Bezpieczeństwo w sieci – czy powinieneś się bać? Bezpieczeństwo w sieci – czy powinieneś się bać?

Bezpieczeństwo w sieci – czy powinieneś się bać?

Bez internetu trudno jest żyć w obecnych czasach. Obecności w sieci właściwie się już nie zauważa – nasze smartfony są połączone z internetem 24 h na dobę. Czy to źle? Co powinieneś wiedzieć o bezpieczeństwie w sieci?
Telewizor HDR. Jak wybrać? Telewizor HDR. Jak wybrać?

Telewizor HDR. Jak wybrać?

Jedną z powszechnie dostępnych kategorii telewizorów jest grupa sprzętów z technologią HDR. Czym odznacza się ten rodzaj urządzeń? Jak wygląda w praktyce ich użytkowanie? Jakimi kryteriami należy kierować się, wybierając odpowiedni model tego typu telewizora? Poczytaj nasz poradnik. Więcej poniżej.
Co daje test szybkości internetu? Co daje test szybkości internetu?

Co daje test szybkości internetu?

Prędkość internetu jest zmienna. Czasem, kiedy drastycznie spada, może się to okazać niezwykle uciążliwe. Przyczyn tego może być wiele, a pierwsze, co można zrobić, by zacząć ich szukać, to przeprowadzenie testu szybkości internetu. Jest on darmowy i dostępny na kilku stronach.
Telewizor plazmowy – poznaj wady i zalety urządzenia Telewizor plazmowy – poznaj wady i zalety urządzenia

Telewizor plazmowy – poznaj wady i zalety urządzenia

Nowoczesne telewizory plazmowe sprawiają, że możemy we własnym salonie poczuć się niemalże tak jak w kinie. Tego typu sprzęt posiada wiele zalet przez które tak wiele ludzi chce go kupić. Niemniej jednak tak jak każde inne urządzenie elektroniczne posiada także wiele wad. Zastanawiasz się nad zakupem telewizora plazmowego? W takim razie koniecznie przeczytaj poniższy artykuł, który z pewnością pomoże Ci w podjęciu decyzji.
Czy warto kupić telewizor powystawowy? Czy warto kupić telewizor powystawowy?

Czy warto kupić telewizor powystawowy?

Technologia nieustannie się rozwija i sprzęt elektroniczny, który był nowością kilka lat temu i kosztował kilka tysięcy złotych, jest przestarzały, a jego wartość na rynku wtórnym spadła kilkukrotnie. Jak zatem nadążyć za zmieniającymi się technologiami, a jednocześnie pozostać oszczędnym? Mamy na to kilka rozwiązań.
Na co zwracać uwagę, kupując nowy telefon komórkowy? Na co zwracać uwagę, kupując nowy telefon komórkowy?

Na co zwracać uwagę, kupując nowy telefon komórkowy?

Z roku na rok telefony komórkowe stają się coraz bardziej zaawansowane. To już nie proste urządzenia do dzwonienia, ale skomplikowane maszyny wielofunkcyjne. Na co warto zwracać uwagę podczas zakupu smartfona?
Serwery VPS – zalety wykorzystania Serwery VPS – zalety wykorzystania

Serwery VPS – zalety wykorzystania

Elastyczność, wydajność, niezawodność oraz stabilność to najbardziej pożądane cechy dobrych serwerów, które zapewniają bezproblemowy, stały dostęp do Twojej strony internetowej. Gwarantem ich wszystkich okazuje się z pewnością wybór serwerów VPS.
Certyfikat SSL – co daje jego posiadanie? Certyfikat SSL – co daje jego posiadanie?

Certyfikat SSL – co daje jego posiadanie?

Coraz głośniej o rozmaitych oszustwach wirtualnych. Z roku na rok drastycznie zwiększa się liczba użytkowników sieci, którzy padli ofiarami hackerów. Wykradanie cennych danych to dziś w Internecie chleb powszedni, dlatego też niesamowicie ważne okazuje się zastosowanie wszelkich możliwych form ochrony na wypadek nieuczciwych internautów, którzy czyhają na nieostrożnych i niezabezpieczonych. Z pewnością pytanie nasuwające się nie jednemu czytającemu brzmi- tylko jak zadbać o swoje bezpieczeństwo w sieci? Jedną z bardzo skutecznych form jest szyfrowanie SSL. Więcej o tym w dalszych częściach.
SMS-y marketingowe – na co zwracać uwagę tworząc do nich treści? SMS-y marketingowe – na co zwracać uwagę tworząc do nich treści?

SMS-y marketingowe – na co zwracać uwagę tworząc do nich treści?

Wysyłanie wiadomości marketingowych w formie SMS-ów to świetny sposób na skuteczną i przemyślaną komunikację z klientem. Aby jednak wysyłane masowo SMS-y były efektywne oraz właściwie spełniły pokładane w nich nadzieje, wiadomości powinny być prawidłowo przygotowane oraz opracowane. Na co powinniśmy zwracać szczególną uwagę korzystając z takich narzędzi, jak SMS API w Apifonica.com?
Śniadanie w Chmurze. Przyjdź i sprawdź jak zwiększyć efektywność swojego biznesu Śniadanie w Chmurze. Przyjdź i sprawdź jak zwiększyć efektywność swojego biznesu

Śniadanie w Chmurze. Przyjdź i sprawdź jak zwiększyć efektywność swojego biznesu

Odwieczne pytanie: Jak zwiększyć efektywność swojego biznesu? Śniadanie w Chmurze jest doskonałym miejscem do znalezienia nowych pomysłów w tym zakresie oraz okazją do wymiany doświadczeń pomiędzy ekspertami w dziedzinie wielokanałowej komunikacji z klientami.
Brak wyjścia „na miasto” lub nie można dodzwonić się do Twojej firmy? Twój biznes wymaga nowych rozwiązań Brak wyjścia „na miasto” lub nie można dodzwonić się do Twojej firmy? Twój biznes wymaga nowych rozwiązań

Brak wyjścia „na miasto” lub nie można dodzwonić się do Twojej firmy? Twój biznes wymaga nowych rozwiązań

Jeśli w twojej firmie jest centrala telefoniczna, to nieodłącznym elementem są też linie telefoniczne, które są do niej podłączone. Dzięki temu możesz swobodnie dzwonić ze swojego telefonu na biurku. Problem zaczyna się jednak wtedy, gdy do centrali jest podłączonych mniej linii telefonicznych, niż osób które chcą zadzwonić „na miasto”. A jeśli nawet wszyscy mogą dzwonić na zewnątrz firmy w jednym czasie, to już nikt do twojej firmy nie może się dodzwonić, ponieważ wszystkie linie są już zajęte przez pracowników firmy. Co wtedy?
Czy abonament „bez limitu” tylko w komórkach? Czy abonament „bez limitu” tylko w komórkach?

Czy abonament „bez limitu” tylko w komórkach?

Jesteśmy już przyzwyczajeni, że w naszych telefonach komórkowych korzystamy z usług abonamentowych bez limitu. Ale co z innymi rodzajami usług telekomunikacyjnych? Czy w nich też dostępne są abonamenty bez limitu rozmów? Odpowiedzią na te pytania jest telefonia internetowa.

Strefa numeracyjna 18 (Nowy Sącz) - miasta w Polsce

Wykaz miast, miejscowości i gmin nowosądeckiej strefy numeracyjnej

Miasta i miejscowości w strefie numeracyjnej 18 (Nowy Sącz)
Miasto, dzielnica miasta, miejscowość, gmina Numer kierunkowy z Polski Numer kierunkowy z zagranicy do Polski Strefa numeracyjna
Biały Dunajec 18 +48 18 NOWY SĄCZ
Bobowa 18 +48 18 NOWY SĄCZ
Bukowina Tatrzańska 18 +48 18 NOWY SĄCZ
Bystra-Sidzina 18 +48 18 NOWY SĄCZ
Chełmiec 18 +48 18 NOWY SĄCZ
Czarny Dunajec 18 +48 18 NOWY SĄCZ
Czorsztyn 18 +48 18 NOWY SĄCZ
Dobra 18 +48 18 NOWY SĄCZ
Gorlice 18 +48 18 NOWY SĄCZ
Gródek nad Dunajcem 18 +48 18 NOWY SĄCZ
Grybów 18 +48 18 NOWY SĄCZ
Jabłonka 18 +48 18 NOWY SĄCZ
Jodłownik 18 +48 18 NOWY SĄCZ
Jordanów 18 +48 18 NOWY SĄCZ
Kamienica 18 +48 18 NOWY SĄCZ
Kamionka Wielka 18 +48 18 NOWY SĄCZ
Korzenna 18 +48 18 NOWY SĄCZ
Kościelisko 18 +48 18 NOWY SĄCZ
Krościenko nad Dunajcem 18 +48 18 NOWY SĄCZ
Krynica-Zdrój 18 +48 18 NOWY SĄCZ
Laskowa 18 +48 18 NOWY SĄCZ
Limanowa 18 +48 18 NOWY SĄCZ
Lipnica Wielka 18 +48 18 NOWY SĄCZ
Lubień 18 +48 18 NOWY SĄCZ
Łabowa 18 +48 18 NOWY SĄCZ
Łapsze Niżne 18 +48 18 NOWY SĄCZ
Łącko 18 +48 18 NOWY SĄCZ
Łososina Dolna 18 +48 18 NOWY SĄCZ
Łukowica 18 +48 18 NOWY SĄCZ
Łużna 18 +48 18 NOWY SĄCZ
Moszczenica 18 +48 18 NOWY SĄCZ
Mszana Dolna 18 +48 18 NOWY SĄCZ
Muszyna 18 +48 18 NOWY SĄCZ
Nawojowa 18 +48 18 NOWY SĄCZ
Niedźwiedź 18 +48 18 NOWY SĄCZ
Nowy Sącz 18 +48 18 NOWY SĄCZ
Nowy Targ 18 +48 18 NOWY SĄCZ
Ochotnica Dolna 18 +48 18 NOWY SĄCZ
Piwniczna-Zdrój 18 +48 18 NOWY SĄCZ
Podegrodzie 18 +48 18 NOWY SĄCZ
Poronin 18 +48 18 NOWY SĄCZ
Raba Wyżna 18 +48 18 NOWY SĄCZ
Rabka-Zdrój 18 +48 18 NOWY SĄCZ
Ropa 18 +48 18 NOWY SĄCZ
Rytro 18 +48 18 NOWY SĄCZ
Sękowa 18 +48 18 NOWY SĄCZ
Słopnice 18 +48 18 NOWY SĄCZ
Spytkowice 18 +48 18 NOWY SĄCZ
Stary Sącz 18 +48 18 NOWY SĄCZ
Szaflary 18 +48 18 NOWY SĄCZ
Szczawnica 18 +48 18 NOWY SĄCZ
Tymbark 18 +48 18 NOWY SĄCZ
Uście Gorlickie 18 +48 18 NOWY SĄCZ
Zakopane 18 +48 18 NOWY SĄCZ

 

Travelplanet.pl: szybsza obsługa klientów dzięki systemowi Huawei all-flash storage

17.12.2018 Travelplanet.pl: szybsza obsługa klientów dzięki systemowi Huawei all-flash storage Travelplanet.pl, czołowy polski multiagent turystyczny, wdrożył w swoim data center macierz typu all-flash firmy Huawei.

„Zrób to sam” - uwolnij swoją kreatywność w gospodarstwach Roter Hahn

14.12.2018 „Zrób to sam” - uwolnij swoją kreatywność w gospodarstwach Roter Hahn Podczas urlopu w gospodarstwie zrzeszonym w ramach organizacji Roter Hahn, goście mogą się zrelaksować i wypocząć w przytulnych apartamentach, obserwując przez okno zimowy krajobraz niezwykłej okolicy.

Pamięć masowa Huawei FusionStorage wspiera migrację przedsiębiorstw do chmury

13.12.2018 Pamięć masowa Huawei FusionStorage wspiera migrację przedsiębiorstw do chmury Podczas odbywającego się w Szanghaju HUAWEI CONNECT 2018 Huawei zaprezentował najnowszą aktualizację dla pamięci masowej w chmurze nowej generacji – FusionStorage.

Huawei prezentuje platformę cyfrową dla miast przyszłości

10.12.2018 Huawei prezentuje platformę cyfrową dla miast przyszłości Podczas tegorocznego Smart City Expo World Congress (SCEWC) w Barcelonie Huawei zaprezentował platformę cyfrową umożliwiającą inteligentny i zrównoważony rozwój smart city.

Huawei pomaga uruchomić sieć 5G w Księstwie Monako

10.12.2018 Huawei pomaga uruchomić sieć 5G w Księstwie Monako Monaco Telecom we współpracy z Huawei zaprezentował ogólnokrajową sieć komórkową 5G.

IT Professional rekomenduje rozwiązania MailStore, dystrybuowane przez Bakotech

10.12.2018 IT Professional rekomenduje rozwiązania MailStore, dystrybuowane przez Bakotech W listopadzie testerzy współpracujący z IT Professional przeprowadzili niezależne testy oprogramowania służącego do archiwizacji poczty email od MailStore, niemieckiej firmy której rozwiązania od września znajdują się w portfolio Bakotech.

Huawei i eluminocity stworzą w Europie centrum testowe poświęcone Smart City

07.12.2018 Huawei i eluminocity stworzą w Europie centrum testowe poświęcone Smart City Huawei i eluminocity podpisały porozumienie o współpracy w zakresie rozwiązań Smart City.

Huawei wspiera utworzenie inteligentnego ruchu miejskiego w Berlinie

05.12.2018 Huawei wspiera utworzenie inteligentnego ruchu miejskiego w Berlinie Fraunhofer Institute for Open Communication Systems (FOKUS) tworzy cyfrowy obszar testowy dla ruchu miejskiego w Berlinie przy pomocy produktów LTE-V2X firmy Huawei.

Wszystkie zalety telewizorów OLED

04.12.2018 Wszystkie zalety telewizorów OLED OLED to jedna z najnowszych technologii na rynku telewizorów. Stopniowo zaczyna na nim dominować, więc warto dowiedzieć się o niej więcej. Co tak naprawdę oznacza OLED i czy już teraz warto inwestować w urządzenia tego typu?