Zalety prowadzenia sklepu na Magento 2
News

Zalety prowadzenia sklepu na Magento 2

05.08.2022

Twoja firma potrzebuje rozbudowanego serwisu na platformie zapewniającej nieograniczone możliwości? To najlepsza pora, żebyś poznał bliżej Magento. W trakcie lektury będziesz miał okazję zapoznać się z krótkim opisem platformy Magento 2. Dowiesz się też, na co warto zwrócić uwagę przy wyborze agencji oferującej usługi z tego zakresu, żeby współpraca była satysfakcjonująca i korzystna dla każdej ze stron.

Magento jako bezpieczna i wydajna platforma e-commerce

Czy wiesz, że liczba wdrożeń platformy Magento na świecie przekroczyła już 250 tysięcy? Ta liczba naprawdę robi wrażenie. Jeszcze silniej na emocje zdają się jednak oddziaływać te historie firm, które dzięki wyborowi Magento umocniły swoje pozycje na rynku i mogły sobie pozwolić na zaprzestanie prób pokonywania konkurencji. Ale czym w ogóle jest Magento i w czym tkwi popularność tego rozwiązania?

 

Jest to platforma e-commerce dostarczająca wiele funkcji, które usprawniają i uatrakcyjniają handel elektroniczny. Korzystając z Magento, można zbudować prosty sklep internetowy lub znacznie bardziej rozbudowane miejsce w internecie, które stanie się wizytówką sprawnego rozwoju firmy. O jakich zatem funkcjach mowa? Są to między innymi:

  • powiadomienia o kurczących się stanach magazynowych,
  • elastyczne filtry,
  • specjalne mechanizmy promocji i kuponów zniżkowych,
  • listy życzeń,
  • recenzje produktów,
  • możliwość integracji z zewnętrznymi systemami.

Oprócz tych rozbudowanych funkcjonalności zapewnia bezpieczeństwo i wydajność, a także jest otwarte na wymagania stawiane przez SEO, których lepiej dziś nie ignorować. Aby opcje oferowane przez Magento mogły zostać wykorzystane w pełni, zgodnie ze specyfiką biznesu w przypadku dużych projektów niezbędne jest profesjonalne wsparcie.

Współpraca z agencją interaktywną (Partnerem Magento)

Znalezienie agencji dokonującej rozbudowy lub migracji sklepu na Magento (Adobe Commerce) nie jest trudne, ale wybór tej odpowiedniej – już tak. Każdy z nas może mieć inne wymagania i oczekiwania związane ze współpracą z agencją interaktywną. Nie da się jednak zaprzeczyć, że jeśli opis jej dokonań rzeczywiście potwierdzają certyfikaty, portfolio i opinie zadowolonych klientów, to warto rozważyć rozpoczęcie wspólnego działania.

 

Jeśli jednak nie masz czasu na samodzielne porównywanie agencji interaktywnych, które specjalizują się we wdrożeniach opartych na Magento, zapraszamy do odwiedzenia strony Advox Studio. Jest to profesjonalna agencja z dużym doświadczeniem, mająca na pokładzie certyfikowanych specjalistów Magento i inwestująca w rozwój kompetencji całego zespołu. Dowiedz się o niej więcej i zobacz, jak może pomóc wzmocnić pozycję Twojego biznesu.

 

News Shopware – czym jest i czy warto z niego skorzystać

Znalezienie dobrej platformy e-commerce nie jest łatwe. Na rynku istnieje oczywiście wiele rozwiązań. W tym artykule bliżej przyjrzymy się jednemu z nich, a jest nim Shopware. czytaj więcej

News Atrakcyjne biuro dla nowoczesnych i aktywnych pracowników

Nowoczesne, innowacyjne biura dbają nie tylko o dobry sprzęt do pracy dla swoich pracowników, ale również o ich zdrowie, w tym również to dotyczące postawy. W obecnych czasach nie wystarczy zagwarantować pracownikowi osobnego biurka, krzesła oraz komputera. Aktualnie pracownicy wymagają od pracodawców znacznie więcej, gdyż lata pracy przy komputerach w pozycji siedzącej uświadomiły, jak niebezpieczne to może być dla zdrowia. Jak przystosować biuro, by pracownikom znacznie lepiej mijał wyznaczony czas pracy? Co pozwoli utrzymać zdrowie w lepszej kondycji nawet podczas pracy przed komputerem?

1. Praca naprzemienna - raz na stojąco, raz na siedząco
2. Dobre krzesło biurowe jako klucz do wygodnej pracy
3. Biurko z regulacją wysokości - w czym tkwi jego fenomen?
4. Ćwiczenia w pracy - jak być aktywnym?
5. Akustyka w pracy, czyli sposób na skupienie i większą efektywność czytaj więcej

News Program Subiekt i jego integracje z innymi systemami

Coraz więcej firm, przedsiębiorstw korzysta z systemów księgowo-handlowych. Tego typu oprogramowania do zarządzania firmowymi usługami, zamówieniami, fakturami, magazynem, CRM to przede wszystkim aplikacje wspomagające funkcjonowanie całej struktury firmowej. czytaj więcej

News Archiwizacja dokumentów w firmie - jak robić to rozsądnie?

Każda firma, niezależnie od charakteru swojej działalności lub ilości zatrudnianych pracowników jest zobowiązana do przechowywanie szeregu dokumentów przez określony ustawowo okres czasu. Zgodnie z przepisami prawa przedsiębiorca musi archiwizować oryginały dokumentacji oraz chronić ją przed uszkodzeniem albo zniszczeniem, nieupoważnionych rozpowszechnianiem oraz wprowadzaniem jakichkolwiek zmian. Warto więc wiedzieć, jak można archiwizować dokumenty, aby zapewnić im pełne bezpieczeństwo. czytaj więcej

News Najlepsze biznesy w internecie. Lista opłacalnych biznesów online

Możliwości, które obecnie oferuje swoim użytkownikom internet są nieograniczone. Jedną z nich, która w obecnych czasach zaczyna cieszyć się coraz większą popularnością, jest posiadanie własnej działalności gospodarczej. W poniższym artykule poznasz najlepsze pomysły na biznes w sieci oraz dowiesz się, jakie są wady i zalety prowadzenia sklepu internetowego. czytaj więcej