Windows 11 wielofunkcyjny system operacyjny dla wielu typów urządzeń - system
News

Windows 11 - wielofunkcyjny system operacyjny dla wielu typów urządzeń

26.08.2022
System operacyjny to niezbędne wyposażenie każdego komputera, które pozwala mu na prawidłowe i bezproblemowe funkcjonowanie. Odpowiada za poprawne uruchamianie i działanie wielu aplikacji, odtwarzanie multimediów i plików, a także ochronę gromadzonych na komputerze danych. Od wybranego systemu zależy jakie programy będą mogły być obsługiwane przez urządzenie, dlatego należy, byśmy dokładnie przemyśleli swój zakup. Systemem, który niezawodnie sprawdza się na wielu różnych urządzeniach, jest popularny dziś Windows 11.

Windows 11 – co oferuje?

Windows 11 to jeden z najpopularniejszych i najchętniej kupowanych systemów operacyjnych stworzonych przez firmę Microsoft. Dostosowany został do sprawnej i wygodnej pracy na urządzeniach mobilnych, jednak świetnie działa też na komputerach stacjonarnych oraz laptopach. System zyskał ulepszony i odświeżony interfejs oraz wiele nowych funkcji, które sprawiają, że wykonywane na komputerze zadania stają się dużo prostsze i wygodniejsze. Dzięki nowemu układowi okienek oraz widżetom, które zastąpiły wcześniejsze kafelki, dostęp do aplikacji jest dużo szybszy i bardziej komfortowy. Windows 11 umożliwia także wyjątkowo łatwe przełączanie się pomiędzy wirtualnymi pulpitami, co znacznie wpływa na usprawnienie wykonywanych zadań. Zależnie od tego, do jakich czynności będziemy najczęściej używać systemu, możemy wybrać taką wersję, która sprawdzi się najlepiej. Do wyboru mamy bowiem Windows 11 Home, Windows 11 S, Windows 11 Pro oraz Windows 11 Enterprise.

Office 2021 – przydatny pakiet biurowy do wydajnej pracy i nauki

Wyjątkowo przydatnymi programami, które powinny znaleźć się dziś w wyposażeniu każdego komputera, są pakiety biurowe. Jednym z najpopularniejszych i najchętniej użytkowanych przez wiele osób, jest Office 2021. Za sprawą wielu nowoczesnych funkcji doskonale sprawdza się zarówno do pracy i nauki w domu, jak również w dużych firmach i korporacjach. Został stworzony w taki sposób, by móc sprawnie i bezproblemowo działać na urządzeniach z systemem Windows oraz Apple iOS. Aplikacjami, jakie znajdziemy w pakiecie są Microsoft Word, Microsoft Excel, Microsoft OneNote oraz Microsoft PowerPoint. Zależnie jednak od wybranej wersji Office 2021, możemy korzystać z dodatkowych funkcji i możliwości, w jakie każdy z nich został zaopatrzony.

Windows 11 wielofunkcyjny system operacyjny dla wielu typów urządzeń - laptop

Teamnet Software – wysoka jakość usług

Teamnet Software to profesjonalny sklep internetowy, w którym znaleźć można specjalistyczne systemy operacyjne, programy antywirusowe, pakiety biurowe, a także wiele innych oprogramowań, które wyposażają zarówno komputery prywatne, jak i firmowe. Dzięki temu, że wszystkie produkty pochodzą prosto od producentów, mamy pewność co do sprawdzonego źródła, a także gwarancji jakości.