Numer telefoniczny z Niemiec w Polsce

Zamów numer telefoniczny z Niemiec - Twoje połączenia będą częściej odbierane

Dzwoniąc z Polski do Niemiec, często możesz spotkać się z sytuacją, że połączenia nie są odbierane, ponieważ na niemieckich telefonach wyświetla się numer z Polski (+48...). 

Są trzy korzyści z posiadania numeru niemieckiego:

  • Twoi rozmówcy chętniej będą odbierali Twoje połączenia, ponieważ na telefonach niemieckich będzie wyświetlał się Twój niemiecki numer (+49...).
  • Twoi kontrahenci z Niemiec i firmy niemieckie, chętniej będą dzwoniły i oddzwaniały do Twojej firmy, ponieważ dla Niemców będzie to połączenie krajowe - w przypadku polskiego numeru, jest to połączenie międzynarodowe.
  • Otrzymujesz możliwość reklamowania się na rynku niemieckim, poszerzania kontaktów i pozyskiwania nowych kontrahentów, tylko dlatego, że komunikacja z Twoją firmą będzie łatwiejsza dla Niemców.

Jak działa numer niemiecki w Polsce?

Możesz stworzyć pojedyncze stanowisko pracy. W tym rozwiązaniu pracownicy Twojej firmy mogą dzwonić do Niemiec:

  • za pośrednictwem komputera z wykorzystaniem słuchawek i mikrofonu podłączonych do tego komputera lub
  • z telefonu biurkowego.

 

Jeśli chcesz, aby wszyscy pracownicy Twojej firmy mogli dzwonić z niemieckiego numeru telefonu, dostarczymy do Twojej firmy łącze SIP Trunk do Twojej centrali telefonicznej.

Ile kosztuje numer niemiecki w Polsce?

Usługę zawsze wyceniamy indywidualnie, ponieważ jest to zależne od liczby numerów telefonicznych, od rodzaju usługi (telefon na biurko, SIP Trunk lub inne rozwiązania), od urządzeń, które ewentualnie mielibyśmy dostarczyć. Dlatego wypełnij poniższy formularz, a my zajmiemy się resztą.

Zapytaj o numer z Niemiec (lub inny) - wypełnij formularz

* - Pola wymagane