Brak wyjścia „na miasto” lub nie można dodzwonić się do Twojej firmy? Twój biznes wymaga nowych rozwiązań Brak wyjścia „na miasto” lub nie można dodzwonić się do Twojej firmy? Twój biznes wymaga nowych rozwiązań

Brak wyjścia „na miasto” lub nie można dodzwonić się do Twojej firmy? Twój biznes wymaga nowych rozwiązań

Jeśli w twojej firmie jest centrala telefoniczna, to nieodłącznym elementem są też linie telefoniczne, które są do niej podłączone. Dzięki temu możesz swobodnie dzwonić ze swojego telefonu na biurku. Problem zaczyna się jednak wtedy, gdy do centrali jest podłączonych mniej linii telefonicznych, niż osób które chcą zadzwonić „na miasto”. A jeśli nawet wszyscy mogą dzwonić na zewnątrz firmy w jednym czasie, to już nikt do twojej firmy nie może się dodzwonić, ponieważ wszystkie linie są już zajęte przez pracowników firmy. Co wtedy?
Czy abonament „bez limitu” tylko w komórkach? Czy abonament „bez limitu” tylko w komórkach?

Czy abonament „bez limitu” tylko w komórkach?

Jesteśmy już przyzwyczajeni, że w naszych telefonach komórkowych korzystamy z usług abonamentowych bez limitu. Ale co z innymi rodzajami usług telekomunikacyjnych? Czy w nich też dostępne są abonamenty bez limitu rozmów? Odpowiedzią na te pytania jest telefonia internetowa.
Śniadanie w Chmurze. Przyjdź i sprawdź jak zwiększyć efektywność swojego biznesu Śniadanie w Chmurze. Przyjdź i sprawdź jak zwiększyć efektywność swojego biznesu

Śniadanie w Chmurze. Przyjdź i sprawdź jak zwiększyć efektywność swojego biznesu

Odwieczne pytanie: Jak zwiększyć efektywność swojego biznesu? Jest to oczywiście proces ciągły, dlatego cykl Śniadań w Chmurze może być doskonałym miejscem do znalezienia nowych pomysłów w tym zakresie oraz okazją do wymiany doświadczeń pomiędzy ekspertami w dziedzinie wielokanałowej komunikacji z klientami oraz innymi przedsiębiorcami poszukującymi podobnych rozwiązań.
Wakacje od abonamentu w Netii Wakacje od abonamentu w Netii

Wakacje od abonamentu w Netii

Netia wprowadziła nową ofertę wakacyjną pod hasłem „wakacje od abonamentu w Netii”, w której przez 3 miesiące cena internetu lub internetu + TV, wynosi 1 zł za usługę. Oferta dostępna jest również z rabatem smartDOM dla klientów Plusa i Cyfrowego Polsatu. Podczas sezonu wakacyjnego Netia promuje również usługę monitoringu w specjalnej cenie.

Wideokonferencja

Wideokonferencja umożliwia przeprowadzenie spotkania na odległość poprzez sieć Internet, przy czym uczestnicy wideokonferencji widzą się i słyszą ponieważ ich urządzeniami końcowymi są dowolne urządzenia wyposażone w kamery, głośniki i mikrofony. Urządzeniami tymi mogą być: komputery czy laptopy ale także urządzenia mobilne, jak smartfony czy tablety.

Wideokonferencje mogą być realizowane na dedykowanych, fizycznych platformach, ale coraz większą popularnością cieszą się wideospotkania obsługiwane przez wirtualne mostki wideokonferencyjne w modelu chmury. Dzięki takim rozwiązaniom, możliwe jest integracja i przyłączenie do spotkania zarówno uczestników korzystających z dedykowanych platform wideokonferencyjnych, jak i mobilnych użytkowników, korzystających jedynie z platformy umieszczonej w chmurze.

Nowoczesne rozwiązania w tym zakresie, oprócz wzajemnej widoczności samych uczestników i możliwości zarządzania nimi w zakresie udzielania im głosu lub ich wyciszania, dają możliwość współdzielenia pulpitów i dokumentów, jak również prezentowania różnego rodzaju plików czy filmów, nie mówiąc już o automatycznym dostosowaniu jakości obrazu do poziomu transferu danych/szybkości łącza.

Podsumowując: Wideokonferencje pozwalają na szybki kontakt i komunikację wizualną pomiędzy pracownikami firmy, szczególnie w sytuacji gdy dzieli ich znaczna odległość. Usługa wideokonferencji pozwala obniżyć koszty wyjazdów służbowych i delegacji. Jest to również bardzo dobra forma prowadzenia szkoleń dla małej grupy odbiorców lub pracy zespołowej nad dokumentami.