Wiadomości firmowe

Wystartował Huawei Enterprise Roadshow

25.10.2018
W ciągu najbliższych tygodni w Gdańsku, Katowicach i Warszawie odbędzie się seria spotkań w ramach Huawei Enterprise Roadshow 2018.

W ciągu najbliższych tygodni w Gdańsku, Katowicach i Warszawie odbędzie się seria spotkań w ramach Huawei Enterprise Roadshow 2018. Wydarzenia dedykowane są specjalistom oraz przedsiębiorstwom poszukującym innowacyjnych rozwiązań ICT, które umożliwiają tworzenie efektywnych modeli biznesowych oraz chcących nawiązać nowe kontakty i partnerstwa biznesowe. Spotkania współorganizują wraz z Huawei firmy S4E oraz Veracomp.

 

Pierwsze tego typu wydarzenie odbyło się już w połowie października w Krakowie. Kolejne zaplanowane są na 29 października w Poznaniu, 7 listopada w Katowicach, 15 listopada w Gdańsku oraz 21 listopada w Warszawie.

 

W trakcie Roadshow uczestnikom zaprezentowane zostaną najnowsze technologie opracowane przez Huawei. Ponadto, prelegenci podzielą się także swoją unikalną wiedzą z zakresu m.in. Data Center oraz rozwiązań sieciowych. Nie zabraknie także ciekawych case studies z rynku, cennych spostrzeżeń oraz unikalnego know how związanego z najnowszymi trendami na rynku ICT, które przynosi firmom wartość dodaną.

 

W trakcie Huawei Enterprise Roadshow uczestnicy spotkań na bazie praktycznych przykładów przeprowadzonych wdrożeń dowiedzą się dlaczego nasze rozwiązania są konkurencyjne na rynku. Ponadto zaprezentowane zostaną im także korzyści płynące z ich zastosowania oraz jakie profity uzyskują integratorzy w ramach programu partnerskiego – mówi Shane Zhang, Partner Business Manager w Huawei Enterprise.

 

Udział w spotkaniach jest bezpłatny. Szczegóły na ich temat oraz formularz rejestracyjny można znaleźć na poniższych stronach:

  • Poznań (29 października): http://roadshowhuaweipoznan.gr8.com/
  • Katowice (7 listopada): http://roadshowhuaweikatowice.gr8.com/
  • Gdańsk (15 listopada): https://event.veracomp.pl/huawei-enterprise-roadshow-2018/
  • Warszawa (21 listopada): https://e.huawei.com/topic/roadshow-poland2018/pl/index.html

 

Huawei Plany Huawei na targi CeBIT 2018

Podczas zbliżających się tegorocznych targów CeBIT 2018 Huawei chce podzielić się swoimi doświadczeniami ze współpracy z globalnymi partnerami i klientami podczas wdrażania cyfrowej transformacji, w ramach której wszystkie technologie cyfrowe harmonijnie współgrają ze sobą pozwalając osiągnąć sukces biznesowy. Firma planuje również zaprezentować innowacyjne rozwiązania ICT oparte na chmurze, sztucznej inteligencji, BiG Data, IoT oraz SDN (sieci definiowane programowo) zaprojektowane z myślą o zaawansowanych biznesach, technologiach i ekosystemach. czytaj więcej

Huawei Wyniki finansowe Huawei – 92,5 mld USD przychodu za 2017 rok

Firma Huawei opublikowała wyniki finansowe za 2017 rok. Całkowite roczne przychody spółki wyniosły 603,6 mld juanów chińskich (CNY), czyli 92,5 mld USD*. Oznacza to wzrost o 15,7% w porównaniu do 2016. Zysk netto firmy wyniósł natomiast 47,5 mld CNY (7,3 mld USD), co stanowi 28,1% wzrost r/r. Ponadto, w minionym okresie inwestycje Huawei w badania i rozwój wyniosły 89,7 mld CNY (13,8 mld USD). Jest to o 17,4% więcej w porównaniu z poprzednim rokiem. Łączne nakłady firmy na ten obszar w ciągu ostatniej dekady przekroczyły 394 mld CNY (60,4 mld USD). czytaj więcej

Huawei HUAWEI tworzy „układ nerwowy” dla Smart City

We współpracy z globalnymi partnerami, firma HUAWEI pod hasłem „Leading New ICT, Creating a Smart City Nervous System” zaprezentowała podczas Smart City Expo World Congress 2017 (SCEWC) w Barcelonie oraz Global Smart City Summit odbywającego się w trakcie szczytu 16+1 CEE-China w Budapeszcie rozwiązania ICT mające na celu tworzenie inteligentnych miast. Wykorzystanie tych technologii w Smart Cities ma się przyczynić do bezproblemowej współpracy oraz samodzielnego udoskonalania usług dostępnych w takich miastach. czytaj więcej

Huawei HUAWEI CONNECT 2017: nowe strategie, 500 mln dolarów na inwestycje i globalne zaufanie

Podczas Huawei Connect 2017 w Szanghaju Huawei ogłosił, że w ciągu najbliższych pięciu lat zainwestuje 500 milionów dolarów, aby pomóc swoim klientom w procesie cyfrowej transformacji. Firma zaprezentowała także najnowsze strategie i rozwiązania, które mają ułatwić przedsiębiorstwom ich integrację z cloud computing. czytaj więcej