Polskie miasta na O - numery kierunkowe i strefy numeracyjne

Wykaz miast, miejscowości i gmin – jaki numer kierunkowy?

Polskie miasta na literę O - numery kierunkowe i strefy numeracyjne
Miasto, dzielnica miasta, miejscowość, gmina Numer kierunkowy Strefa numeracyjna
Oborniki 61 POZNAŃ
Oborniki Śląskie 71 WROCŁAW
Obrazów 15 TARNOBRZEG
Obrowo 56 TORUŃ
Obryte 29 OSTROŁĘKA
Obrzycko 61 POZNAŃ
Obsza 84 ZAMOŚĆ
Ochotnica Dolna 18 NOWY SĄCZ
Odolanów 62 KALISZ
Odrzywół 48 RADOM
Ogrodzieniec 32 KATOWICE
Ojrzeń 23 CIECHANÓW
Okonek 67 PIŁA
Oksa 41 KIELCE
Olecko 87 SUWAŁKI
Olesno 34 CZĘSTOCHOWA
Olesno 14 TARNÓW
Oleszyce 16 PRZEMYŚL
Oleśnica 41 KIELCE
Oleśnica 71 WROCŁAW
Olkusz 32 KATOWICE
Olszanica 13 KROSNO
Olszanka 83 BIAŁA PODLASKA
Olszanka 77 OPOLE
Olszewo-Borki 29 OSTROŁĘKA
Olszówka 63 KONIN
Olsztyn 34 CZĘSTOCHOWA
Olsztyn 89 OLSZTYN
Olsztynek 89 OLSZTYN
Olszyna 75 JELENIA GÓRA
Oława 71 WROCŁAW
Oława 71 WROCŁAW
Opalenica 61 POZNAŃ
Opatowiec 41 KIELCE
Opatów 34 CZĘSTOCHOWA
Opatów 15 TARNOBRZEG
Opatówek 62 KALISZ
Opinogóra Górna 23 CIECHANÓW
Opoczno 44 PIOTRKÓW TRYBUNALSKI
Opole 81 LUBLIN
Opole 77 OPOLE
Oporów 24 PŁOCK
Orchowo 63 KONIN
Orla 85 BIAŁYSTOK
Orły 16 PRZEMYŚL
Orneta 55 ELBLĄG
Ornontowice 32 KATOWICE
Orońsko 48 RADOM
Orzesze 32 KATOWICE
Orzysz 87 SUWAŁKI
Osie 52 BYDGOSZCZ
Osieck 25 SIEDLCE
Osieczna 58 GDAŃSK
Osieczna 65 LESZNO
Osiecznica 75 JELENIA GÓRA
Osiek 33 BIELSKO-BIAŁA
Osiek 58 GDAŃSK
Osiek 15 TARNOBRZEG
Osiek 56 TORUŃ
Osiek Jasielski 13 KROSNO
Osiek Mały 63 KONIN
Osielsko 52 BYDGOSZCZ
Osięciny 54 WŁOCŁAWEK
Osina 91 SZCZECIN
Osjaków 43 SIERADZ
Ostaszewo 55 ELBLĄG
Ostrołęka 29 OSTROŁĘKA
Ostroróg 61 POZNAŃ
Ostrowice 94 KOSZALIN
Ostrowiec Świętokrzyski 41 KIELCE
Ostrowite 63 KONIN
Ostróda 89 OLSZTYN
Ostrów 17 RZESZÓW
Ostrów Lubelski 81 LUBLIN
Ostrów Mazowiecka 29 OSTROŁĘKA
Ostrów Wielkopolski 62 KALISZ
Ostrówek 81 LUBLIN
Ostrówek 43 SIERADZ
Ostrzeszów 62 KALISZ
Ośno Lubuskie 95 GORZÓW WIELKOPOLSKI
Oświęcim 33 BIELSKO-BIAŁA
Otmuchów 77 OPOLE
Otwock 22 WARSZAWA
Otyń 68 ZIELONA GÓRA
Ozimek 77 OPOLE
Ozorków 42 ŁÓDŹ
Ożarowice 32 KATOWICE
Ożarów 15 TARNOBRZEG
Ożarów Mazowiecki 22 WARSZAWA

 

Samsung Galaxy S21 Plus. Co musisz wiedzieć o tym modelu?

16.08.2022 Samsung Galaxy S21 Plus. Co musisz wiedzieć o tym modelu? Urządzenia mobilne Samsung od lat uchodzą za jedne z najlepszych na rynku. Jej najważniejsze linie produktów - w tym seria Galaxy - wyróżniają się nie tylko technologicznym zaawansowaniem, ale też doskonałymi projektami, które czynią z nich telefony świetnie wyglądające i bardzo łatwe w obsłudze. Nie inaczej jest w przypadku jednego z najnowszych modeli - Samsunga Galaxy S21. To telefon, który bez problemu może konkurować z najlepszymi współczesnymi smartfonami. Potwierdzają to zarówno opinie dotychczasowych użytkowników, jak i profesjonalnych recenzentów.

Tworzenie stron internetowych – jaką firmę wybrać?

16.08.2022 Tworzenie stron internetowych – jaką firmę wybrać? Strona www to ważna część każdego nowoczesnego biznesu. Szukasz agencji interaktywnej, która stworzy projekt strony internetowej idealnie dopasowany do Twoich potrzeb? Sprawdź, jak wybrać najlepszą firmę! Jeśli chcesz, aby Twój biznes dobrze się rozwijał, musisz pomyśleć o profesjonalnie wykonanej stronie internetowej. Czym się kierować, wybierając firmę do stworzenia strony www? Odpowiedź na to pytanie znajdziesz w naszym artykule.

Tania wysyłka elektroniki kurierem do Niemiec

11.08.2022 Tania wysyłka elektroniki kurierem do Niemiec Niemcy to jedna z najbardziej popularnych destynacji przesyłek nadawanych z naszego kraju. Wielu z nas posiada rodzinę i znajomych w tym kraju. Coraz więcej bliskich udaje się tam w celach zarobkowych. Wymiana handlowa z Niemcami również kwitnie - Polska należy do czołówki partnerów handlowych tego kraju. Z tego powodu wzrasta potrzeba lepszych możliwości nadania przesyłek.

Co warto wziąć pod uwagę zamawiając najtańszy abonament?

11.08.2022 Co warto wziąć pod uwagę zamawiając najtańszy abonament? Kiedy zbliża się koniec Twojej umowy w sieci komórkowej, w której jako klient spędziłeś kilka lat to warto zorientować się co obecnie oferuje rynek telekomunikacyjny. Może warto też rozważyć zmianę sieci na tańszą? Może warto nie wchodzić w długoletnie umowy z operatorami, którzy kuszą najnowszymi telefonami, które są dostępne od ręki? Jeżeli na wszystkie te pytania odpowiedziałeś twierdząco, to czytaj dalej.

Czy warto zaszczepić dziecku pasję do programowania?

10.08.2022 Czy warto zaszczepić dziecku pasję do programowania? Obecnie trudno wyobrazić sobie funkcjonowanie bez smartfonu, czy komputera. Jak wiadomo — za ich prawidłowe działanie odpowiada programowanie. Niektórym osobom mogłoby się wydawać, że jest to zajęcie dla dorosłych specjalistów IT. Okazuje się jednak, że kodować mogą już dzieci. Czy warto zaszczepić dziecku pasję do programowania?

Jak udostępnić internet z telefonu?

09.08.2022 Jak udostępnić internet z telefonu? Jedziesz pociągiem i chcesz skorzystać z internetu w laptopie? A może znajomy poprosił Cię o udostępnienie mu Twojego transferu? W obu przypadkach masz możliwość skorzystania ze swojego pakietu danych mobilnych. Możesz w tym celu użyć hotspotu Wi-Fi, Bluetootha lub kabla USB. W naszym krótkim poradniku tłumaczymy krok po kroku, jak udostępnić internet z telefonu na komputer lub inny smartfon!

Zalety prowadzenia sklepu na Magento 2

05.08.2022 Zalety prowadzenia sklepu na Magento 2

Twoja firma potrzebuje rozbudowanego serwisu na platformie zapewniającej nieograniczone możliwości? To najlepsza pora, żebyś poznał bliżej Magento. W trakcie lektury będziesz miał okazję zapoznać się z krótkim opisem platformy Magento 2. Dowiesz się też, na co warto zwrócić uwagę przy wyborze agencji oferującej usługi z tego zakresu, żeby współpraca była satysfakcjonująca i korzystna dla każdej ze stron.

Co to jest content marketing? Od czego zacząć działania?

02.08.2022 Co to jest content marketing? Od czego zacząć działania? Content marketing to działania, które w ostatnich latach stały się jednym z ważnych elementów strategii marketingowych prowadzonych przez firmy z różnych branż. Zainteresowanie tym zagadnieniem wynika co najmniej Z kilku kwestii. Skala jego popularności jest wręcz zaskakująco duża – w 2021 roku blisko 80 proc. firm z branży B2B miało opracowaną strategię content marketingu. Co to jest, na czym polega i jak zacząć działania?

Serwis Apple - Warszawa

02.08.2022 Serwis Apple - Warszawa

Amerykański producent słynie z produkowania sprzętu charakteryzującego się nienaganną wydajnością i jakością wykonania. Nawet urządzenia elektroniczne z najwyższej półki posiadają jednak określoną żywotność. Podzespoły stopniowo zużywają się w toku eksploatacji. Poza tym konstrukcja posiada delikatne elementy, które mogą ulec uszkodzeniu w razie wystąpienia kolizji.

Nie zawsze można liczyć na naprawę w ramach gwarancji zapewnianej przez Apple. Wiele awarii powstaje po zakończeniu okresu ochronnego. Często też użytkownik ponosi odpowiedzialność za wystąpienie defektu. W takich sytuacjach należy szukać wsparcia w innych miejscach. Doskonałym wyborem jest iClinica, czyli firma specjalizująca się w naprawianiu sprzętu marki Apple.