Polskie miasta na O - numery kierunkowe i strefy numeracyjne

Wykaz miast, miejscowości i gmin – jaki numer kierunkowy?

Polskie miasta na literę O - numery kierunkowe i strefy numeracyjne
Miasto, dzielnica miasta, miejscowość, gmina Numer kierunkowy Strefa numeracyjna
Oborniki 61 POZNAŃ
Oborniki Śląskie 71 WROCŁAW
Obrazów 15 TARNOBRZEG
Obrowo 56 TORUŃ
Obryte 29 OSTROŁĘKA
Obrzycko 61 POZNAŃ
Obsza 84 ZAMOŚĆ
Ochotnica Dolna 18 NOWY SĄCZ
Odolanów 62 KALISZ
Odrzywół 48 RADOM
Ogrodzieniec 32 KATOWICE
Ojrzeń 23 CIECHANÓW
Okonek 67 PIŁA
Oksa 41 KIELCE
Olecko 87 SUWAŁKI
Olesno 34 CZĘSTOCHOWA
Olesno 14 TARNÓW
Oleszyce 16 PRZEMYŚL
Oleśnica 41 KIELCE
Oleśnica 71 WROCŁAW
Olkusz 32 KATOWICE
Olszanica 13 KROSNO
Olszanka 83 BIAŁA PODLASKA
Olszanka 77 OPOLE
Olszewo-Borki 29 OSTROŁĘKA
Olszówka 63 KONIN
Olsztyn 34 CZĘSTOCHOWA
Olsztyn 89 OLSZTYN
Olsztynek 89 OLSZTYN
Olszyna 75 JELENIA GÓRA
Oława 71 WROCŁAW
Oława 71 WROCŁAW
Opalenica 61 POZNAŃ
Opatowiec 41 KIELCE
Opatów 34 CZĘSTOCHOWA
Opatów 15 TARNOBRZEG
Opatówek 62 KALISZ
Opinogóra Górna 23 CIECHANÓW
Opoczno 44 PIOTRKÓW TRYBUNALSKI
Opole 81 LUBLIN
Opole 77 OPOLE
Oporów 24 PŁOCK
Orchowo 63 KONIN
Orla 85 BIAŁYSTOK
Orły 16 PRZEMYŚL
Orneta 55 ELBLĄG
Ornontowice 32 KATOWICE
Orońsko 48 RADOM
Orzesze 32 KATOWICE
Orzysz 87 SUWAŁKI
Osie 52 BYDGOSZCZ
Osieck 25 SIEDLCE
Osieczna 58 GDAŃSK
Osieczna 65 LESZNO
Osiecznica 75 JELENIA GÓRA
Osiek 33 BIELSKO-BIAŁA
Osiek 58 GDAŃSK
Osiek 15 TARNOBRZEG
Osiek 56 TORUŃ
Osiek Jasielski 13 KROSNO
Osiek Mały 63 KONIN
Osielsko 52 BYDGOSZCZ
Osięciny 54 WŁOCŁAWEK
Osina 91 SZCZECIN
Osjaków 43 SIERADZ
Ostaszewo 55 ELBLĄG
Ostrołęka 29 OSTROŁĘKA
Ostroróg 61 POZNAŃ
Ostrowice 94 KOSZALIN
Ostrowiec Świętokrzyski 41 KIELCE
Ostrowite 63 KONIN
Ostróda 89 OLSZTYN
Ostrów 17 RZESZÓW
Ostrów Lubelski 81 LUBLIN
Ostrów Mazowiecka 29 OSTROŁĘKA
Ostrów Wielkopolski 62 KALISZ
Ostrówek 81 LUBLIN
Ostrówek 43 SIERADZ
Ostrzeszów 62 KALISZ
Ośno Lubuskie 95 GORZÓW WIELKOPOLSKI
Oświęcim 33 BIELSKO-BIAŁA
Otmuchów 77 OPOLE
Otwock 22 WARSZAWA
Otyń 68 ZIELONA GÓRA
Ozimek 77 OPOLE
Ozorków 42 ŁÓDŹ
Ożarowice 32 KATOWICE
Ożarów 15 TARNOBRZEG
Ożarów Mazowiecki 22 WARSZAWA

 

Skuteczne sposoby na zdobycie Instagram Followers

03.12.2023 Skuteczne sposoby na zdobycie Instagram Followers W dzisiejszym artykule podzielimy się z Tobą skutecznymi sposobami na pozyskanie Instagram Followers - czyli osób, które będą regularnie śledzić Twój profil i doceniać Twoje treści. Dowiedz się dlaczego warto mieć dużo obserwujących na Instagramie oraz odkryj praktyczne techniki, które pomogą Ci osiągnąć ten cel. Czy gotowy do zwiększenia swojej popularności na platformie? Zaczynamy!

Czy warto kupować oprogramowanie dla firm produkcyjnych do zarządzania produkcją?

01.12.2023 Czy warto kupować oprogramowanie dla firm produkcyjnych do zarządzania produkcją? W dobie powszechnej automatyzacji i olbrzymiej konkurencji w przemyśle, niezwykle istotne jest zaawansowane planowanie produkcji. Jeżeli chcesz zadbać o rozwój w swojej firmie, warto zastanowić się nad systemem ERP, który wspiera obieg procesów w przedsiębiorstwie. Czy warto inwestować w oprogramowanie do zarządzania produkcją? Jak wybierać oprogramowanie dla firm produkcyjnych?

Wersje PlayStation 5 - wybierz sprzęt dostosowany pod siebie

30.11.2023 Wersje PlayStation 5 - wybierz sprzęt dostosowany pod siebie Wraz z premierą PlayStation 5, gracze na całym świecie stanęli przed trudnym wyborem – którą wersję konsoli wybrać, aby idealnie dostosować sprzęt do swoich potrzeb i przede wszystkim możliwie jak zyskać jak najwięcej jak najniższym kosztem. Przed podjęciem decyzji warto zastanowić się nad konkretami, które mogą znacząco wpłynąć na nasze wrażenia z gier oraz korzystanie z samej konsoli.

Tanie laptopy powystawowe - czy to dobry pomysł?

29.11.2023 Tanie laptopy powystawowe - czy to dobry pomysł? Zarówno osoby prywatne, jak i przedsiębiorcy szukają jak największych oszczędności, szczególnie podczas zakupu sprzętu komputerowego. Jednym z dostępnych rozwiązań są tanie laptopy powystawowe, które można nabyć w cenach nawet o kilkadziesiąt procent niższych niż nowe w sklepie. Zobacz, jak wybrać powystawowe urządzenia dla siebie.

Jakość obwodów drukowanych jako kluczowy element w produkcji elektroniki

27.11.2023 Jakość obwodów drukowanych jako kluczowy element w produkcji elektroniki Trudno wyobrazić sobie współczesne życie bez elektroniki, która jest obecna zarówno w prostych urządzeniach gospodarstwa domowego, jak i w skomplikowanych systemach przemysłowych, medycznych czy wojskowych. W miarę jak rosną wymagania co do trwałości i niezawodności urządzeń elektronicznych, rośnie również znaczenie jakości obwodów drukowanych jako kluczowego elementu wspomnianych produktów.

Webixa: Tworzy oprogramowanie, które napędza Twój biznes

22.11.2023 Webixa: Tworzy oprogramowanie, które napędza Twój biznes W dzisiejszym, szybko zmieniającym się świecie technologii, kluczowe staje się posiadanie niezawodnego oprogramowania, które jest dokładnie dopasowane do indywidualnych potrzeb biznesowych. Webixa, innowacyjny Software House z Poznania, specjalizuje się w tworzeniu aplikacji dedykowanych, webowych, mobilnych oraz nowoczesnych stron i sklepów internetowych. Nasz zespół ekspertów łączy pasję do technologii z głębokim zrozumieniem biznesu, aby dostarczać rozwiązania, które naprawdę robią różnicę. Poznaj nasze podejście do tworzenia oprogramowania, które pomaga firmom rozwijać się i osiągać wyznaczone cele.

Trzy ataki na dane, które wstrząsnęły branżą technologiczną

22.11.2023 Trzy ataki na dane, które wstrząsnęły branżą technologiczną W dzisiejszym dynamicznie rozwijającym się świecie cyfrowym, zagrożenia cybernetyczne są nieustannym wyzwaniem, stanowiąc poważne ryzyko przez cały rok. Z alarmującą regularnością, niemal 4000 nowych ataków codziennie uderza w organizacje, a statystyki wskazują, że co 14 sekund firma staje się ofiarą ataku typu ransomware.

Potężne możliwości i zaawansowane bezpieczeństwo: Seria przełączników sieciowych warstwy 2+ i warstwy 3 oraz przełączniki agregacyjne warstwy 3 od Grandstream

20.11.2023 Potężne możliwości i zaawansowane bezpieczeństwo: Seria przełączników sieciowych warstwy 2+ i warstwy 3 oraz przełączniki agregacyjne warstwy 3 od Grandstream W ciągu ostatnich kilku lat portfolio produktów Grandstream sukcesywnie poszerza się, aby oferować instalatorom i decydentom IT możliwość tworzenia kompleksowej infrastruktury IT opartej na telefonii IP, centralach IP PBX, urządzeniach do zarządzania obiektami, sprzęcie WiFi i wielu innych rozwiązaniach. Nasze przełączniki zyskują coraz większe uznanie wśród użytkowników, umożliwiając małym, średnim i dużym przedsiębiorstwom budowanie skalowalnych, bezpiecznych, wydajnych i inteligentnych sieci biznesowych dostępnych z chmury.

Czy pracownicy potrzebują szkoleń w zakresie cyberbezpieczeństwa?

16.11.2023 Czy pracownicy potrzebują szkoleń w zakresie cyberbezpieczeństwa? Odpowiedź na to pytanie jest oczywista. W sieci nie brakuje porad, wskazówek, nakazów i wytycznych dla każdego pracownika. Często jednak język, w którym są przekazywane jest mylący, niezrozumiały lub skomplikowany, zalecenia nie wiążą się z codziennymi priorytetami, z którymi spotykamy się w codziennym życiu oraz nie mamy pojęcia, dlaczego i w jaki sposób przyjęcie sugerowanych środków będzie miało pozytywny wpływ na naszą pracę.