Wymiana baterii w iPhone XS – kiedy jest to konieczne?
News

Wymiana baterii w iPhone XS – kiedy jest to konieczne?

20.02.2022
Mimo upływu lat iPhone XS w dalszym ciągu można uznać za model szybki, kompaktowy oraz stylowy. Wytrzymała i świetnie skrojona obudowa komfortowo leży w dłoni, wyświetlacz OLED oczarowuje ostrością i kątami widzenia, a aparaty pozwalają na robienie naprawdę dobrych zdjęć. Praca zastosowanego w tym modelu procesora usatysfakcjonuje większość użytkowników. Czy oznacza to, że iPhone XS w 2022 roku to opcja bez wad? Potencjalnie problematyczną kwestią, której warto się przyjrzeć w tym iPhonie, jest jego bateria – a raczej jej wiek.

Bateria iPhone’a XS – co warto wiedzieć?

Niezależnie od tego czy masz już iPhone’a XS, czy też dopiero rozważasz kupno właśnie tego urządzenia, musisz mieć na uwadze, że nawet egzemplarz z końcowego okresu produkcji ma już swoje lata. Ostatnie sztuki wypuszczono na rynek we wrześniu 2019 roku. Oznacza to, że każdy iPhone XS, w którym dotychczas nie wymieniano baterii, pracuje na co najmniej dwuipółletnim akumulatorze. Jak na smartfon jest to bardzo długi czas.

Żywotność baterii w iPhone XS posiada bezpośredni wpływ na jakość działania urządzenia. Nie ogranicza się to do kwestii czasu działania z dala od ładowarki, choć jest to objaw najbardziej zauważalny.

Zużyty akumulator iPhone XS – symptomy

Zacinanie się iOS i dłuższy czas reakcji na polecenia mogą oznaczać problemy z wydajnością ogniwa. Warto sprawdzić jej pojemność i kondycję w Ustawieniach, by sprawdzić, czy to właśnie akumulator odpowiada za „potknięcia” systemu. Może się okazać, że prozaicznie prosta naprawa – wymiana baterii iPhone XS – wyeliminuje wszystkie odczuwane usterki.

Zazwyczaj spadek pierwotnej pojemności do około 80% sam w sobie daje mocne wskazanie do wymiany baterii iPhone XS w najbliższej przyszłości.

Moment ten rozpoznasz także po odczuwalnej redukcji głośności telefonu, niemożliwości uruchomienia lampy błyskowej, a także po automatycznym odświeżaniu się aplikacji po wybudzeniu, a nawet po samoistnym wyłączaniu się iPhone’a podczas prób wykonania obciążających baterię zadań.

Wymiana baterii iPhone XS – gdzie ją zamówić?

Prawidłowo wykonana w iPhone XS wymiana baterii na nową daje urządzeniu nowe życie. W przypadku urządzeń Apple nie jest to jedynie przekoloryzowane hasło. Płynność pracy iOS i kondycja akumulatora to w iPhone’ach dwie strony tej samej monety. Nowa oryginalna bateria przywraca pełne spektrum funkcjonalności urządzenia, Gdy pozostałe podzespoły danego egzemplarza są sprawne, to wymiana baterii równoznaczna będzie z otrzymaniem urządzenia, które od wewnątrz będzie jak nowe.

Warto zatem wybrać sprawdzony serwis oferujący montaż jedynie oryginalnych wymiennych baterii przeznaczonych do konkretnego modelu iPhone. Tylko taki akumulator można uznać za w pełni bezpieczny.

Mieszczący się we Wrocławiu serwis iPhone AppleFix od lat współpracuje ze sprawdzonymi dostawcami oryginalnych części wymiennych. Każda wymiana ogniwa weryfikowana jest testami jakości pracy akumulatora. Na usługę serwis udziela aż półrocznej gwarancji.

Znajomość potrzeb rynku i ogromne doświadczenie przełożyły się na skuteczne zarządzanie, dzięki któremu wszystkie niezbędne części zawsze są na miejscu, a usługa wymiany baterii wykonana będzie dla Ciebie praktycznie od ręki. Oznacza to krótki czas oczekiwania nawet przy naprawie wysyłkowej z darmowym kurierem do serwisu.

 

News Jakie są koszty założenia sklepu internetowego?

Wiele osób marzy o tym, aby porzucić etat u swojego pracodawcy i w końcu przejść "na swoje". Ciekawostką jest to, że obecnie wcale nie jest to aż tak skomplikowane. Wystarczy, że założysz sklep internetowy. Jeśli się postarasz, w bardzo krótkim czasie uda Ci się zarobić więcej, niż byłbyś w stanie sobie wyobrazić. Jest to tym bardziej ciekawa propozycja, że nie wymaga specjalnie dużego wkładu finansowego. czytaj więcej

News Co tak właściwie zmieni nowy standard nadawania DVB-T2?

Obecna na rynku od 2013 roku telewizja naziemna nadawana w standardzie DVB-T1 cieszy się dużą popularnością. Należy jednak pamiętać, że w tym roku standard nadawania ulegnie zmianie, ponieważ powszechnie stosowany będzie DVB-T2. Co to oznacza dla odbiorców telewizji naziemnej? Czy konieczna będzie wymiana telewizora na nowy? Odpowiedzi na te i inne pytania znajdują się w niniejszym artykule. czytaj więcej

News Serwis telefonów Samsung Warszawa - gdzie szybko, tanio i skutecznie naprawić smartfon?

Nie ma chyba nic gorszego niż zepsuty telefon. W końcu smartfon to urządzenie, które każdy z nas ma przy sobie przez niemal 24 godziny. Dlatego też w razie usterki koniecznie musimy postawić na serwis, który zajmie się naprawą nie tylko skutecznie, ale i szybko. Jak znaleźć taki w Warszawie? czytaj więcej

News Wymiana szybki w iPhone - lepiej postawić na profesjonalistów

Jeśli ktoś będzie miał problem z pękniętą szybką w swoim telefonie komórkowym, powinien postawić na specjalistyczne usługi. czytaj więcej