Polskie miasta na J - numery kierunkowe i strefy numeracyjne

Wykaz miast, miejscowości i gmin – jaki numer kierunkowy?

Polskie miasta na literę J - numery kierunkowe i strefy numeracyjne
Miasto, dzielnica miasta, miejscowość, gmina Numer kierunkowy Strefa numeracyjna
Jabłonka 18 NOWY SĄCZ
Jabłonna 81 LUBLIN
Jabłonna 22 WARSZAWA
Jabłonna Lacka 25 SIEDLCE
Jabłonowo Pomorskie 56 TORUŃ
Jabłoń 83 BIAŁA PODLASKA
Jadów 25 SIEDLCE
Jaktorów 46 SKIERNIEWICE
Jakubów 25 SIEDLCE
Janikowo 52 BYDGOSZCZ
Janowice Wielkie 75 JELENIA GÓRA
Janowiec 81 LUBLIN
Janowiec Kościelny 89 OLSZTYN
Janowiec Wielkopolski 52 BYDGOSZCZ
Janowo 89 OLSZTYN
Janów 34 CZĘSTOCHOWA
Janów Lubelski 15 TARNOBRZEG
Janów Podlaski 83 BIAŁA PODLASKA
Janów 85 BIAŁYSTOK
Jaraczewo 62 KALISZ
Jarczów 84 ZAMOŚĆ
Jarocin 62 KALISZ
Jarocin 15 TARNOBRZEG
Jarosław 16 PRZEMYŚL
Jasienica 33 BIELSKO-BIAŁA
Jasienica Rosielna 13 KROSNO
Jasieniec 48 RADOM
Jasień 68 ZIELONA GÓRA
Jasionówka 85 BIAŁYSTOK
Jasło 13 KROSNO
Jastarnia 58 GDAŃSK
Jastków 81 LUBLIN
Jastrowie 67 PIŁA
Jastrząb 48 RADOM
Jastrzębia 48 RADOM
Jastrzębie-Zdrój 32 KATOWICE
Jaśliska 13 KROSNO
Jaświły 85 BIAŁYSTOK
Jawor 76 LEGNICA
Jawornik Polski 16 PRZEMYŚL
Jaworze 33 BIELSKO-BIAŁA
Jaworzno 32 KATOWICE
Jaworzyna Śląska 74 WAŁBRZYCH
Jedlicze 13 KROSNO
Jedlina-Zdrój 74 WAŁBRZYCH
Jedlińsk 48 RADOM
Jedlnia-Letnisko 48 RADOM
Jednorożec 29 OSTROŁĘKA
Jedwabne 86 ŁOMŻA
Jedwabno 89 OLSZTYN
Jejkowice 32 KATOWICE
Jelcz-Laskowice 71 WROCŁAW
Jelenia Góra 75 JELENIA GÓRA
Jeleniewo 87 SUWAŁKI
Jeleśnia 33 BIELSKO-BIAŁA
Jemielnica 77 OPOLE
Jemielno 65 LESZNO
Jerzmanowa 76 LEGNICA
Jerzmanowice-Przeginia 12 KRAKÓW
Jeziora Wielkie 52 BYDGOSZCZ
Jeziorany 89 OLSZTYN
Jeziorzany 81 LUBLIN
Jeżewo 52 BYDGOSZCZ
Jeżowe 15 TARNOBRZEG
Jeżów 46 SKIERNIEWICE
Jeżów Sudecki 75 JELENIA GÓRA
Jędrzejów 41 KIELCE
Jodłowa 14 TARNÓW
Jodłownik 18 NOWY SĄCZ
Joniec 23 CIECHANÓW
Jonkowo 89 OLSZTYN
Jordanów 18 NOWY SĄCZ
Jordanów Śląski 71 WROCŁAW
Józefów 22 WARSZAWA
Józefów 84 ZAMOŚĆ
Józefów nad Wisłą 81 LUBLIN
Juchnowiec Kościelny 85 BIAŁYSTOK
Jutrosin 65 LESZNO

 

Samsung Galaxy S21 Plus. Co musisz wiedzieć o tym modelu?

16.08.2022 Samsung Galaxy S21 Plus. Co musisz wiedzieć o tym modelu? Urządzenia mobilne Samsung od lat uchodzą za jedne z najlepszych na rynku. Jej najważniejsze linie produktów - w tym seria Galaxy - wyróżniają się nie tylko technologicznym zaawansowaniem, ale też doskonałymi projektami, które czynią z nich telefony świetnie wyglądające i bardzo łatwe w obsłudze. Nie inaczej jest w przypadku jednego z najnowszych modeli - Samsunga Galaxy S21. To telefon, który bez problemu może konkurować z najlepszymi współczesnymi smartfonami. Potwierdzają to zarówno opinie dotychczasowych użytkowników, jak i profesjonalnych recenzentów.

Tworzenie stron internetowych – jaką firmę wybrać?

16.08.2022 Tworzenie stron internetowych – jaką firmę wybrać? Strona www to ważna część każdego nowoczesnego biznesu. Szukasz agencji interaktywnej, która stworzy projekt strony internetowej idealnie dopasowany do Twoich potrzeb? Sprawdź, jak wybrać najlepszą firmę! Jeśli chcesz, aby Twój biznes dobrze się rozwijał, musisz pomyśleć o profesjonalnie wykonanej stronie internetowej. Czym się kierować, wybierając firmę do stworzenia strony www? Odpowiedź na to pytanie znajdziesz w naszym artykule.

Tania wysyłka elektroniki kurierem do Niemiec

11.08.2022 Tania wysyłka elektroniki kurierem do Niemiec Niemcy to jedna z najbardziej popularnych destynacji przesyłek nadawanych z naszego kraju. Wielu z nas posiada rodzinę i znajomych w tym kraju. Coraz więcej bliskich udaje się tam w celach zarobkowych. Wymiana handlowa z Niemcami również kwitnie - Polska należy do czołówki partnerów handlowych tego kraju. Z tego powodu wzrasta potrzeba lepszych możliwości nadania przesyłek.

Co warto wziąć pod uwagę zamawiając najtańszy abonament?

11.08.2022 Co warto wziąć pod uwagę zamawiając najtańszy abonament? Kiedy zbliża się koniec Twojej umowy w sieci komórkowej, w której jako klient spędziłeś kilka lat to warto zorientować się co obecnie oferuje rynek telekomunikacyjny. Może warto też rozważyć zmianę sieci na tańszą? Może warto nie wchodzić w długoletnie umowy z operatorami, którzy kuszą najnowszymi telefonami, które są dostępne od ręki? Jeżeli na wszystkie te pytania odpowiedziałeś twierdząco, to czytaj dalej.

Czy warto zaszczepić dziecku pasję do programowania?

10.08.2022 Czy warto zaszczepić dziecku pasję do programowania? Obecnie trudno wyobrazić sobie funkcjonowanie bez smartfonu, czy komputera. Jak wiadomo — za ich prawidłowe działanie odpowiada programowanie. Niektórym osobom mogłoby się wydawać, że jest to zajęcie dla dorosłych specjalistów IT. Okazuje się jednak, że kodować mogą już dzieci. Czy warto zaszczepić dziecku pasję do programowania?

Jak udostępnić internet z telefonu?

09.08.2022 Jak udostępnić internet z telefonu? Jedziesz pociągiem i chcesz skorzystać z internetu w laptopie? A może znajomy poprosił Cię o udostępnienie mu Twojego transferu? W obu przypadkach masz możliwość skorzystania ze swojego pakietu danych mobilnych. Możesz w tym celu użyć hotspotu Wi-Fi, Bluetootha lub kabla USB. W naszym krótkim poradniku tłumaczymy krok po kroku, jak udostępnić internet z telefonu na komputer lub inny smartfon!

Zalety prowadzenia sklepu na Magento 2

05.08.2022 Zalety prowadzenia sklepu na Magento 2

Twoja firma potrzebuje rozbudowanego serwisu na platformie zapewniającej nieograniczone możliwości? To najlepsza pora, żebyś poznał bliżej Magento. W trakcie lektury będziesz miał okazję zapoznać się z krótkim opisem platformy Magento 2. Dowiesz się też, na co warto zwrócić uwagę przy wyborze agencji oferującej usługi z tego zakresu, żeby współpraca była satysfakcjonująca i korzystna dla każdej ze stron.

Co to jest content marketing? Od czego zacząć działania?

02.08.2022 Co to jest content marketing? Od czego zacząć działania? Content marketing to działania, które w ostatnich latach stały się jednym z ważnych elementów strategii marketingowych prowadzonych przez firmy z różnych branż. Zainteresowanie tym zagadnieniem wynika co najmniej Z kilku kwestii. Skala jego popularności jest wręcz zaskakująco duża – w 2021 roku blisko 80 proc. firm z branży B2B miało opracowaną strategię content marketingu. Co to jest, na czym polega i jak zacząć działania?

Serwis Apple - Warszawa

02.08.2022 Serwis Apple - Warszawa

Amerykański producent słynie z produkowania sprzętu charakteryzującego się nienaganną wydajnością i jakością wykonania. Nawet urządzenia elektroniczne z najwyższej półki posiadają jednak określoną żywotność. Podzespoły stopniowo zużywają się w toku eksploatacji. Poza tym konstrukcja posiada delikatne elementy, które mogą ulec uszkodzeniu w razie wystąpienia kolizji.

Nie zawsze można liczyć na naprawę w ramach gwarancji zapewnianej przez Apple. Wiele awarii powstaje po zakończeniu okresu ochronnego. Często też użytkownik ponosi odpowiedzialność za wystąpienie defektu. W takich sytuacjach należy szukać wsparcia w innych miejscach. Doskonałym wyborem jest iClinica, czyli firma specjalizująca się w naprawianiu sprzętu marki Apple.