VoIP bez Limitu telefon IP

Komunikatory

Jeżeli komunikator jest darmowy, sprawdź, czy program nie ma ograniczeń czasowych i na przykład po miesiącu korzystania z niego, nie przestanie on nagle działać.

Darmowe komunikatory mają często wyłączone niektóre funkcje, sprawdź, czy nie będzie to przeszkodą dla wdrożenia – być może potrzebujesz płatnej wersji komunikatora, aby móc korzystać z jego funkcjonalności, które są Ci potrzebne (na przykład transfery połączeń).

Sprawdź czy program współpracuje z systemem operacyjnym zainstalowanym na Twoim komputerze.

Używaj „dobrych” i markowych słuchawek i mikrofonów lub słuchawek nagłownych zintegrowanych z mikrofonem, które nie będą pogarszały jakości dźwięku.


Jesteś zainteresowany/a tym rozwiązaniem? Chcesz skorzystać, wdrożyć lub kupić? Wyślij poniższy formularz do firmy obsługującej tą część w serwisie Operatorzy.pl.

Jesteś zainteresowany/a tym rozwiązaniem? Chcesz skorzystać, wdrożyć lub kupić? Wyślij poniższy formularz lub zadzwoń do nas pod numer: 796-097-197.

* - Pola wymagane

Dodatkowe informacje dotyczące prezentowanego tekstu i grafik: Ten teks i grafiki są autorskimi tekstami i grafikami redakcji Operatorzy.pl. Jeśli chcesz wykorzystać ten tekst lub grafikę w swoich materiałach, podaj źródło i link do strony źródłowej serwisu Operatorzy.pl.

 

test newsa

24.06.2018 test newsa ddd

Kilometry, które zmieniają życie dzieci na lepsze! Rusza szósta edycja akcji T‑Mobile Pomoc Mierzona Kilometrami

22.06.2018 Kilometry, które zmieniają życie dzieci na lepsze! Rusza szósta edycja akcji T‑Mobile Pomoc Mierzona Kilometrami Już 24 czerwca Polacy rozpoczną wspólne zbieranie kilometrów, które zamienione przez T‑Mobile Polska na pieniądze trafią do podopiecznych fundacji TVN „Nie jesteś sam”. W tym roku gramy już o 6. Milion który przeznaczony zostanie na rehabilitację niepełnosprawnych ruchowo dzieci.

Prosto do celu z Mio Spirit 7700

22.06.2018 Prosto do celu z Mio Spirit 7700 Planując wyjazd wakacyjny należy pamiętać, by opracować trasę tak, żeby uniknąć okrężnych dróg, korków i miejsc, które potrafią odebrać przyjemność z jazdy. Mio przychodzi z pomocą wszystkim urlopowiczom, prezentując nową nawigację Spirit 7700, która daje gwarancję sprawnego dotarcia do celu podróży.

10 tys. dolarów do wygrania w programie Adaptive Power Challenge, organizowanym przez Liberty Global. Zgłoszenia jeszcze do 29 czerwca

22.06.2018 10 tys. dolarów do wygrania w programie Adaptive Power Challenge, organizowanym przez Liberty Global. Zgłoszenia jeszcze do 29 czerwca Liberty Global w Adaptive Power Challenge zaprasza do zgłaszania rozwiązań, które odpowiadają na największe wyzwania energetyczne branży kablowej i dostawców usług szerokopasmowych. Program dedykowany jest przedsiębiorstwom, startupom, naukowcom i studentom. Zwycięzcy w dwóch kategoriach otrzymają nagrody z puli 20 tys. dolarów oraz szansę na współpracę biznesową z Liberty Global. Termin zgłoszeń upływa 29 czerwca.

Selectivv startuje z inicjatywą „Bezpieczny Polak” - Bądź bezpieczny za granicą

21.06.2018 Selectivv startuje z inicjatywą „Bezpieczny Polak” - Bądź bezpieczny za granicą Inicjatywa „Bezpieczny Polak”, której pomysłodawcą jest firma Selectivv, ma na celu kooperację polskich firm technologicznych na rzecz poprawy bezpieczeństwa obywateli naszego kraju. Beneficjentami tego projektu będą wszyscy Polacy przebywający za granicą, którzy znajdą się w obliczu niebezpiecznej sytuacji, takiej jak: atak terrorystyczny, katastrofa, wypadek komunikacyjny czy klęska żywiołowa.

Netia Mobile dla Ciebie - wakacyjne oferty mobilne od Netii

21.06.2018 Netia Mobile dla Ciebie - wakacyjne oferty mobilne od Netii Netia wprowadziła nowe oferty promocyjne usług mobilnych w wariantach od jednej do trzech kart SIM w atrakcyjnych cenach. Każdy, kto skorzysta z nowej oferty otrzyma bonus – po 100 GB transferu danych miesięcznie aż do końca września br., a przenoszący numer dodatkowo zyskają abonament za 1 zł nawet do 6 miesięcy.

Ponad 600 Mb/s w sieci LTE Plus Advanced

21.06.2018 Ponad 600 Mb/s w sieci LTE Plus Advanced Testy z użyciem nowoczesnych smartfonów i platformy Nokia AirScale. Agregacja 55 MHz w czterech pasmach wraz modulacją 256 QAM i MIMO 4x4.

W T‑Mobile mundial nie kończy się nigdy – nielimitowany internet domowy od T Mobile w zestawie z konsolą Sony PlayStation 4 i grą FIFA18

21.06.2018 W T‑Mobile mundial nie kończy się nigdy – nielimitowany internet domowy od T Mobile w zestawie z konsolą Sony PlayStation 4 i grą FIFA18 T‑Mobile wspiera futbolowych kibiców także po ostatnim gwizdku sędziego. Aby lepiej wykorzystać czas między piłkarskimi spotkaniami, od 21 czerwca Operator do oferty nielimitowanego Internetu domowego dołącza konsolę Sony PlayStation 4 z grą FIFA18.

PLAY ma już 6 000 stacji bazowych

21.06.2018 PLAY ma już 6 000 stacji bazowych Play, tak, jak zapowiadał, dynamicznie i konsekwentnie rozszerza swoją sieć – teraz ma 6 000 nadajników.