Solidny i tani smartfon - czy można taki kupić? Solidny i tani smartfon - czy można taki kupić?

Solidny i tani smartfon - czy można taki kupić?

Niby cieszymy się, gdy jest tanio, ale tak naprawdę to zależy od tego, co kupujemy. Niedroga rzecz jak produkt spożywczy to powód do zadowolenia, inaczej jednak jest, gdy planujemy kupić smartfon. Tutaj często cena powoduje, że to, co nie kosztuje dużo, traktowane jest gorzej. Wydaje nam się bowiem, że sprzęt szybko się zepsuje, będzie mało komfortowy w obsłudze, a do tego niezbyt funkcjonalny. Wcale tak nie jest, ale trzeba wiedzieć, na co zwracać uwagę, aby wybrać tani, ale solidny smartfon.
Śniadanie w Chmurze. Przyjdź i sprawdź jak zwiększyć efektywność swojego biznesu Śniadanie w Chmurze. Przyjdź i sprawdź jak zwiększyć efektywność swojego biznesu

Śniadanie w Chmurze. Przyjdź i sprawdź jak zwiększyć efektywność swojego biznesu

Odwieczne pytanie: Jak zwiększyć efektywność swojego biznesu? Śniadanie w Chmurze jest doskonałym miejscem do znalezienia nowych pomysłów w tym zakresie oraz okazją do wymiany doświadczeń pomiędzy ekspertami w dziedzinie wielokanałowej komunikacji z klientami.
Etui, czyli jak chronić telefon? Etui, czyli jak chronić telefon?

Etui, czyli jak chronić telefon?

Telefony są dziś cennymi urządzeniami, których zakup wymaga zwykle znacznego uszczuplenia portfela. Stąd tak ważne jest, aby chronić telefon przed przedwczesnym zniszczeniem...
Technologia open source Magento 2.2.5 – nowości dostępne na platformie Technologia open source Magento 2.2.5 – nowości dostępne na platformie

Technologia open source Magento 2.2.5 – nowości dostępne na platformie

Magento Open Source dostarcza funkcji niezbędnych do zbudowania i rozwijania sklepu internetowego od podstaw. Najnowsza wersja systemu została wzbogacona o kilka przydatnych możliwości i ulepszeń. Zobacz najważniejsze z nich.
Brak wyjścia „na miasto” lub nie można dodzwonić się do Twojej firmy? Twój biznes wymaga nowych rozwiązań Brak wyjścia „na miasto” lub nie można dodzwonić się do Twojej firmy? Twój biznes wymaga nowych rozwiązań

Brak wyjścia „na miasto” lub nie można dodzwonić się do Twojej firmy? Twój biznes wymaga nowych rozwiązań

Jeśli w twojej firmie jest centrala telefoniczna, to nieodłącznym elementem są też linie telefoniczne, które są do niej podłączone. Dzięki temu możesz swobodnie dzwonić ze swojego telefonu na biurku. Problem zaczyna się jednak wtedy, gdy do centrali jest podłączonych mniej linii telefonicznych, niż osób które chcą zadzwonić „na miasto”. A jeśli nawet wszyscy mogą dzwonić na zewnątrz firmy w jednym czasie, to już nikt do twojej firmy nie może się dodzwonić, ponieważ wszystkie linie są już zajęte przez pracowników firmy. Co wtedy?
Czy abonament „bez limitu” tylko w komórkach? Czy abonament „bez limitu” tylko w komórkach?

Czy abonament „bez limitu” tylko w komórkach?

Jesteśmy już przyzwyczajeni, że w naszych telefonach komórkowych korzystamy z usług abonamentowych bez limitu. Ale co z innymi rodzajami usług telekomunikacyjnych? Czy w nich też dostępne są abonamenty bez limitu rozmów? Odpowiedzią na te pytania jest telefonia internetowa.

Wideokonferencja

Wideokonferencja umożliwia przeprowadzenie spotkania na odległość poprzez sieć Internet, przy czym uczestnicy wideokonferencji widzą się i słyszą ponieważ ich urządzeniami końcowymi są dowolne urządzenia wyposażone w kamery, głośniki i mikrofony. Urządzeniami tymi mogą być: komputery czy laptopy ale także urządzenia mobilne, jak smartfony czy tablety.

Wideokonferencje mogą być realizowane na dedykowanych, fizycznych platformach, ale coraz większą popularnością cieszą się wideospotkania obsługiwane przez wirtualne mostki wideokonferencyjne w modelu chmury. Dzięki takim rozwiązaniom, możliwe jest integracja i przyłączenie do spotkania zarówno uczestników korzystających z dedykowanych platform wideokonferencyjnych, jak i mobilnych użytkowników, korzystających jedynie z platformy umieszczonej w chmurze.

Nowoczesne rozwiązania w tym zakresie, oprócz wzajemnej widoczności samych uczestników i możliwości zarządzania nimi w zakresie udzielania im głosu lub ich wyciszania, dają możliwość współdzielenia pulpitów i dokumentów, jak również prezentowania różnego rodzaju plików czy filmów, nie mówiąc już o automatycznym dostosowaniu jakości obrazu do poziomu transferu danych/szybkości łącza.

Podsumowując: Wideokonferencje pozwalają na szybki kontakt i komunikację wizualną pomiędzy pracownikami firmy, szczególnie w sytuacji gdy dzieli ich znaczna odległość. Usługa wideokonferencji pozwala obniżyć koszty wyjazdów służbowych i delegacji. Jest to również bardzo dobra forma prowadzenia szkoleń dla małej grupy odbiorców lub pracy zespołowej nad dokumentami.