Polskie miasta na J - numery kierunkowe i strefy numeracyjne

Wykaz miast, miejscowości i gmin – jaki numer kierunkowy?

Polskie miasta na literę J - numery kierunkowe i strefy numeracyjne
Miasto, dzielnica miasta, miejscowość, gmina Numer kierunkowy Strefa numeracyjna
Jabłonka 18 NOWY SĄCZ
Jabłonna 81 LUBLIN
Jabłonna 22 WARSZAWA
Jabłonna Lacka 25 SIEDLCE
Jabłonowo Pomorskie 56 TORUŃ
Jabłoń 83 BIAŁA PODLASKA
Jadów 25 SIEDLCE
Jaktorów 46 SKIERNIEWICE
Jakubów 25 SIEDLCE
Janikowo 52 BYDGOSZCZ
Janowice Wielkie 75 JELENIA GÓRA
Janowiec 81 LUBLIN
Janowiec Kościelny 89 OLSZTYN
Janowiec Wielkopolski 52 BYDGOSZCZ
Janowo 89 OLSZTYN
Janów 34 CZĘSTOCHOWA
Janów Lubelski 15 TARNOBRZEG
Janów Podlaski 83 BIAŁA PODLASKA
Janów 85 BIAŁYSTOK
Jaraczewo 62 KALISZ
Jarczów 84 ZAMOŚĆ
Jarocin 62 KALISZ
Jarocin 15 TARNOBRZEG
Jarosław 16 PRZEMYŚL
Jasienica 33 BIELSKO-BIAŁA
Jasienica Rosielna 13 KROSNO
Jasieniec 48 RADOM
Jasień 68 ZIELONA GÓRA
Jasionówka 85 BIAŁYSTOK
Jasło 13 KROSNO
Jastarnia 58 GDAŃSK
Jastków 81 LUBLIN
Jastrowie 67 PIŁA
Jastrząb 48 RADOM
Jastrzębia 48 RADOM
Jastrzębie-Zdrój 32 KATOWICE
Jaśliska 13 KROSNO
Jaświły 85 BIAŁYSTOK
Jawor 76 LEGNICA
Jawornik Polski 16 PRZEMYŚL
Jaworze 33 BIELSKO-BIAŁA
Jaworzno 32 KATOWICE
Jaworzyna Śląska 74 WAŁBRZYCH
Jedlicze 13 KROSNO
Jedlina-Zdrój 74 WAŁBRZYCH
Jedlińsk 48 RADOM
Jedlnia-Letnisko 48 RADOM
Jednorożec 29 OSTROŁĘKA
Jedwabne 86 ŁOMŻA
Jedwabno 89 OLSZTYN
Jejkowice 32 KATOWICE
Jelcz-Laskowice 71 WROCŁAW
Jelenia Góra 75 JELENIA GÓRA
Jeleniewo 87 SUWAŁKI
Jeleśnia 33 BIELSKO-BIAŁA
Jemielnica 77 OPOLE
Jemielno 65 LESZNO
Jerzmanowa 76 LEGNICA
Jerzmanowice-Przeginia 12 KRAKÓW
Jeziora Wielkie 52 BYDGOSZCZ
Jeziorany 89 OLSZTYN
Jeziorzany 81 LUBLIN
Jeżewo 52 BYDGOSZCZ
Jeżowe 15 TARNOBRZEG
Jeżów 46 SKIERNIEWICE
Jeżów Sudecki 75 JELENIA GÓRA
Jędrzejów 41 KIELCE
Jodłowa 14 TARNÓW
Jodłownik 18 NOWY SĄCZ
Joniec 23 CIECHANÓW
Jonkowo 89 OLSZTYN
Jordanów 18 NOWY SĄCZ
Jordanów Śląski 71 WROCŁAW
Józefów 22 WARSZAWA
Józefów 84 ZAMOŚĆ
Józefów nad Wisłą 81 LUBLIN
Juchnowiec Kościelny 85 BIAŁYSTOK
Jutrosin 65 LESZNO

 

Różnorodność siły roboczej: Jak Polska staje się domem dla pracowników z całego świata

04.03.2024 Różnorodność siły roboczej: Jak Polska staje się domem dla pracowników z całego świata Polska gospodarka rozwija się w szybkim tempie, co przyciąga pracowników z różnych zakątków globu. Rynek pracy w Polsce charakteryzuje się rosnącym zapotrzebowaniem na pracowników, szczególnie w sektorach takich jak budownictwo, rolnictwo, usługi i IT. To z kolei otwiera drzwi dla obcokrajowców poszukujących nowych możliwości zatrudnienia. W tym artykule przyjrzymy się, skąd pochodzą ci pracownicy i jak wpływają na polski rynek pracy.

Jak voice bot AI sprawdza się w call center?

03.03.2024 Jak voice bot AI sprawdza się w call center?

W dobie cyfrowej transformacji, call center przechodzą ewolucję, adaptując nowoczesne technologie do usprawnienia obsługi klienta. Wśród nich, voice boty AI (sztuczna inteligencja) odgrywają kluczową rolę, redefiniując sposób interakcji z klientami. Te inteligentne systemy, wykorzystujące zaawansowane algorytmy uczenia maszynowego i przetwarzanie języka naturalnego, oferują szereg korzyści, które mogą diametralnie zmienić krajobraz obsługi klienta w centrach kontaktowych.

Certyfikat potwierdza wysoki poziom bezpieczeństwa informacji: innovaphone otrzymała certyfikat ISO 27001

29.02.2024 Certyfikat potwierdza wysoki poziom bezpieczeństwa informacji: innovaphone otrzymała certyfikat ISO 27001 Bezpieczne i niezawodne przetwarzanie danych ma ogromne znaczenie zarówno dla wewnętrznych informacji firmy, jak i dla danych klientów. Firma innovaphone z siedzibą w Sindelfingen w Południowych Niemczech, producent nowoczesnej platformy komunikacyjnej myApps, uzyskała certyfikat zgodności z surowymi kryteriami normy ISO 27001. Oznacza to, że klienci i partnerzy biznesowi innovaphone mogą być pewni, że ich dane są optymalnie chronione zgodnie z jasno określonymi standardami.

Czy lajki IG wciąż mają znaczenie dla widoczności konta?

27.02.2024 Czy lajki IG wciąż mają znaczenie dla widoczności konta? W dzisiejszych czasach Instagram nie jest tylko platformą do dzielenia się zdjęciami, ale także narzędziem do budowania marki osobistej lub marki przedsiębiorstwa. W związku z tym wielu użytkowników Instagrama zastanawia się, jak zwiększyć widoczność swojego konta. Jeszcze do niedawna, duże wpływ na ten aspekt miały interakcje pod publikowanymi postami. Z tego powodu wielu użytkownikom zależało na uzyskiwaniu polubień i komentarzy. Czy ta strategia wciąż ma sens? Odpowiadamy.

Przewody i kable - 5 niezwykle istotnych rodzajów i ich zastosowanie. Sprawdź!

22.02.2024 Przewody i kable - 5 niezwykle istotnych rodzajów i ich zastosowanie. Sprawdź! Technologia i elektronika są nieodłączną częścią współczesności. Kable i przewody pełnią kluczową rolę w zapewnieniu niezbędnego połączenia i przepływu energii. Od prostych zastosowań domowych po skomplikowane systemy przemysłowe, odpowiedni wybór kabli i przewodów jest niezbędny dla efektywności i bezpieczeństwa. W tym artykule poznasz pięć niezwykle interesujących rodzajów kabli i przewodów, wraz z ich specyficznymi zastosowaniami, które pokazują ich różnorodność i znaczenie. Sprawdź!

Jak zdobyć finansowanie na maszyny produkcyjne

21.02.2024 Jak zdobyć finansowanie na maszyny produkcyjne Jak zdobyć finansowanie na maszyny produkcyjne? Zdobycie odpowiedniego finansowania na maszyny produkcyjne może być kluczowe dla sukcesu Twojego biznesu. Jeśli posiadasz przedsiębiorstwo produkcyjne lub planujesz rozpocząć nową działalność, z pewnością będziesz potrzebował środków finansowych na zakup niezbędnego sprzętu. Szukanie finansowania na maszyny produkcyjne może być trudne, ale odpowiednia wiedza i strategia mogą pomóc Ci osiągnąć zamierzony cel.

Smartfony i smart dom - jak technologie mobilne zmieniają nasze mieszkania

20.02.2024 Smartfony i smart dom - jak technologie mobilne zmieniają nasze mieszkania W ostatnich latach nasze domy zaczęły się zmieniać w sposób, którego jeszcze dekadę temu trudno było sobie wyobrazić. Za pomocą smartfonów i dedykowanych aplikacji jesteśmy w stanie kontrolować różnorodne urządzenia domowe — od pralek, przez czajniki elektryczne, po inteligentne systemy oświetlenia.

Funkymedia agencja marketingu internetowego

20.02.2024 Funkymedia agencja marketingu internetowego W dzisiejszym dynamicznym świecie biznesu, istnienie online stało się kluczowym elementem osiągnięcia sukcesu. W takiej sytuacji przychodzą z pomocą profesjonalne firmy takie jak Funkymedia. W poniższym artykule przyjrzymy się bliżej, dlaczego Funkymedia to nie tylko agencja SEO, ale także kreatywna redakcja, która połączyła siły, aby pomagać klientom odnosić sukcesy w dzisiejszym konkurencyjnym świecie internetowym.

Kiedy potrzebne jest tłumaczenie oprogramowania?

19.02.2024 Kiedy potrzebne jest tłumaczenie oprogramowania? Branża informatyczna i IT często korzysta z usług tłumaczenia. Wpływa to na rozwój firmy na arenie międzynarodowej, wsparcie dla użytkowników z innych krajów, promowanie nowoczesnych technologii, a także wzrost zainteresowania daną marką. Tłumaczenia mogą obejmować oprogramowanie, w tym aplikacje i gry. Kiedy przyda się wykonanie przekładu programu? O czym trzeba pamiętać?