Wirtualna Centrala - wszystkie oddziały firmy w jednym systemie
Zostajesz – dostajesz! Dodatkowe gigabajty dla stałych klientów od Virgin Mobile
Tabela GB w zależności od posiadanego planu w Virgin Mobile
Virgin Mobile

Virgin Mobile przyznaje dodatkowe GB dla nowych i stałych klientów

13.03.2018
Jeśli do tej pory klient czuł, że dostaje mało, to czas, aby porzucił te myśli. Virgin Mobile uruchomił promocję dla nowych i obecnych klientów, w której za staż otrzymają dodatkowe gigabajty danych.

Od marca wszyscy obecni i przyszli klienci oferty abonamentowej w Virgin Mobile mogą korzystać z specjalnej promocji „Zostajesz – Dostajesz” w której co kwartał będą otrzymywać dodatkowe gigabajty danych do wykorzystania na stałe.

Gigabajty przyznawane będą od 4 oraz 7 miesiąca korzystania z promocji. Raz przyznany bonus będzie się odnawiał co miesiąc, a liczba przyznanych GB zależna jest od posiadanego planu abonamentowego. I tak:

 

Plan 1

Plan 2

Plan 3

Standardowa liczba GB w palnie

3 GB

8 GB

15 GB

GB od 4 miesiąca

4 GB

10 GB

19 GB

GB od 7 miesiąca

5 GB

12 GB

23 GB

 

Staż liczony jest od momentu aktywacji promocji. Warunkiem otrzymania dodatkowych danych jest stałe i nieprzerwane korzystanie z promocji.

Jak aktywować promocję?

To proste. Wystarczy wysłać SMS o treści „BONUS” na nr 500. Promocja zostanie automatycznie aktywowana na koncie abonenckim.

Więcej informacji o promocji oraz regulamin dostępne są na stronie: https://virginmobile.pl/zostajesz-dostajesz

Mobile Vikings Telefony wczoraj i dziś. Jak zmieniają się nasze zwyczaje? - Światowy Dzień bez Telefonu Komórkowego

Liczba aktywnych telefonów komórkowych w Polsce wynosi obecnie aż 58,84 mln [x]. To więcej niż wynosi populacja naszego kraju, co oznacza, że wielu z nas korzysta z więcej niż jednego smartfona, a ta liczba wciąż wzrasta. W ekrany patrzymy właściwie nieustannie. Jeszcze do niedawna wykorzystywaliśmy nasze telefony do wysyłania SMS-ów i wykonywania połączeń. Dziś dostępne aplikacje i bogata oferta, jaką otrzymujemy w pakiecie z telefonem sprawiają, że nasze możliwości są niemal nieograniczone. Warto jednak zastanowić się, jak urządzenia mobilne wpływają na nasze życie i tworzenie prawdziwych relacji z ludźmi. Obchodzony 15 lipca Światowy Dzień bez Telefonu Komórkowego może być dobrym momentem na tę refleksję. czytaj więcej