Polskie miasta na T - numery kierunkowe i strefy numeracyjne

Wykaz miast, miejscowości i gmin – jaki numer kierunkowy?

Polskie miasta na literę T - numery kierunkowe i strefy numeracyjne
Miasto, dzielnica miasta, miejscowość, gmina Numer kierunkowy Strefa numeracyjna
Tarczyn 22 WARSZAWA
Tarłów 15 TARNOBRZEG
Tarnawatka 84 ZAMOŚĆ
Tarnobrzeg 15 TARNOBRZEG
Tarnogród 84 ZAMOŚĆ
Tarnowiec 13 KROSNO
Tarnowo Podgórne 61 POZNAŃ
Tarnowskie Góry 32 KATOWICE
Tarnów 14 TARNÓW
Tarnów Opolski 77 OPOLE
Tarnówka 67 PIŁA
Tczew 58 GDAŃSK
Tczów 48 RADOM
Telatyn 84 ZAMOŚĆ
Teresin 46 SKIERNIEWICE
Terespol 83 BIAŁA PODLASKA
Tereszpol 84 ZAMOŚĆ
Tłuchowo 54 WŁOCŁAWEK
Tłuszcz 29 OSTROŁĘKA
Tokarnia 12 KRAKÓW
Tolkmicko 55 ELBLĄG
Tomaszów Lubelski 84 ZAMOŚĆ
Tomaszów Mazowiecki 44 PIOTRKÓW TRYBUNALSKI
Tomice 33 BIELSKO-BIAŁA
Topólka 54 WŁOCŁAWEK
Toruń 56 TORUŃ
Torzym 68 ZIELONA GÓRA
Toszek 32 KATOWICE
Trawniki 81 LUBLIN
Trąbki Wielkie 58 GDAŃSK
Trojanów 25 SIEDLCE
Troszyn 29 OSTROŁĘKA
Tryńcza 16 PRZEMYŚL
Trzciana 14 TARNÓW
Trzcianka 67 PIŁA
Trzcianne 85 BIAŁYSTOK
Trzciel 95 GORZÓW WIELKOPOLSKI
Trzcinica 62 KALISZ
Trzcińsko-Zdrój 91 SZCZECIN
Trzebiatów 91 SZCZECIN
Trzebiechów 68 ZIELONA GÓRA
Trzebiel 68 ZIELONA GÓRA
Trzebielino 59 SŁUPSK
Trzebieszów 25 SIEDLCE
Trzebinia 32 KATOWICE
Trzebnica 71 WROCŁAW
Trzebownisko 17 RZESZÓW
Trzemeszno 61 POZNAŃ
Trzeszczany 84 ZAMOŚĆ
Trzyciąż 12 KRAKÓW
Trzydnik Duży 15 TARNOBRZEG
Tuchola 52 BYDGOSZCZ
Tuchomie 59 SŁUPSK
Tuchów 14 TARNÓW
Tuczępy 41 KIELCE
Tuczno 67 PIŁA
Tuliszków 63 KONIN
Tułowice 77 OPOLE
Tuplice 68 ZIELONA GÓRA
Turawa 77 OPOLE
Turek 63 KONIN
Turobin 84 ZAMOŚĆ
Turośl 86 ŁOMŻA
Turośń Kościelna 85 BIAŁYSTOK
Tuszów Narodowy 17 RZESZÓW
Tuszyn 42 ŁÓDŹ
Twardogóra 71 WROCŁAW
Tworóg 32 KATOWICE
Tychowo 94 KOSZALIN
Tychy 32 KATOWICE
Tyczyn 17 RZESZÓW
Tykocin 85 BIAŁYSTOK
Tymbark 18 NOWY SĄCZ
Tyrawa Wołoska 13 KROSNO
Tyszowce 84 ZAMOŚĆ

 

Tania wysyłka elektroniki kurierem do Niemiec

11.08.2022 Tania wysyłka elektroniki kurierem do Niemiec Niemcy to jedna z najbardziej popularnych destynacji przesyłek nadawanych z naszego kraju. Wielu z nas posiada rodzinę i znajomych w tym kraju. Coraz więcej bliskich udaje się tam w celach zarobkowych. Wymiana handlowa z Niemcami również kwitnie - Polska należy do czołówki partnerów handlowych tego kraju. Z tego powodu wzrasta potrzeba lepszych możliwości nadania przesyłek.

Co warto wziąć pod uwagę zamawiając najtańszy abonament?

11.08.2022 Co warto wziąć pod uwagę zamawiając najtańszy abonament? Kiedy zbliża się koniec Twojej umowy w sieci komórkowej, w której jako klient spędziłeś kilka lat to warto zorientować się co obecnie oferuje rynek telekomunikacyjny. Może warto też rozważyć zmianę sieci na tańszą? Może warto nie wchodzić w długoletnie umowy z operatorami, którzy kuszą najnowszymi telefonami, które są dostępne od ręki? Jeżeli na wszystkie te pytania odpowiedziałeś twierdząco, to czytaj dalej.

Czy warto zaszczepić dziecku pasję do programowania?

10.08.2022 Czy warto zaszczepić dziecku pasję do programowania? Obecnie trudno wyobrazić sobie funkcjonowanie bez smartfonu, czy komputera. Jak wiadomo — za ich prawidłowe działanie odpowiada programowanie. Niektórym osobom mogłoby się wydawać, że jest to zajęcie dla dorosłych specjalistów IT. Okazuje się jednak, że kodować mogą już dzieci. Czy warto zaszczepić dziecku pasję do programowania?

Jak udostępnić internet z telefonu?

09.08.2022 Jak udostępnić internet z telefonu? Jedziesz pociągiem i chcesz skorzystać z internetu w laptopie? A może znajomy poprosił Cię o udostępnienie mu Twojego transferu? W obu przypadkach masz możliwość skorzystania ze swojego pakietu danych mobilnych. Możesz w tym celu użyć hotspotu Wi-Fi, Bluetootha lub kabla USB. W naszym krótkim poradniku tłumaczymy krok po kroku, jak udostępnić internet z telefonu na komputer lub inny smartfon!

Zalety prowadzenia sklepu na Magento 2

05.08.2022 Zalety prowadzenia sklepu na Magento 2

Twoja firma potrzebuje rozbudowanego serwisu na platformie zapewniającej nieograniczone możliwości? To najlepsza pora, żebyś poznał bliżej Magento. W trakcie lektury będziesz miał okazję zapoznać się z krótkim opisem platformy Magento 2. Dowiesz się też, na co warto zwrócić uwagę przy wyborze agencji oferującej usługi z tego zakresu, żeby współpraca była satysfakcjonująca i korzystna dla każdej ze stron.

Co to jest content marketing? Od czego zacząć działania?

02.08.2022 Co to jest content marketing? Od czego zacząć działania? Content marketing to działania, które w ostatnich latach stały się jednym z ważnych elementów strategii marketingowych prowadzonych przez firmy z różnych branż. Zainteresowanie tym zagadnieniem wynika co najmniej Z kilku kwestii. Skala jego popularności jest wręcz zaskakująco duża – w 2021 roku blisko 80 proc. firm z branży B2B miało opracowaną strategię content marketingu. Co to jest, na czym polega i jak zacząć działania?

Serwis Apple - Warszawa

02.08.2022 Serwis Apple - Warszawa

Amerykański producent słynie z produkowania sprzętu charakteryzującego się nienaganną wydajnością i jakością wykonania. Nawet urządzenia elektroniczne z najwyższej półki posiadają jednak określoną żywotność. Podzespoły stopniowo zużywają się w toku eksploatacji. Poza tym konstrukcja posiada delikatne elementy, które mogą ulec uszkodzeniu w razie wystąpienia kolizji.

Nie zawsze można liczyć na naprawę w ramach gwarancji zapewnianej przez Apple. Wiele awarii powstaje po zakończeniu okresu ochronnego. Często też użytkownik ponosi odpowiedzialność za wystąpienie defektu. W takich sytuacjach należy szukać wsparcia w innych miejscach. Doskonałym wyborem jest iClinica, czyli firma specjalizująca się w naprawianiu sprzętu marki Apple.

Kampanie Google Ads: jak zaistnieć w sieci reklamowej Google?

01.08.2022 Kampanie Google Ads: jak zaistnieć w sieci reklamowej Google? Kampania Google Ads umożliwia promowanie produktów lub usług wśród wyników wyszukiwania Google. Ale o co dokładnie chodzi w tej sieci reklamowej? O czym trzeba pamiętać podczas wdrażania promocji w marketingu internetowym? Podpowiadamy!

lajt mobile znów zaskakuje! No Limit + 10 GB za 9,99 zł/mies.!

29.07.2022 lajt mobile znów zaskakuje! No Limit + 10 GB za 9,99 zł/mies.! Operator uruchomił bardzo atrakcyjną promocję na abonament NO LIMIT + 10 GB za jedyne 9,99 zł przez pierwsze 3 miesiące i z aktywacją za 1,00 zł! A to nie wszystko!