Oprogramowanie geodezyjne Cubic Orb
News

Oprogramowanie geodezyjne Cubic Orb

19.11.2021
Szukasz programów geodezyjnych, dzięki którym Twoja praca będzie przebiegać szybciej i bardziej efektywnie? Sprawdź, co mogą zaoferować Ci programy Cubic Orb. Od wielu lat towarzyszą wielu geodetom, projektantom i specjalistom z pokrewnych dzień. Możesz dołączyć do tej grupy i otrzymać narzędzie, które rozwiążą Twoje problemy!

Poznaj twórcę oprogramowania

Tomasz Kamiński jest twórcą programów Cubic Orb. Właściwy człowiek na właściwym miejscu połączył swój talent programistyczny z wieloletnim praktycznym doświadczeniem w geodezji. Zespół liczy już więcej osób, na który składają się nie tylko programiści, dopracowujący każdy szczegół programu. Dodatkowo praktykujący geodeci cały czas dostarczają informacji na temat tych cech programów, które można jeszcze ulepszyć. Dlatego oprogramowanie Cubic Orb tak dobrze wykorzystuje się w codziennej pracy i dzięki niemu można tworzyć oraz lepsze projekty.

Dostępne programy Cubic Orb

Programy geodezyjne Cubic Orb to gama wielu programów, które pomagają w codziennej pracy wielu specjalistom.

Wśród nich można wyróżnić:

 • GoKart – służy do kartowania map wektorowych i GML;
 • KaliBronek – kalibracja i edycja rastrów w programie CAD;
 • Wms2CAD – pobieranie WMS, TMS i WMTS do programu CAD;
 • QuickGNSS – służy do pomiarów GNSS (GPS) na Androidzie;
 • GeoView – oferuje operacje na zbiorach współrzędnych;
 • TranMap – transofrmacja współrzędnych w CAD;
 • RawGNSS – oferuje raport z pomiarów GNSS (GPS).

Wszystkie wymienione programy możliwe są do kupienia osobno, jak i w korzystnych pakietach. Na stronie producenta można zapoznać się także ze szczegółową specyfikacją każdego z nich oraz danymi technicznymi, które potrzebne są do tego, żeby programy te działały bez zarzutów.

Co wyróżnia programy geodezyjne Cubic Orb?

Oprogramowanie geodezyjne Cubic Orb to gwarancja jakości i efektywnej pracy. Poza tym tę firma wyróżnia kilka ważnych aspektów, które mogą zdecydować o tym, że wybór padnie akurat na zakup programów tej firmy.

Programy Cubic Orb wyróżnia to, że:

 • Nie musisz tracić czasu ani pieniędzy na szkolenie! Te programy są bardzo intuicyjne i proste w obsłudze!
 • Programy Cubic Orb z pewnością uczynią Twoją pracę jeszcze bardziej efektywną. Są bowiem stworzone w celu maksymalnej optymalizacji prac geodezyjnych i projektowania.
 • Rozwiążą Twoje rzeczywiste problemy. Wszystko dlatego, że są stworzone przez praktyków, którzy sami na co dzień mierzą się z różnego typu przeciwnościami oraz doskonale znają praktyczne problemy branży.
 • Programy Cubic Orb to przede wszystkim duża funkcjonalność za bardzo przystępną cenę. Dostajesz więc więcej za mniej.
 • Masz wpływ na rozwój programów Cubic Orb! Firma jest otwarta na sugestie użytkowników i zawsze z chęcią wprowadza kolejne udogodnienia, aby zadowolić stałych klientów i pozyskać nowych.
 • Programy Cubic Orb są kompatybilne z progrmamem CAD i współpracują z prawie każdym jego oprogramowaniem, np. AutoCAD, BricsCAD, Microstation i wiele innych.
 • Producenci dają Ci wybór jeśli chodzi o zakup licencji, więc wybierasz taką, jaką chcesz. Ten system jest dopasowany do potrzeb każdego użytkownika.

Jeśli jeszcze nie miałeś styczności z oprogramowaniem geodezyjnym Cubic Orb, sprawdź co można Ci ono zaoferować. Producenci i twórcy pracują na nich od wielu lat i cały czas je modyfikują, by były jak najbardziej pomocne oraz intuicyjne. Zakup testowo licencję na rok i przekonaj się sam, co możesz zdziałać z pomocą programów geodezyjnych Cubic Orb! Zapewniamy, że po krótkim czasie nie będziesz mógł sobie wyobrazić życia bez tego oprogramowania!

źródło zdjęć: freepik.com

News Niedrogie telefony z praktycznymi funkcjami: jakimi markami warto się zainteresować?

Wiadomym jest, że nie każdy posiada duży budżet na zakup smartfona. Mogłoby się wydawać, że funkcjonalny telefon musi być bardzo drogi, jednak nie jest to prawdą! Coraz więcej marek posiada w swojej ofercie budżetowe modele "na każdą kieszeń". czytaj więcej

News Dlaczego warto korzystać z chmury?

Rośnie popularność chmury obliczeniowej. Firmy dostrzegają zalety korzystania z cloud computingu i doceniają morze możliwości, jakie oferują poszczególne rodzaje chmury. Zobacz, co dzięki temu możesz zyskać firma. czytaj więcej

News 3 największe korzyści z korzystania z autoryzowanych serwisów Apple

Czy można naprawić sprzęt od Apple w dowolnym serwisie? Dziś już często tak. Czy taka naprawa będzie wykonana solidnie? Różnie z tym bywa, choć jakość usług rośnie. A więc czy są jeszcze powody, żeby oddawać sprzęt z Cupertino do naprawy w autoryzowanym serwisie? Cała masa, ale opowiemy o trzech najważniejszych. czytaj więcej

News Czy tablet może pomóc w pracy biurowej?

Notebooki na dobre weszły do typowego asortymentu różnego rodzaju biur – zastąpiły tym samym komputery stacjonarne. Teraz jednak na rynku pojawił się nowy gracz – tablet. Chociaż posługujemy się nimi od lat, to dotychczas raczej tylko do użytku prywatnego. Czy tablety mogą przydać się też podczas pracy biurowej? czytaj więcej