Polskie miasta na N - numery kierunkowe i strefy numeracyjne

Wykaz miast, miejscowości i gmin – jaki numer kierunkowy?

Polskie miasta na literę N - numery kierunkowe i strefy numeracyjne
Miasto, dzielnica miasta, miejscowość, gmina Numer kierunkowy Strefa numeracyjna
Nadarzyn 22 WARSZAWA
Nagłowice 41 KIELCE
Nakło nad Notecią 52 BYDGOSZCZ
Nałęczów 81 LUBLIN
Namysłów 77 OPOLE
Narew 85 BIAŁYSTOK
Narewka 85 BIAŁYSTOK
Narol 16 PRZEMYŚL
Naruszewo 23 CIECHANÓW
Nasielsk 23 CIECHANÓW
Nawojowa 18 NOWY SĄCZ
Nekla 61 POZNAŃ
Nędza 32 KATOWICE
Nidzica 89 OLSZTYN
Nieborów 46 SKIERNIEWICE
Niebylec 17 RZESZÓW
Niechanowo 61 POZNAŃ
Niechlów 65 LESZNO
Niedrzwica Duża 81 LUBLIN
Niedźwiada 81 LUBLIN
Niedźwiedź 18 NOWY SĄCZ
Niegosławice 68 ZIELONA GÓRA
Niegowa 34 CZĘSTOCHOWA
Nielisz 84 ZAMOŚĆ
Niemce 81 LUBLIN
Niemcza 74 WAŁBRZYCH
Niemodlin 77 OPOLE
Niepołomice 12 KRAKÓW
Nieporęt 22 WARSZAWA
Nieszawa 54 WŁOCŁAWEK
Nisko 15 TARNOBRZEG
Niwiska 17 RZESZÓW
Nowa Brzeźnica 34 CZĘSTOCHOWA
Nowa Dęba 15 TARNOBRZEG
Nowa Karczma 58 GDAŃSK
Nowa Ruda 74 WAŁBRZYCH
Nowa Sarzyna 17 RZESZÓW
Nowa Słupia 41 KIELCE
Nowa Sól 68 ZIELONA GÓRA
Nowa Sucha 46 SKIERNIEWICE
Nowa Wieś Lęborska 59 SŁUPSK
Nowa Wieś Wielka 52 BYDGOSZCZ
Nowe 52 BYDGOSZCZ
Nowe Brzesko 12 KRAKÓW
Nowe Miasteczko 68 ZIELONA GÓRA
Nowe Miasto 23 CIECHANÓW
Nowe Miasto 56 TORUŃ
Nowe Miasto Lubawskie 56 TORUŃ
Nowe Miasto nad Pilicą 48 RADOM
Nowe Miasto nad Wartą 61 POZNAŃ
Nowe Ostrowy 24 PŁOCK
Nowe Piekuty 86 ŁOMŻA
Nowe Skalmierzyce 62 KALISZ
Nowe Warpno 91 SZCZECIN
Nowinka 87 SUWAŁKI
Nowodwór 81 LUBLIN
Nowogard 91 SZCZECIN
Nowogrodziec 75 JELENIA GÓRA
Nowogród 86 ŁOMŻA
Nowogród Bobrzański 68 ZIELONA GÓRA
Nowogródek Pomorski 95 GORZÓW WIELKOPOLSKI
Nowosolna 42 ŁÓDŹ
Nowy Duninów 24 PŁOCK
Nowy Dwór 85 BIAŁYSTOK
Nowy Dwór Gdański 55 ELBLĄG
Nowy Dwór Mazowiecki 22 WARSZAWA
Nowy Kawęczyn 46 SKIERNIEWICE
Nowy Korczyn 41 KIELCE
Nowy Sącz 18 NOWY SĄCZ
Nowy Staw 55 ELBLĄG
Nowy Targ 18 NOWY SĄCZ
Nowy Tomyśl 61 POZNAŃ
Nowy Wiśnicz 14 TARNÓW
Nowy Żmigród 13 KROSNO
Nozdrzec 13 KROSNO
Nur 86 ŁOMŻA
Nurzec-Stacja 85 BIAŁYSTOK
Nysa 77 OPOLE

 

Oryginalne i zamienne tusze do drukarek HP – które warto wybrać?

25.07.2021 Oryginalne i zamienne tusze do drukarek HP – które warto wybrać? Wielu producentów oferuje drukarki i urządzenia wielofunkcyjne, które są niedrogie i dzięki temu usprawniają nie tylko pracę w biurach, ale również wspierają naukę oraz realizowanie innych zadań w domach. Dużą popularnością cieszą się urządzenia marki Hewlett-Packard ze względu na kompaktowość i prostotę obsługi. Czy zawsze koniecznie jest stosowanie tuszów oryginalnych? Czym różnią się od nich tusze zamienne?

Jakie są rodzaje ping testów?

23.07.2021 Jakie są rodzaje ping testów? Ping test jest miarą szybkości odpowiedzi połączenia internetowego. Dlatego korzystając z niego, jesteś w stanie określić, jak szybko twój komputer odpowiada na wszelkie zapytania, które przychodzą z innego komputera. Ping testu jest konieczny w szczególności, gdy użytkownik bierze udział w e-rozgrywkach. Co wpływa na wynik ping testu? Jakie są rodzaje ping testu? Podpowiadamy o tym poniżej.

Jak pobierać pliki z YouTube?

20.07.2021 Jak pobierać pliki z YouTube? Jak pobierać pliki z YouTube? Zobacz prostą w obsłudze aplikację, która pomoże Ci w tym procesie.

Zarządzanie komunikacją biznesową w jednej scentralizowanej sieci

14.07.2021 Zarządzanie komunikacją biznesową w jednej scentralizowanej sieci Szukasz gotowych rozwiązań do komunikacji i współpracy w organizacji, które umożliwiają zarządzanie całą komunikacją biznesową (połączeniami głosowymi, połączeniami wideo, kamerami CCTV, konferencjami internetowymi, danymi, analizami, domofonami i systemami powiadomień) w jednej, scentralizowanej sieci. Sprawdź możliwości dla MŚP oferowane przez markę Grandstream.

Nowa wersja oprogramowania innovaphone: Integracja z Microsoft Teams, Outlook i macOS oraz wiele innowacyjnych aplikacji

13.07.2021 Nowa wersja oprogramowania innovaphone: Integracja z Microsoft Teams, Outlook i macOS oraz wiele innowacyjnych aplikacji Niemiecki specjalista w dziedzinie telefonii IP innovaphone kontynuuje rozwój swojego środowiska komunikacji i pracy innovaphone myApps i uzupełnia swoje rozwiązanie telefonii IP, Unified Communications i Cloud o liczne nowe funkcje i aplikacje. Nowa wersja oprogramowania innovaphone zawiera natywną aplikację innovaphone myApps dla systemu macOS. Kolejna nowość: Aplikacja Custom App umożliwia prostą i bezproblemową integrację aplikacji myApps i Microsoft Teams.

Jaki smartfon: Realme C21 czy Vivo Y20s? A może tablet Samsung Galaxy Tab A7 Lite?

12.07.2021 Jaki smartfon: Realme C21 czy Vivo Y20s? A może tablet Samsung Galaxy Tab A7 Lite? Zastanawiasz się nad budżetową wersją smarfona? Możesz wybierać z pośród dużej gamy tego typu produktów. My zaproponujemy Ci wybór pomiędzy Realme C21 oraz Vivo Y20s, ale jeśli w trochę wyższej cenie chciałbyś mieć większy ekran, żeby na przykład wygodniej grać lub oglądać filmy, to Twój wybór mógłby paść na tablet Samsung Galaxy Tab A7 Lite. Zobacz jakie są zalety tych urządzeń.

Czym zajmuje się agencja interaktywna?

09.07.2021 Czym zajmuje się agencja interaktywna? Agencja interaktywna stanowi odpowiedź na potrzeby zmieniającego się świata. O ile większość z nas bez kłopotu odpowie na pytanie, czym zajmuje się agencja reklamowa, o tyle temat agencji interaktywnej wydaje się bardziej skomplikowany. Dowiedz się, czym jest ta specjalistyczna firma i kto skorzysta z jej usług. 1. Agencja interaktywna - co to jest? 2. Dla kogo agencja interaktywna? 3. Jak wybrać dobrą agencję interaktywną?

Druk na siatce banerowej mesh z Intprint.pl to skuteczny reklamowo-informacyjny sposób na przyciągnięcie klientów

06.07.2021 Druk na siatce banerowej mesh z Intprint.pl to skuteczny reklamowo-informacyjny sposób na przyciągnięcie klientów Druk wielkoformatowy na siatce banerowej umieszczonej na elewacjach, końcach budynków i innych miejscach w celu reklamy usług lub towarów to doskonała okazja marketingowa. Nie ma sobie równych pod względem ochrony konsumentów. W końcu deklarując się w ten sposób, reklamodawca przyciąga dużą liczbę potencjalnych klientów.

Jaki smartband kupić?

02.07.2021 Jaki smartband kupić? Smartband znany jest na polskim rynku już od lat, jednak jego popularność wcale nie maleje. Najczęściej występuje w formie silikonowej opaski i jest nieco mniej zaawansowany, niż smartwatch, dlatego nie można mylić tych dwóch urządzeń. Zainstalowana wewnątrz smartbandów odpowiednia aplikacja, daje wiele możliwości zastosowań opaski.