Oryginalny tusz - jakość wydruku gwarantowana
News

Oryginalny tusz - jakość wydruku gwarantowana

09.05.2023
O jakości mówi się, że jest to „pewien stopień doskonałości”. Sami często dążymy do doskonałości zarówno w życiu osobistym jak i zawodowym. Tak jak w znanym nam wszystkim powiedzeniu „jak cię widzą tak cię piszą” można śmiało powiedzieć, że jakość naszych wydruków świadczy również o nas samych i naszym podejściu do odbiorcy.

Coraz częściej okoliczności wymagają od nas zapewnienia wydrukom bezpieczeństwa, wyjątkowej trwałości wydruków odpornych na wyblaknięcie, które będzie można przechowywać w niezmienionej postaci przez długi czas. Warto więc postarać się o bardzo dobrą, wręcz doskonałą jakość naszych wydruków, wybierając oryginalne, markowe tusze, które ją w pełni gwarantują.

 

Mamy do wyboru różne modele i typy tuszy zarówno w zestawach jak i do kupienia pojedynczo. Tusz do drukarki może być czarne i kolorowe o bardzo różnych pojemnościach. W dokładnej specyfikacji producenci informują nas ile stron i zdjęć wydrukujemy tuszem o określonej pojemności i w konkretnym kolorze. Z uwagi na wszechobecną na całym świecie dbałość o środowisko, wielu producentów tonerów i tuszy zdecydowało się na ekologiczne podejście do tego tematu, umożliwiając swoim użytkownikom osobisty udział w ochronie środowiska, na przykład poprzez skorzystanie z usługi ponownego napełniania zużytych tonerów i tuszy lub ich bezpłatnego recyklingu. Na rynku dostępne są różne marki tuszy i tonerów. Do najbardziej niezawodnych i pożądanych należą tusze firmy Hewlett-Packard (HP), Canon i Epson.

Co warto wiedzieć o tuszach marki HP?

Wielu konsumentów twierdzi, że oryginalne tusze marki HP są tymi jedynymi, najlepszymi z możliwych dostępnych na rynku. Firma HP zapewnia nas o niezawodności swoich tuszy i bardzo wysokiej jakości w stosunku do proponowanej przez nią ceny. Tusze oryginalne HP w przeciwieństwie do ich zamienników są zdecydowanie bezpieczniejsze dla naszych drukarek i nie powodują awarii sprzętu, zapewniają wręcz doskonałą jakość wydruku. Tusze oryginalne posiadają w swoim składzie zabezpieczenia w postaci substancji chemicznej, która chroni atrament przed zasychaniem. Dzięki temu nie musimy obawiać się wysychania atramentu w okresach przestoju drukarki, co w przypadku zamienników jest dość powszechne i może nas drogo kosztować. Wkłady w zależności od modelu mogą być regenerowane i ponownie napełniane. Dodatkowo, z pomocą programu HP Planet Partners mamy możliwość zwrotu i recyklingu oryginalnych tuszy HP, usługa jest bezpłatna, a procedura zwrotu jest łatwa i przyjemna. Dzięki takiej możliwości klient osobiście wspiera naszą planetę przyczyniając się do jej ochrony.


Dostępne na rynku oryginalne tusze do drukarek HP to produkty wysokiej jakości, w pełni kompatybilne i dostosowane do sprzętu tego producenta oraz bezawaryjne. Wydruki są wyraziste, dokładne i trwałe. Druk nie rozmazuje się i nie wyciera, barwniki zawarte w tuszach są tak dobrane, aby zapewniać najwyższą jakość koloru i jego odwzorowanie.


Firma w ramach usług zapewnia obsługę serwisową i gwarancyjną dla nabywców wszystkich oryginalnych kaset drukujących firmy HP.

Co warto wiedzieć o tuszach marki Epson?

Oryginalne tusze atramentowe marki Epson występują w wielu wersjach pasujących do różnych modeli drukarek Epson. Zazwyczaj można je kupić w zestawach Multipack w bardzo atrakcyjnych cenach. Jeśli zdecydujemy się na zakup zestawu oryginalnych tuszy Epson, zyskujemy dodatkowe oszczędności w naszym portfelu. Tusze do drukarki Epson są dostępne w różnych wariantach, produkowane w pełnej gamie kolorystycznej, w zależności od rodzaju serii posiadają różne pojemności. Firma Epson posiada w swojej ofercie tuszy, pięciokolorowe atramenty Claria Premium, które połączone w zestaw w znaczny sposób ułatwiają użytkowanie urządzeń drukujących i pozwalają uzyskać wyjątkową jakość wydruków oraz piękne błyszczące wydruki wyglądające jak zdjęcia.

 

Wszystkie oryginalne tusze Epson ogólnie określane są jako produkty fachowe i wysoce wydajne. Większość z nich świetnie nadaje się do drukowania profesjonalnego. Wydruki są bardzo dobrej jakości. Druk jest wyraźny i odporny na rozmazywanie. Dostępne w sprzedaży tusze marki Epson poddawane są wnikliwym cyklicznym testom dzięki, którym firma Epson może na bieżąco wprowadzać nowe technologie produkcji, zapewniając odpowiednią jakość i trwałości produktu. W produkcji tuszy, firma wykorzystuje nowoczesne rozwiązania, świadomie dążąc do ochrony środowiska poprzez wytwarzanie produktów wysokiej klasy, energooszczędnych, niezawodnych, bezpiecznych i nadających się do szybkiego i łatwego recyklingu lub utylizacji.

 

News Płytki drukowane PCB - jakość i solidność na wyciągnięcie ręki

W różnych branżach przemysłowych ważną częścią składową, są odpowiednie, precyzyjne maszyny oraz urządzenia. Bez nich nie można myśleć o tym, by nasz końcowy produkt zyskał odpowiednią jakość. Niezbędną częścią składową różnych urządzeń, jest płytka drukowana PCB. Płytki PCB stanowią podstawę wielu urządzeń, bez których trudno by było sobie wyobrazić obecnie świat. Ważne jest więc to, by sięgając po płytkę PCB, którą zamierzamy zamontować w naszym produkcie, mieć pewność, że dysponujemy tym, co spełnia najwyższe standardy i spowoduje, że nasz produkt nie zawiedzie swoich użytkowników oraz użytkowniczek. Kluczową sprawą jest więc tutaj znalezienie producenta takich płytek, który zna swój fach oraz dostarcza rozwiązania techniczne najwyższej jakości, oparte o odpowiednie technologie oraz sprawdzony know-how. czytaj więcej

News Oryginalne i zamienne tusze do drukarek HP – które warto wybrać?

Wielu producentów oferuje drukarki i urządzenia wielofunkcyjne, które są niedrogie i dzięki temu usprawniają nie tylko pracę w biurach, ale również wspierają naukę oraz realizowanie innych zadań w domach. Dużą popularnością cieszą się urządzenia marki Hewlett-Packard ze względu na kompaktowość i prostotę obsługi. Czy zawsze koniecznie jest stosowanie tuszów oryginalnych? Czym różnią się od nich tusze zamienne? czytaj więcej

News Poleasingowe komputery najlepszej jakości - po co przepłacać?

Sprzęt elektroniczny ma to do siebie, że jego wartość szybko spada, ponieważ na rynku ciągle pojawiają się nowe modele, ulepszone i bogatsze o kolejne możliwości. Nie każdy z nas podąża za nowinkami technologicznymi i nie każdemu zależy na tym, żeby móc pochwalić się najnowszym nabytkiem. Ale każdemu klientowi zależy, żeby sprzęt był jak najlepszej jakości i posiadał niewygórowaną cenę. W polskich sklepach nadal ciężko odnaleźć kombinację tych dwóch cech. Jak temu zaradzić? Z pomocą przychodzą poleasingowe komputery.

1. Poleasingowe komputery - jakość za przystępną cenę.
2. Komputery używane - czy warto takie kupować? czytaj więcej

News Tusze i tonery do drukarki zamawiaj przez internet. To proste!

Tusze i tonery to podstawowy materiał eksploatacyjny drukarek, tak często wykorzystywanych w biurach, szkołach i domach. Choć obydwa przeznaczone są do tych popularnych urządzeń, to nie można używać ich zamiennie. Tusze stosowane są bowiem w urządzeniach atramentowych, a tonery w laserowych. Przyjrzyjmy się im nieco bliżej. Jak działają tonery, a jak tusze do drukarki? Gdzie kupić tusze i tonery w Warszawie - stacjonarnie i przez internet? Podpowiadamy! czytaj więcej

News Biurko, przy którym miło pracować — niezbędne akcesoria papiernicze usprawniające każde zadanie

Artykuły biurowe cieszą się ostatnio coraz większą popularnością. Kolorowa papeteria, taka jak samoprzylepne karteczki zdobywa wśród pracowników biurowych duże uznanie - znacznie usprawniają pracę i pomagają ułożyć myśli podczas dużego projektu. Jednak papierowe naklejki to nie wszystko. Po jakie narzędzia warto sięgnąć, by ułatwić sobie pracę i poprawić efektywność? Sprawdźmy, co czeka na nas w sklepie papierniczym: czytaj więcej