pomocą technologii PHP oraz frameworków CodeIgniter i Laravel. Na tym jednak nie koniec. Klienci Gloo mogą zlecić wykonanie aplikacji mobilnych typu webview na Android i iOS oraz projektowanie interfejsów aplikacji, stron WWW i sklepów internetowych.

 

Jak widać, profil działalności i zakres usług oferowanych przez software house jest bardzo szeroki. Na uwagę zasługuje wszechstronne podejście do realizowanych projektów. Ponadto system dedykowany może być stworzony dla każdej branży.

 

Nie istnieją również ograniczenia w kwestii ostatecznej formy czy funkcjonalności. Jedyną barierą będzie założony budżet. Współpraca z software house niesie wiele korzyści i nie kończy się na samym zrealizowaniu projektu. Klient może liczyć na szkolenie w zakresie obsługi nowego systemu, przeprowadzenie integracji z funkcjonującymi już w firmie systemami, wsparcie w razie awarii lub ataku hakerskiego czy przeprowadzanie aktualizacji.

WordPress software house – co może zaoferować Twojej firmie?

WordPress software house jest przedsiębiorstwem specjalizującym się w tworzeniu aplikacji internetowych opartych na platformie WordPress – głównie stron WWW, sklepów internetowych czy blogów. Tego typu software house oferuje klientom kompleksową obsługę projektów związanych z WordPressem, w tym projektowanie, utrzymywanie oraz rozwijanie stron internetowych oraz konfigurację i dostosowywanie motywów i wtyczek WordPress. W ofercie znajdziemy także optymalizację strony internetowej pod kątem SEO.

 

WordPress software house – oprócz programistów i web designerów – zatrudnia specjalistów z zakresu marketingu internetowego. Ich wsparcie umożliwia kompleksową realizację projektu oraz pełne dopasowanie do potrzeb i wymagań danego biznesu.

 

News Jak zostać serwisantem telefonów? Najważniejsze informacje

Smartfony i klasyczne telefony komórkowe wkroczyły w nasze życie dość nagle i zupełnie je zmieniły. Początkowo były to urządzenia, w przypadku których podstawowe naprawy, takie jak wymiana baterii, mogły być przeprowadzane przez każdego, kto choć trochę orientował się w temacie nowych technologii. Dalszy rozwój tych urządzeń i rosnący poziom ich skomplikowania spowodowały jednak, że żeby naprawić nowoczesnego smartfona, trzeba udać się do serwisu lub skorzystać z usług serwisanta. To stwarza szansę na nową ścieżkę kariery dla każdego zainteresowanego tego typu pracą. czytaj więcej

News Czym zajmuje się agencja interaktywna?

Agencja interaktywna stanowi odpowiedź na potrzeby zmieniającego się świata. O ile większość z nas bez kłopotu odpowie na pytanie, czym zajmuje się agencja reklamowa, o tyle temat agencji interaktywnej wydaje się bardziej skomplikowany. Dowiedz się, czym jest ta specjalistyczna firma i kto skorzysta z jej usług.

1. Agencja interaktywna - co to jest?
2. Dla kogo agencja interaktywna?
3. Jak wybrać dobrą agencję interaktywną? czytaj więcej

News Software house nie da Ci zwykłej strony. Czym jest aplikacja webowa?

Komu powierzysz stworzenie swojej strony internetowej? Agencji marketingowej! No dobrze, czasem skierujesz swoje kroki do agencji interaktywnej. Czy to dobry pomysł? Niekoniecznie. Wszystko zależy od tego, jakie funkcjonalności chcesz wprowadzić. czytaj więcej

News Produkcja kontraktowa EMS – czym zajmuje się montaż SMT i THT na zlecenie?

Produkcja kontraktowa EMS to prężnie rozwijający się rynek usług z zakresu montażu podzespołów na płytkach drukowanych. Czym jest EMS i czym zajmuje się montaż SMT i THC na zlecenie? czytaj więcej

News Jak skutecznie przedstawić ofertę handlową?

Jeśli prowadzimy firmę, wiemy jak ważną rolę w relacjach biznesowych odgrywa oferta handlowa. Odpowiednio napisana i skomponowana może stanowić początek wieloletniej współpracy z niejednym klientem. Zdarza się jednak, że nie jesteśmy do końca przekonani jak tego typu dokument powinien wyglądać i jaką formę powinniśmy mu nadać. Lawirujemy między opcjami krótkiego maila, kilkustronnego opracowania i zdecydowanie dłużej formy drukowanej. Boimy się, że zbyt zwięzła wersja zrobi złe wrażenie na potencjalnym usługobiorcy, ale wiemy również, że zbyt długi i szczegółowy tekst także może okazać się porażką. Co więc powinniśmy zawrzeć w naszej ofercie handlowej, by zainteresować nią przyszłego klienta? Jak ją przygotować, by zwrócić jego uwagę na naszą firmę? Na te i inne pytania odpowiadamy poniżej. czytaj więcej