Polskie miasta na T - numery kierunkowe i strefy numeracyjne

Wykaz miast, miejscowości i gmin – jaki numer kierunkowy?

Polskie miasta na literę T - numery kierunkowe i strefy numeracyjne
Miasto, dzielnica miasta, miejscowość, gmina Numer kierunkowy Strefa numeracyjna
Tarczyn 22 WARSZAWA
Tarłów 15 TARNOBRZEG
Tarnawatka 84 ZAMOŚĆ
Tarnobrzeg 15 TARNOBRZEG
Tarnogród 84 ZAMOŚĆ
Tarnowiec 13 KROSNO
Tarnowo Podgórne 61 POZNAŃ
Tarnowskie Góry 32 KATOWICE
Tarnów 14 TARNÓW
Tarnów Opolski 77 OPOLE
Tarnówka 67 PIŁA
Tczew 58 GDAŃSK
Tczów 48 RADOM
Telatyn 84 ZAMOŚĆ
Teresin 46 SKIERNIEWICE
Terespol 83 BIAŁA PODLASKA
Tereszpol 84 ZAMOŚĆ
Tłuchowo 54 WŁOCŁAWEK
Tłuszcz 29 OSTROŁĘKA
Tokarnia 12 KRAKÓW
Tolkmicko 55 ELBLĄG
Tomaszów Lubelski 84 ZAMOŚĆ
Tomaszów Mazowiecki 44 PIOTRKÓW TRYBUNALSKI
Tomice 33 BIELSKO-BIAŁA
Topólka 54 WŁOCŁAWEK
Toruń 56 TORUŃ
Torzym 68 ZIELONA GÓRA
Toszek 32 KATOWICE
Trawniki 81 LUBLIN
Trąbki Wielkie 58 GDAŃSK
Trojanów 25 SIEDLCE
Troszyn 29 OSTROŁĘKA
Tryńcza 16 PRZEMYŚL
Trzciana 14 TARNÓW
Trzcianka 67 PIŁA
Trzcianne 85 BIAŁYSTOK
Trzciel 95 GORZÓW WIELKOPOLSKI
Trzcinica 62 KALISZ
Trzcińsko-Zdrój 91 SZCZECIN
Trzebiatów 91 SZCZECIN
Trzebiechów 68 ZIELONA GÓRA
Trzebiel 68 ZIELONA GÓRA
Trzebielino 59 SŁUPSK
Trzebieszów 25 SIEDLCE
Trzebinia 32 KATOWICE
Trzebnica 71 WROCŁAW
Trzebownisko 17 RZESZÓW
Trzemeszno 61 POZNAŃ
Trzeszczany 84 ZAMOŚĆ
Trzyciąż 12 KRAKÓW
Trzydnik Duży 15 TARNOBRZEG
Tuchola 52 BYDGOSZCZ
Tuchomie 59 SŁUPSK
Tuchów 14 TARNÓW
Tuczępy 41 KIELCE
Tuczno 67 PIŁA
Tuliszków 63 KONIN
Tułowice 77 OPOLE
Tuplice 68 ZIELONA GÓRA
Turawa 77 OPOLE
Turek 63 KONIN
Turobin 84 ZAMOŚĆ
Turośl 86 ŁOMŻA
Turośń Kościelna 85 BIAŁYSTOK
Tuszów Narodowy 17 RZESZÓW
Tuszyn 42 ŁÓDŹ
Twardogóra 71 WROCŁAW
Tworóg 32 KATOWICE
Tychowo 94 KOSZALIN
Tychy 32 KATOWICE
Tyczyn 17 RZESZÓW
Tykocin 85 BIAŁYSTOK
Tymbark 18 NOWY SĄCZ
Tyrawa Wołoska 13 KROSNO
Tyszowce 84 ZAMOŚĆ

 

Najmocniejszy smartfon na świecie? Zobacz co potrafi iPhone 15 Pro Max

19.09.2023 Najmocniejszy smartfon na świecie? Zobacz co potrafi iPhone 15 Pro Max Już niemal coroczną tradycją jest jesienna konferencja Apple, w trakcie której technologiczny gigant prezentuje swoje najnowsze dzieła. Oczy miłośników nowych technologii jak zwykle zwrócone były w kierunku nowej generacji iPhone'a, a w szczególności najmocniejszego modelu, jakim jest iPhone 15 Pro Max.

Dlaczego Shopware zdobywa popularność?

18.09.2023 Dlaczego Shopware zdobywa popularność? Szukasz ciekawej alternatywy dla Magento i Prestashop? W takim razie zwróć uwagę na Shopware. Przez wiele lat platforma e-commerce koncentrowała się na rynkach niemieckojęzycznych, dziś zyskuje międzynarodową popularność. Obecnie korzysta z niej ponad 200 tys. sklepów. Sprawdź, jakie funkcje platformy przyczynią się do rozwoju Twojego biznesu!

Złom komputerowy - jak działa skup kart graficznych i procesorów?

15.09.2023 Złom komputerowy - jak działa skup kart graficznych i procesorów? Zarówno w domach, jak i w dużych firmach uszkodzony sprzęt komputerowy stanowi spory problem. Nie można go po prostu wyrzucić do kontenera na śmieci, a więc uszkodzone urządzenia po prostu zajmują miejsce i zbierają kurz. Rozwiązaniem problemu jest skup kart graficznych i procesorów – tam można oddać uszkodzony sprzęt.

iPhone 15 - czy cena odpowiada oferowanej jakości i funkcjom?

12.09.2023 iPhone 15 - czy cena odpowiada oferowanej jakości i funkcjom? Obecny rynek telefonów komórkowych zdecydowanie podbijają nowoczesne i eleganckie iPhony, dlatego nikogo nie dziwi fakt, że producent decyduje się na wprowadzenie do obrotu coraz to nowszych modeli. Aktualnie do sprzedaży trafia iPhone 15, na którego z pewnością czekali wszyscy miłośnicy systemu IOS, ale czy jego cena jest adekwatna do jakości i oferowanych funkcji? Przeczytaj poniższy artykuł i sprawdź, czy warto inwestować w nowe urządzenie marki Apple.

Spraw sobie przyjemność wybierając Honor

09.09.2023 Spraw sobie przyjemność wybierając Honor Marka Honor jest znanym na naszym rynku brandem, który w ostatnim czasie powrócił do nas ze swoimi produktami. Marka ta zwraca na siebie uwagę na dwa sposoby: niestandardowy wygląd oraz rozwiązania techniczne w przystępnej, często niższej cenie niż konkurujące z nią inne marki. Używając smartfona w połączeniu ze smartwatchem, możesz stworzyć doskonały technologiczny duet i dodatkowo - aby zwiększyć funkcjonalność tego kompletu - rozszerzyć go o odpowiedni dla siebie zestaw słuchawkowy.

Jakie najbezpieczniejsze etui na telefon?

08.09.2023 Jakie najbezpieczniejsze etui na telefon? Jeśli zastanawiasz się jakie najbezpieczniejsze etui na telefon wybrać, to sprawdzi się z termoplastycznego poliuretanu i silikonu. Z kolei pracując w trudnych warunkach czy uprawiając sporty ekstremalne, najlepsze etui będzie pancerne.

Jak media społecznościowe zagrażają bezpieczeństwu informacji?

06.09.2023 Jak media społecznościowe zagrażają bezpieczeństwu informacji? Współczesne firmy działają w bardzo złożonych środowiskach bezpieczeństwa. Z jednej strony rośnie krajobraz zagrożenia, a cyberprzestępcy stają się coraz bardziej wyrafinowani w swoich atakach w miarę uzyskiwania dostępu do nowych narzędzi (np. sztucznej inteligencji) czy ofert (hakowanie jako usługa). Z drugiej strony organizacje mają do czynienia z danymi bardziej wrażliwymi niż kiedykolwiek. To sprawiło, że zaczęliśmy się domagać lepszych praktyk w zakresie bezpieczeństwa.

Modernizacja strony internetowej - Twoja ścieżka do nowoczesnej i efektywnej obecności w sieci

04.09.2023 Modernizacja strony internetowej - Twoja ścieżka do nowoczesnej i efektywnej obecności w sieci W dynamicznie zmieniającym się świecie internetu, posiadanie przestarzałej strony internetowej może znacząco wpłynąć na Twoją konkurencyjność. Dlatego coraz więcej przedsiębiorców decyduje się na modernizacje stron internetowych, aby dostosować się do najnowszych trendów i oczekiwań użytkowników. Sprawdźmy, jakie są główne korzyści płynące z modernizacji strony internetowej oraz jak przeprowadzić ten proces sprawnie i skutecznie.

Sport w telewizji vs Sport na żywo - Dlaczego warto wybrać się na stadion?

01.09.2023 Sport w telewizji vs Sport na żywo - Dlaczego warto wybrać się na stadion? Zmagania sportowe od zawsze fascynowały ludzi. Oglądanie meczów, wyścigów czy pojedynków to dla wielu prawdziwa pasja, a dla innych – sposób na spędzenie wolnego czasu.