Brak wyjścia „na miasto” lub nie można dodzwonić się do Twojej firmy? Twój biznes wymaga nowych rozwiązań Brak wyjścia „na miasto” lub nie można dodzwonić się do Twojej firmy? Twój biznes wymaga nowych rozwiązań

Brak wyjścia „na miasto” lub nie można dodzwonić się do Twojej firmy? Twój biznes wymaga nowych rozwiązań

Jeśli w twojej firmie jest centrala telefoniczna, to nieodłącznym elementem są też linie telefoniczne, które są do niej podłączone. Dzięki temu możesz swobodnie dzwonić ze swojego telefonu na biurku. Problem zaczyna się jednak wtedy, gdy do centrali jest podłączonych mniej linii telefonicznych, niż osób które chcą zadzwonić „na miasto”. A jeśli nawet wszyscy mogą dzwonić na zewnątrz firmy w jednym czasie, to już nikt do twojej firmy nie może się dodzwonić, ponieważ wszystkie linie są już zajęte przez pracowników firmy. Co wtedy?
Czy abonament „bez limitu” tylko w komórkach? Czy abonament „bez limitu” tylko w komórkach?

Czy abonament „bez limitu” tylko w komórkach?

Jesteśmy już przyzwyczajeni, że w naszych telefonach komórkowych korzystamy z usług abonamentowych bez limitu. Ale co z innymi rodzajami usług telekomunikacyjnych? Czy w nich też dostępne są abonamenty bez limitu rozmów? Odpowiedzią na te pytania jest telefonia internetowa.
Śniadanie w Chmurze. Przyjdź i sprawdź jak zwiększyć efektywność swojego biznesu Śniadanie w Chmurze. Przyjdź i sprawdź jak zwiększyć efektywność swojego biznesu

Śniadanie w Chmurze. Przyjdź i sprawdź jak zwiększyć efektywność swojego biznesu

Odwieczne pytanie: Jak zwiększyć efektywność swojego biznesu? Jest to oczywiście proces ciągły, dlatego cykl Śniadań w Chmurze może być doskonałym miejscem do znalezienia nowych pomysłów w tym zakresie oraz okazją do wymiany doświadczeń pomiędzy ekspertami w dziedzinie wielokanałowej komunikacji z klientami oraz innymi przedsiębiorcami poszukującymi podobnych rozwiązań.
Wakacje od abonamentu w Netii Wakacje od abonamentu w Netii

Wakacje od abonamentu w Netii

Netia wprowadziła nową ofertę wakacyjną pod hasłem „wakacje od abonamentu w Netii”, w której przez 3 miesiące cena internetu lub internetu + TV, wynosi 1 zł za usługę. Oferta dostępna jest również z rabatem smartDOM dla klientów Plusa i Cyfrowego Polsatu. Podczas sezonu wakacyjnego Netia promuje również usługę monitoringu w specjalnej cenie.

Strefa numeracyjna 42 (Łódź) - miasta w Polsce

Wykaz miast, miejscowości i gmin łódzkiej strefy numeracyjnej

Miasta i miejscowości w strefie numeracyjnej 42 (Łódź)
Miasto, dzielnica miasta, miejscowość, gmina Numer kierunkowy Strefa numeracyjna
Aleksandrów Łódzki 42 ŁÓDŹ
Andrespol 42 ŁÓDŹ
Brójce 42 ŁÓDŹ
Głowno 42 ŁÓDŹ
Głowno 42 ŁÓDŹ
Konstantynów Łódzki 42 ŁÓDŹ
Ksawerów 42 ŁÓDŹ
Łódź 42 ŁÓDŹ
Łódź-Bałuty 42 ŁÓDŹ
Łódź-Górna 42 ŁÓDŹ
Łódź-Polesie 42 ŁÓDŹ
Łódź-Śródmieście 42 ŁÓDŹ
Łódź-Widzew 42 ŁÓDŹ
Nowosolna 42 ŁÓDŹ
Ozorków 42 ŁÓDŹ
Ozorków 42 ŁÓDŹ
Pabianice 42 ŁÓDŹ
Pabianice 42 ŁÓDŹ
Parzęczew 42 ŁÓDŹ
Rzgów 42 ŁÓDŹ
Stryków 42 ŁÓDŹ
Tuszyn 42 ŁÓDŹ
Zgierz 42 ŁÓDŹ
Zgierz 42 ŁÓDŹ