Solidny i tani smartfon - czy można taki kupić? Solidny i tani smartfon - czy można taki kupić?

Solidny i tani smartfon - czy można taki kupić?

Niby cieszymy się, gdy jest tanio, ale tak naprawdę to zależy od tego, co kupujemy. Niedroga rzecz jak produkt spożywczy to powód do zadowolenia, inaczej jednak jest, gdy planujemy kupić smartfon. Tutaj często cena powoduje, że to, co nie kosztuje dużo, traktowane jest gorzej. Wydaje nam się bowiem, że sprzęt szybko się zepsuje, będzie mało komfortowy w obsłudze, a do tego niezbyt funkcjonalny. Wcale tak nie jest, ale trzeba wiedzieć, na co zwracać uwagę, aby wybrać tani, ale solidny smartfon.
Śniadanie w Chmurze. Przyjdź i sprawdź jak zwiększyć efektywność swojego biznesu Śniadanie w Chmurze. Przyjdź i sprawdź jak zwiększyć efektywność swojego biznesu

Śniadanie w Chmurze. Przyjdź i sprawdź jak zwiększyć efektywność swojego biznesu

Odwieczne pytanie: Jak zwiększyć efektywność swojego biznesu? Śniadanie w Chmurze jest doskonałym miejscem do znalezienia nowych pomysłów w tym zakresie oraz okazją do wymiany doświadczeń pomiędzy ekspertami w dziedzinie wielokanałowej komunikacji z klientami.
Etui, czyli jak chronić telefon? Etui, czyli jak chronić telefon?

Etui, czyli jak chronić telefon?

Telefony są dziś cennymi urządzeniami, których zakup wymaga zwykle znacznego uszczuplenia portfela. Stąd tak ważne jest, aby chronić telefon przed przedwczesnym zniszczeniem...
Technologia open source Magento 2.2.5 – nowości dostępne na platformie Technologia open source Magento 2.2.5 – nowości dostępne na platformie

Technologia open source Magento 2.2.5 – nowości dostępne na platformie

Magento Open Source dostarcza funkcji niezbędnych do zbudowania i rozwijania sklepu internetowego od podstaw. Najnowsza wersja systemu została wzbogacona o kilka przydatnych możliwości i ulepszeń. Zobacz najważniejsze z nich.
Brak wyjścia „na miasto” lub nie można dodzwonić się do Twojej firmy? Twój biznes wymaga nowych rozwiązań Brak wyjścia „na miasto” lub nie można dodzwonić się do Twojej firmy? Twój biznes wymaga nowych rozwiązań

Brak wyjścia „na miasto” lub nie można dodzwonić się do Twojej firmy? Twój biznes wymaga nowych rozwiązań

Jeśli w twojej firmie jest centrala telefoniczna, to nieodłącznym elementem są też linie telefoniczne, które są do niej podłączone. Dzięki temu możesz swobodnie dzwonić ze swojego telefonu na biurku. Problem zaczyna się jednak wtedy, gdy do centrali jest podłączonych mniej linii telefonicznych, niż osób które chcą zadzwonić „na miasto”. A jeśli nawet wszyscy mogą dzwonić na zewnątrz firmy w jednym czasie, to już nikt do twojej firmy nie może się dodzwonić, ponieważ wszystkie linie są już zajęte przez pracowników firmy. Co wtedy?
Czy abonament „bez limitu” tylko w komórkach? Czy abonament „bez limitu” tylko w komórkach?

Czy abonament „bez limitu” tylko w komórkach?

Jesteśmy już przyzwyczajeni, że w naszych telefonach komórkowych korzystamy z usług abonamentowych bez limitu. Ale co z innymi rodzajami usług telekomunikacyjnych? Czy w nich też dostępne są abonamenty bez limitu rozmów? Odpowiedzią na te pytania jest telefonia internetowa.

Krótkie kody Mobile Vikings

Lista krótkich kodów (USSD) pomocnych w codziennym użytkowaniu telefonii Mobile Vikings.

Podstawowe szybkie kody:

 

 • Mój Numer - *121#
 • Zadzwoń do mnie - *120#
 • Jednorazowe ukrywanie numeru - #31#_wybierany numer_#
 • Wyłączenie poczty głosowej - #002#

Możesz sprawdzić pozostały kredyt, SMSy i Internet osobno z każdym z poniższych kodów:

 • wybierz *101# by sprawdzić swój pozostały kredyt;
 • wybierz *103# by sprawdzić pozostałą ilość SMSów;
 • wybierz *108# by sprawdzić swój pozostały pakiet Internetu.

Przekierowania

Przekierowanie połączeń daje Ci możliwość przekierowania połączenia przychodzącego na wskazany przez siebie numer lub pocztę głosową. Przekierowania na pocztę głosową są bezpłatne, za inne płacisz jak za połączenie z sieci Mobile Vikings na wskazany numer. Przekierowanie można ustawić dla wszystkich rozmów przychodzących, a także warunkowo: dla rozmów przychodzących gdy telefon abonenta jest zajęty, nie odpowiada, jest wyłączony lub jest poza zasięgiem. Możesz aktywować, dezaktywować lub zmieniać ustawienia poprzez wpisanie kodu USSD lub opcje połączeń w menu Twojego telefonu.

Kody USSD przekierowania:

Bezwarunkowego:

 

 • aktywacja: *21*numer#
 • dezaktywacja: #21#

 

gdy zajęty:

 

 • aktywacja: *67*numer#
 • dezaktywacja: #67#

 

gdy nie odpowiada:

 

 • aktywacja: *61*numer#
 • dezaktywacja: #61#

 

gdy nieosiągalny:

 

 • aktywacja: *62*numer#
 • dezaktywacja: #62#

źródło: Mobile Vikings

Zawsze sprawdź aktualne szybkie (ekspresowe) kody USSD na stronie internetowej swojego operatora.