20 urodziny JMDI
News

20 urodziny JMDI

04.11.2022
Od 20 lat JMDI dostarcza Internet światłowodowy i nowoczesną telewizję do wielu gospodarstw domowych i firm na terenie największych miast Polski. Cały czas rozwija własną sieć światłowodową, rozszerza zakres działania i podnosi jakość świadczonych usług. Dzięki wyjątkowemu podejściu do potrzeb klientów firma znalazła się w TOP 10 w rankingu firm telekomunikacyjnych w Polsce. Sprawdź, jakie prezenty czekają na Ciebie w ramach urodzinowej kampanii Świętujemy, która trwa do 20 stycznia!

Prezenty dla Klientów z okazji 20 urodzin JMDI

Nie wyobrażasz sobie życia bez szybkiego Internetu? Sprawdź, jakie urodzinowe niespodzianki przygotowała dla Ciebie firma JMDI! Już teraz możesz skorzystać z przygotowanej oferty specjalnej i dołączyć do grona zadowolonych klientów.

 

Oferta urodzinowa JMDI zawiera między innymi 3 pakiety Super Hit z wysokimi prędkościami Internetu i atrakcyjną ofertą telewizyjną. Przykładem jest pakiet Dla Rodziny, z prędkością 800 Mb/s (z wysokim uploadem aż 160 Mb/s i niskim pingiem), pakietem telewizyjnym 169 programów oraz premierą na VOD w prezencie.

 

Jakość transmisji oferowana przez JMDI w połączeniu z prędkością Internetu i usługami dodatkowymi sprawia, że trudno znaleźć bardziej atrakcyjną ofertę na krajowym rynku. Dodatkowo, firma JMDI daje gwarancję niezmienności cen przez cały czas obowiązywania umowy. Skorzystaj z urodzinowych możliwości, z jakimi wychodzi do Ciebie JMDI!

20 urodziny JMDI

Kto potrzebuje szybkiego Internetu od JMDI?

Szybkiego i niezawodnego Internetu od JMDI potrzebują osoby, które pracują lub uczą się zdalnie, robią zakupy online, oglądają firmy i seriale, a także prowadzą każdego rodzaju e-biznes. Oferta JMDI dedykowana jest dla mieszkańców dużych miast takich jak Warszawa, Gdańsk czy Wrocław. Mogą z niej skorzystać również mieszkańcy mniejszych miejscowości znajdujących się na obszarze województwa mazowieckiego i podlaskiego.

 

JMDI z taką samą atencją podchodzi do nowych, jak i stałych klientów. Jest to istotna informacja dla osób, które do tej pory przy przedłużaniu usług u innych operatorów widziały, że za lojalność wobec firmy nie mają żadnych korzyści. JMDI działa inaczej niż konkurencja — potwierdzają to wszyscy stali klienci firmy.

20 urodziny JMDI

 

Plush 100% więcej na urodziny Plusha

100% więcej do doładowania online to nowa promocja z okazji urodzin Plusha. Mogą z niej skorzystać użytkownicy wszystkich usług na kartę w sieci Plus, którzy we wtorek 11 września doładują swoje konto za pośrednictwem kanału bankowo-internetowego kwotą od 30 zł do 99 zł. czytaj więcej

AutoMapa Ekstremalne korki podczas meczu Reprezentacji Polski. Czy miasto powinno reagować na takie sytuacje udostępniając BUSpasy?

Jak wynika z danych AutoMapy, wczoraj, tuż przed meczem Polska - Senegal w polskich miastach utworzyły się rekordowe, ekstremalne korki. Korkometr, czyli wskaźnik obrazujący poziom zakorkowania miast osiągnąć w Gdańsku i Wrocławiu maksymalny poziom 12 punktów. Tak ekstremalnych korków nie było od lat. czytaj więcej

Plush Nowa oferta Plush INTERNET

Już 20 czerwca Plush zostanie królem Internetu. Tego dnia pojawi się na rynku nowa oferta - Plush INTERNET. To dwa warianty do wyboru, oba na czas nieokreślony i z wakacjami od opłat oraz dodatkowymi GIGSAMI za lojalność. To 100 GB za 25 zł i aż 120 GB za 30 zł. czytaj więcej

AutoMapa AutoMapa podsumowuje wielkanocne święta na drogach

Czas świąt wielkanocnych od kilku już lat wiąże się z wyjazdami nie tylko do rodziny, ale również na kilkudniowy odpoczynek. Wolne dni, połączone z kilkoma dniami urlopu pozwalają na ucieczkę poza miasto. Tradycyjnie już - to również czas, w którym tworzą się największe korki.

- Bardzo duże korki w miastach w czasie wyjazdowego szczytu
- Rekordowe korki na drogach krajowych i autostradach
- Nawet 11 punktów w 12 stopniowej skali Korkometru w Krakowie czytaj więcej

Wiadomości firmowe Polska Izba Komunikacji Elektronicznej przyznała najważniejsze nagrody branży kablowej Złota PIKE oraz rozstrzygnęła XII Festiwal Kanałów Tematycznych

W tym roku statuetki Złotej PIKE zostały przyznane po raz jedenasty. Uhonorowano laureatów w trzech kategoriach, a nagrody zostały wręczone podczas uroczystej Gali 44. Międzynarodowej Konferencji i Wystawy PIKE, odbywającej się w Poznaniu. czytaj więcej