VoIP bez Limitu telefon IP

Od czego zacząć – sześć kroków do telefonii VoIP

Na początek należy zadać pytania o swoje potrzeby w zakresie rozwiązań VoIP, szczególnie co chcemy osiągnąć wprowadzając w swojej organizacji usługi VoIP oraz jak miałby działać system, który ma zostać wdrożony. Mając już odpowiedzi na te pytania, można przejść do weryfikacji możliwości w zakresie samego wdrożenia systemu, sprawdzając posiadane zasoby z tym co będzie niezbędne do wdrożenia rozwiązania.

Weryfikacja musi obejmować informacje na temat łącza dostępowego dostarczającego Internet w danej lokalizacji (szybkość, sposób doprowadzenia), urządzeń sieciowych i telefonicznych (routery, switche, telefony, centralki telefoniczne) oraz samej sieci (kable, zakończenia sieciowe), a także przyjąć przynajmniej wstępnie, ilu użytkowników ma korzystać z telefonii internetowej oraz określić, czy chcemy wykonać inwestycję czy ograniczyć koszty, maksymalnie wykorzystując posiadaną infrastrukturę i sprzęt. Odpowiadając między innymi na te pytania i kwestie oraz przyjmując wstępne założenia, będziemy wiedzieć w jakim kierunku iść i jakich rozwiązań szukać. Zobacz więcej:


Jesteś zainteresowany/a tym rozwiązaniem? Chcesz skorzystać, wdrożyć lub kupić? Wyślij poniższy formularz do firmy obsługującej tą część w serwisie Operatorzy.pl.

Jesteś zainteresowany/a tym rozwiązaniem? Chcesz skorzystać, wdrożyć lub kupić? Wyślij poniższy formularz lub zadzwoń do nas pod numer: 796-097-197.

* - Pola wymagane

Dodatkowe informacje dotyczące prezentowanego tekstu i grafik: Ten teks i grafiki są autorskimi tekstami i grafikami redakcji Operatorzy.pl. Jeśli chcesz wykorzystać ten tekst lub grafikę w swoich materiałach, podaj źródło i link do strony źródłowej serwisu Operatorzy.pl.

 

Rozwój technologii biometrycznych napędzany przez wycieki danych?

21.06.2018 Rozwój technologii biometrycznych napędzany przez wycieki danych? Jaka prawdopodobna przyczyna może stać za tym, że firmy będą inwestować w uwierzytelnianie danych biometrycznie? Okazuje się, że jest to ostatnia fala naruszeń, ataków oraz wycieków informacji.

Coraz więcej ataków przez szyfrowane łącza internetowe

21.06.2018 Coraz więcej ataków przez szyfrowane łącza internetowe Ruch szyfrowany – bezpieczny kanał komunikacji czy nowy kanał ataku dla cyberprzestępców?

Ekstremalne korki podczas meczu Reprezentacji Polski. Czy miasto powinno reagować na takie sytuacje udostępniając BUSpasy?

20.06.2018 Ekstremalne korki podczas meczu Reprezentacji Polski. Czy miasto powinno reagować na takie sytuacje udostępniając BUSpasy? Jak wynika z danych AutoMapy, wczoraj, tuż przed meczem Polska - Senegal w polskich miastach utworzyły się rekordowe, ekstremalne korki. Korkometr, czyli wskaźnik obrazujący poziom zakorkowania miast osiągnąć w Gdańsku i Wrocławiu maksymalny poziom 12 punktów. Tak ekstremalnych korków nie było od lat.

Aplikacja do wielokanałowej komunikacji - Avaya IP Office

20.06.2018 Aplikacja do wielokanałowej komunikacji - Avaya IP Office Aplikacja Avaya IP Office zwiększa produktywność i usprawnia współpracę w firmach, poprzez uproszczenie obsługi wszystkich kanałów komunikacji (głos, wideo, chat), spotkań, pracy grupowej i udostępniania treści.

Huawei z rozwiązaniem LampSite Family

20.06.2018 Huawei z rozwiązaniem LampSite Family Huawei wysunął propozycję przejścia sektora odpowiadającego za emisję sygnału sieciowego w budynkach na Indoor Digital System (IDS), który jest architektonicznym rozwiązaniem cyfryzacji wnętrz. Firma ogłosiła swój pomysł na ostatnim Small Cell World Summit w Londynie. System IDS składa się z trzech elementów: cyfrowej stacji czołowej czyli centralnego punktu dystrybucyjni, kabla IT oraz instrukcji użytkowania i konserwacji (O&M), które stanowią główną różnicę w stosunku do tradycyjnego systemu obsługującego rozproszone po budynku zestawy anten (DAS).

Nowa oferta Plush INTERNET

20.06.2018 Nowa oferta Plush INTERNET Już 20 czerwca Plush zostanie królem Internetu. Tego dnia pojawi się na rynku nowa oferta - Plush INTERNET. To dwa warianty do wyboru, oba na czas nieokreślony i z wakacjami od opłat oraz dodatkowymi GIGSAMI za lojalność. To 100 GB za 25 zł i aż 120 GB za 30 zł.

Allview wprowadza nowego flagowca - Soul X5 PRO

19.06.2018 Allview wprowadza nowego flagowca - Soul X5 PRO Allview, Europejska marka smartfonów i tabletów, wprowadza na rynek Soul X5 PRO, nowy flagowy smartfon marki – pierwsze urządzenie wyposażone w sieci neuronowe oraz pozwalające na odblokowywanie telefonu za pomocą funkcji zaawansowanego rozpoznawania twarzy (Deep Face ID).

27 milionów kont Ticketfly naruszonych przez wyciek danych.

19.06.2018 27 milionów kont Ticketfly naruszonych przez wyciek danych. Po tym jak strona internetowa Ticketfly została zdjęta z sieci z powodu cyberincydentu, firma wystosowała oświadczenie, iż ponad 27 milionów kont klientów może być zagrożonych. Ticketfly wciąż ocenia rozmiar zniszczeń, ale strona już działa, po tym jak została całkowicie zamknięta na parę dni.

Rząd Australii zmusił firmy do zezwolenia na dostęp do zaszyfrowanych wiadomości.

19.06.2018 Rząd Australii zmusił firmy do zezwolenia na dostęp do zaszyfrowanych wiadomości. Australijski rząd opracował przepisy mające na celu uzyskanie dostępu do zaszyfrowanych wiadomości z różnych aplikacji. Firmy technologiczne obawiają się, że stworzy to furtkę dla hakerów, którzy będą doprowadzać do exploitów szyfrowania i zagrażać bezpieczeństwu, pisze The Guardian.