Prześwietlamy bestseller wśród abonamentów za 18,99 zł
News

Prześwietlamy bestseller wśród abonamentów za 18,99 zł.

27.02.2023
Wybierając abonament telefoniczny, warto postawić na wariant, który będzie charakteryzował się optymalnym stosunkiem jakości usług do ich ceny. Takim rozwiązaniem z pewnością jest abonament za 18,99 zł w sieci Otvarta. Co otrzymujemy w tej cenie? Dla jakiego grona odbiorców dedykowany jest ten wariant? Odpowiedzi na te i inne pytania znajdują się w niniejszym artykule.

Abonament telefoniczny za 18,99 w sieci Otvarta - co otrzymujemy w tej cenie?

 

Jak wspomniano we wstępie, wybierając abonament telefoniczny, warto postawić na wariant, który będzie charakteryzował się optymalnym stosunkiem jakości usług do ceny. Przykładem może być abonament za 18,99 w sieci Otvarta, który śmiało można określić mianem bestsellera. Korzystając z niego klient w cenie abonamentu otrzymuje bowiem:

  • nielimitowane rozmowy do wszystkich sieci oraz na numery stacjonarne, dzięki czemu nie ma konieczności ograniczania się nie tylko w rozmowach z bliskimi, ale również dzwoniąc do placówek medycznych, urzędów, czy różnego rodzaju firm;
  • nielimitowane SMS-y, dzięki czemu można wysłać wiadomości tekstowe bez żadnych ograniczeń;
  • 21 GB mobilnego Internetu, z którego można korzystać w dowolnej lokalizacji i na dowolnym urządzeniu. W zależności od miejsca przebywania może to być Internet mobilny 5G lub poprzednia generacja, czyli Internet LTE. Co ważne, tak naprawdę jest to Internet mobilny bez limitu, ponieważ wykorzystanie przydzielonego transferu danych nie skutkuje zablokowaniem łącza, ale jedynie ograniczeniem jego prędkości.

Prześwietlamy bestseller wśród abonamentów za 18,99 zł

Co jeszcze warto wiedzieć o abonamencie za 18,99 złotych w sieci Otvarta? Istotne jest przede wszystkim to, że jest to najtańszy abonament telefoniczny bez telefonu, który oferuje zarówno darmowe rozmowy, jak i SMS-y . W tym miejscu warto również podkreślić, że Otvarta to operator, który proponuje swoim klientom zawarcie umowy bezterminowej, co jest bardzo wygodnym rozwiązaniem. Nie trzeba bowiem jej przedłużać, a osoba korzystająca z abonamentu w dowolnym momencie może z niego zrezygnować bez żadnych konsekwencji.

W jakich sytuacjach sprawdzi się abonament za 18,99 zł?

Abonament za 18,99 to prawdziwy hit wśród abonamentów komórkowych, co wynika z faktu, że sprawdza się w wielu sytuacjach. Warto go bowiem wybrać wtedy, gdy:

  • interesuje nas najtańszy abonament komórkowy z nielimitowanymi rozmowami oraz SMS-ami do wszystkich sieci;
  • posiadaliśmy do tej pory telefon na kartę, jednak konieczność regularnych doładowań konta nie jest dla nas wygodna;
  • posiadamy telefon komórkowy lub zamierzamy kupić go w innym miejscu niż u operatora;
  • potrzebujemy dużego pakietu Internetu mobilnego, który udostępniany jest zarówno w technologii 5G, jak i LTE;
  • interesuje nas umowa bezterminowa, dzięki czemu w dowolnym momencie będziemy mogli zrezygnować z dalszego korzystania z usługi.

Jak widać, abonament za 18,99 złotych to oferta praktycznie dla każdego. Sprawdza się bowiem zarówno jako taryfa dla osób aktywnych, którzy dużo rozmawiają przez telefon, jak i seniorów potrzebujących stałego kontaktu z najbliższymi, czy dzieci i młodzieży, dla których istotny jest także duży pakiet internetowy.

Prześwietlamy bestseller wśród abonamentów za 18,99 zł

Przeniesienie numeru do sieci Otvarta

Po zapoznaniu się z zaletami abonamentu telefonicznego za 18,99 złotych w sieci Otvarta stwierdziłeś, że Twoja sieć komórkowa proponuje Ci znacznie gorsze warunki? Zmień dotychczasowego operatora, pozostając przy swoim starym numerze telefonu, co pozwoli Ci pozostać w kontakcie ze wszystkimi znajomymi. Przeniesienie numeru to prosta procedura, którą operator przeprowadzi w Twoim imieniu. Wystarczy, że upoważnisz firmę Otvarta do załatwienia wszystkich formalności składając wniosek o przeniesienie numeru na stronie https://otvarta.pl/ oraz pełnomocnictwo dla operatora do działania w Twoim imieniu. Co istotne, przeniesienie numeru jest zupełnie bezpłatne, dzięki czemu już teraz możesz wybrać najtańszy abonament z nielimitowanymi rozmowami i SMS-ami. W tym miejscu należy jednak podkreślić, że w sytuacji, gdy posiadasz umowę terminową z innym operatorem, jej przedterminowe zerwanie może wiązać się z koniecznością zapłaty kary umownej. W związku z tym posiadacze telefonów na kartę oraz korzystający z umów bezterminowych mogą bez żadnych konsekwencji zdecydować się na przeniesienie numeru do Otvarta, a osoby posiadające umowy terminowe mogą poczekać do czasu ich wygaśnięcia, by wówczas przejść na tani abonament.

Abonament telefoniczny w Otvarta - dlaczego warto?

Co sprawia, że warto zdecydować się na abonament telefoniczny w sieci Otvarta? Otóż, poza wymienionymi wcześniej zaletami abonamentu za 18,99 zł z nielimitowanymi rozmowami i SMS-ami warto podkreślić, że Otvarta to sieć komórkowa, która posiada najszerszą ofertę na rynku. W efekcie klienci mają do wyboru znacznie więcej wariantów abonamentu niż u konkurencji, dzięki czemu mogą dopasować ofertę do indywidualnych potrzeb. Istotne jest także to, że Otvarta to polski operator, który istnieje na rynku od 2004 roku. Firma dynamicznie się rozwija, ponieważ początkowo oferowała jedynie abonamenty dla klientów biznesowych, by z czasem rozszerzyć ofertę o usługi dla klientów indywidualnych. Co więcej, Otvarta to jeden z pierwszych operatorów, który wprowadzał na polski rynek Internet 5G. Obecnie natomiast umożliwia swoim klientom opcjonalne korzystanie z eSIM.

Prześwietlamy bestseller wśród abonamentów za 18,99 zł


Podsumowując, należy stwierdzić, że abonament za 18,99 w sieci Otvarta to prawdziwy bestseller wśród ofert operatorów komórkowych. Stanowi bowiem optymalne połączenie korzyści uzyskiwanych przez klienta do ceny, którą musi on za nie opłacić. W efekcie popularność tego abonamentu systematycznie rośnie, co nie powinno z resztą dziwić.

 

Cyfrowy Polsat Nowa oferta Cyfrowego Polsatu dla fanów sportu i kina - w cenie kanały Cinemax i Eleven Sports

W Cyfrowym Polsacie ruszyła nowa promocja dla wszystkich, którzy cenią najlepszy sport oraz dobre kino, a przy tym chcą płacić niewiele. Do oferty z pakietem Rodzinnym HD oraz dwoma kanałami filmowymi premium: Cinemax HD i Cinemax 2 HD dołączyły oferujące sport na światowym poziomie kanały z pakietu Eleven Sports HD: Eleven, Eleven Sports oraz Eleven Extra. Teraz to prawie 90 kanałów z najlepszą rozrywką aż do końca roku bez opłat. czytaj więcej