Wirtualna Centrala - wszystkie oddziały firmy w jednym systemie
VoIP bez Limitu telefon IP
Wiadomości firmowe

Thulium w 2018 roku rusza na podbój świata!

18.12.2017
Po 11 latach spędzonych niemal wyłącznie na rynku polskim Thulium wyrusza w świat. Zaczynamy sprzedawać nasz system do obsługi klienta także za granicą. Przygotowania do podróży trwały od dłuższego czasu, ale dopiero teraz kupiliśmy nasz bilet w postaci domeny thulium.com. Zabieramy ze sobą duży bagaż doświadczeń.

Najpierw stworzyliśmy tradycyjny system callcenter, który został wdrożony m.in. w takich firmach jak Onet, InPost, home.pl czy Vobis. Oni są z nami do dziś, mimo że od tamtego czasu bardzo dużo się zmieniło. Nie mogliśmy stać w miejscu. Ciągłej ewolucji wymagaliśmy sami od siebie, ciągłej ewolucji wymagali od nas klienci. Dziś zapewniamy im obsługę czterech kanałów komunikacji – e-maila, telefonu, czatu i Facebook Messengera.

Thulium to zgrabne omnichannelowe rozwiązanie, zbierające historię kontaktu z klientem w dobrze zorganizowanym interfejsie. To nasze danie główne. Zawarliśmy w nim mnóstwo smaczków, które biurom obsługi są naprawdę przydatne, np. funkcję sneak-peek w chacie, moduł text-to-speech czy nową ocenę obsługi e-mail.

Nasza przestrzeń biurowa zwiększyła się w tym roku dwukrotnie. Zatrudniliśmy w 2017 roku rekordową liczbę pracowników. Od momentu postawienia wyłącznie na chmure, co miało miejsce ok. dwa lata temu, mamy ~100% wzrostu rok do roku. I nie powiedzieliśmy jeszcze ostatniego słowa. Kładziemy nacisk na nowoczesność – chmura teraz to nasz drugi dom. Cały czas pracujemy nad naszym customer experience, w tej chwili intensywnie przemodelowywujemy nasz proces rejestracji. Już niedługo dużo łatwiej będzie zostać naszym klientem. Łatwiej też będzie nim pozostać, bo wdrażamy nowy onboarding. Chlubimy się swoją obsługą klienta, zarówno sprzedażową jak i posprzedażową, w 2017 roku znacząco poprawiliśmy nasze First Contact Resolution. Patrzymy coraz uważniej na kluczowe wskaźniki, staramy się automatyzować procesy, cały czas pamiętając o tym, że jesteśmy ludźmi tworzącymi produkt dla innych ludzi.

Nie zapominamy o naszych polskich klientach, uwielbiamy ich. Ale chcemy mieć więcej i więcej klientów, nie tylko w Polsce,  poza granicami także. Branża obsługi klienta globalnie ciągle rośnie. Sklepy internetowe powstają jak grzyby po deszczu. Biznes przenosi się do internetu. Tort jest ogromny, właśnie zaczynamy wycinać dla siebie kawałek. Trzymajcie za nas kciuki!

No to lecimy!

Wiadomości firmowe Thulium vs Gmail

Gmail jest jedną z najpopularniejszych elektronicznych skrzynek pocztowych. Produkt Google’a zyskał wielu fanów wśród użytkowników indywidualnych, m.in. dzięki dużej ilości darmowego miejsca na dysku, całkiem przyjaznemu interfejsowi użytkownika i możliwości zaawansowanej integracji z innymi usługami Google. czytaj więcej

Wiadomości firmowe Zarabiaj z nami!

Popularność programów partnerskich wzrasta ostatnimi czasy. HubSpot pochwalił się, że w czerwcu 2014 roku ich program generował im już ponad 40% wszystkich klientów. Po prostu współpraca przynosi owoce, w drużynie łatwiej. Można zestawić produkt partnera z własną ofertą i sprzedawać bardziej kompletne rozwiązanie. Jeśli klient ufa danej firmie i z chęcią z nią współpracuje, często “przenosi” to zaufanie na produkt jej partnera. czytaj więcej

Wiadomości firmowe Promocja noworoczna - Zwiększ sprzedaż w Twoim e-sklepie!

PROMOCJA NOWOROCZNA -20% NA SYSTEM THULIUM PRZEZ PIERWSZE 3 MIESIĄCE! czytaj więcej

Wiadomości firmowe Targi eHandlu oraz konferencja z Polish VoIP & Security Summit już za nami

8 listopada byliśmy na targach eHandlu.
To znaczące wydarzenie w naszym kalendarzu. Pojawiają się na nim tysiące ludzi prowadzących swoje biznesy i poszukujące narzędzi do rozwoju. Jako dostawcy systemu do obsługi komunikacji z klientami, opowiadaliśmy tam o jego możliwościach, słuchaliśmy potrzeb potencjalnych klientów i rozeznawaliśmy trendy na runku. Nasz 9-cio osobowy zespół miał co robić, bo zainteresowanie przy naszym stosiku chwilami było naprawdę imponujące. czytaj więcej

Wiadomości firmowe Bezpieczeństwo systemu Thulium

Zainspirowani pytaniami klientów o bezpieczeństwo naszej aplikacji, postanowiliśmy zlecić sprawdzenie jej przez profesjonalistów z firmy Securitum. Securitum specjalizuje się w audytach bezpieczeństwa systemów IT. Nasza aplikacja webowa została prześwietlona na wskroś, a podsumowanie audytu przedstawia się tak, jak widać na wykresie. czytaj więcej

Wiadomości firmowe Zapraszamy na naszego Bloga!

Uruchomiliśmy blog, na którym znajdziesz liczne informacje o trendach w call center, customer support oraz telekomunikacji. Serdecznie zapraszamy do śledzenia naszych postów:
http://blog.thulium.pl

O nowych postach dowiedz się z naszego Facebooka:
https://www.facebook.com/thulium/ czytaj więcej