Fifa 22 - najbardziej wyczekiwana gra sezonu!
News

Fifa 22 - najbardziej wyczekiwana gra sezonu!

02.08.2021
Nie da się ukryć, że sympatycy poprzednich edycji Fify pokładają wielkie nadzieje w nowej grze. Czy słusznie? Z pełnym zaangażowaniem możemy stwierdzić, że twórcy gry przygotowali kilka niespodzianek dla sympatyków Fify. Technologia Hypermotion, nowe animacje, aktualizacja całych składów - to wszystko sprawia, że gracze z pewnością będą mieli okazje podziwiać wiele smaczków!

1. Jakie szczegóły odkryło EA sports na temat Fifa 22?
2. Konsole nowej generacji to przyjemność z rozgrywek nawet dla jednego gracza!
3. Co nowego w Fifa Ultimate Team i Volta?

Jakie szczegóły odkryło EA sports na temat Fifa 22?

Gra na pewno przyniesie kilka zmian w kontekście taktycznym. Za pomocą suwaków możesz przekazywać zawodnikom dokładne wytyczne przed grą. Wiadomo też, na okładce gry nie zobaczymy Messiego ani Ronaldo. Polscy fani także mogą odczuwać pewien niesmak z uwagi na to, że nie będzie to też Robert Lewandowski.

Wprowadzono także pewne unowocześnienia w obronie. To jednak nie koniec - zmniejszeniu ulegnie skuteczność pressingu drugiego zawodnika, który po upływie zaledwie kilku sekund będzie mniej intensywny. Fifa 22 kryje wiele niespodzianek!

Konsole nowej generacji to przyjemność z rozgrywek nawet dla jednego gracza!

PS5 zapewni moc rozrywki przez długie godziny. Szeroka dostępność gier sprawia, że każdy może oddać się w pełni relaksowi, a dzięki zaawansowanej grafice przenieść się do innego świata. Taka interaktywna rozrywka to doskonały pomysł na spędzenie czasu dla osób w każdym wieku. Co poza Fifa 22?

Inne możliwe propozycje to np.: Just Dance, Sniper Ghost Warrior Contracts, Ratchet & Clank, Demons's Souls, Elden Ring czy Final Fantasy. To naturalnie zaledwie ułamek spośród możliwych opcji. Każdy jednak z pewnością znajdzie coś dla siebie niezależnie od preferencji, wieku czy zamiłowania.

Co nowego w Fifa Ultimate Team i Volta?

Twórcy utrzymują, że entuzjaści gry doczekają się także zmian we wszystkich trybach, począwszy od kariery, przez Volta po Fifa Ultimate Team - szczegóły mają ujawnić już niebawem. Póki co wiadomo jednak, że gra jeszcze bardziej widowiskowa z uwagi na to, że ci najbardziej zasłużeni i pamiętni piłkarze będą mieć specjalne ligowe zagrania, które będą powiązane z ich największymi dokonaniami w realnej karierze. Gracze mogą też liczyć na lepsze doznania wizualne dzięki unowocześnionym animacjom, co przekłada się na jeszcze płynniejszą grę. Jeżeli jesteś sympatykiem tej gry - w Twojej kolekcji nie powinno zabraknąć Fifa22! Sprawdź sam i ciesz się godzinami długich rozgrywek!

News Jak słuchać muzyki - zobacz 3 sposoby

Jak wiadomo, muzyka łagodzi obyczaje, pomaga również zrelaksować się oraz umilić wolny czas. Pytanie tylko w jaki sposób jej słuchać, tak aby było to dla nas jak najbardziej wygodne i sprawiało nam jak najwięcej przyjemności. Przedstawiamy trzy proste sposoby. czytaj więcej

News Drukarki etykiet Zebra - dlaczego warto je wybrać?

Drukarki etykiet służą do drukowania etykiet przy wykorzystaniu metody termicznej lub termotransferowej. Najczęściej wykorzystywane są do druku etykiet samoprzylepnych.

Wybór odpowiedniej drukarki etykiet ma ogromne znaczenie dla prawidłowego funkcjonowania marki. Dlatego doskonałym rozwiązaniem będzie skorzystanie z drukarek etykiet Zebra, które charakteryzują się wysoką jakością i trwałością na długie lata. czytaj więcej

Huawei Szczepan Karpiel-Bułecka ambasadorem marki Honor

Honor nawiązał współpracę z wielokrotnym Mistrzem Polski freeskiingu – Szczepanem Karpielem-Bułecką. To kolejny krok marki do świata ekstremalnych sportów oraz element długofalowej kampanii marketingowej. Honor jest także sponsorem tytularnym najbardziej widowiskowych zawodów sezonu zimowego, Honor Winter Sports Festival Powered by Huawei, które odbędą się w dniach 17-18 lutego w Białce Tatrzańskiej. czytaj więcej

Huawei Honor sponsorem tytularnym Winter Sports Festival

Nadszedł czas, by zaznaczyć w kalendarzu 17 i 18 lutego. Właśnie wtedy w Ośrodku Narciarskim Kotelnica Białczańska odbędą się najbardziej widowiskowe zawody sezonu zimowego. Na wielkiej skoczni, która stanie w sercu narciarskiej stolicy Polski rywalizować będą narciarze, snowboardziści i rowerzyści z całej Europy! Sponsorem tytularnym tegorocznej edycji jest marka smartfonów Honor powered by Huawei. czytaj więcej