Ostatnie chwile do zgłoszenia się do IV edycji konkursu „Seeds for the Future Polska”
Huawei

Ostatnie chwile do zgłoszenia się do IV edycji konkursu „Seeds for the Future Polska”

30.05.2017
Już tylko dwa dni mają studenci uczelni technicznych na zgłoszenie do programu Seeds for the Future. Na zwycięzców międzynarodowego konkursu czekają warsztaty technologiczne w siedzibie HUAWEI w Shenzhen oraz staż w instytucie badawczym NASK.

Ciekawe tematy i atrakcyjne nagrody

W tym roku studenci zainteresowani udziałem w czwartej edycji Seeds for the Future muszą zmierzyć się z jednym z czterech tematów przygotowanych przez Huawei wspólnie z instytutem badawczym NASK:

 • Cyberbezpieczeństwo – jak bezpiecznie pracować w sieci?
 • Wykorzystanie technologii 5G
 • Zastosowanie nowych technologii dla potrzeb nowoczesnych miast
 • Praca w chmurze – wygoda i bezpieczeństwo

Prace konkursowe podejmujące powyższe zagadnienia należy przekazać uczelnianym koordynatorom konkursu do 31 maja br. Nagrodzone prace zostaną zaprezentowane w czerwcu podczas uroczystej gali, z kolei warsztaty technologiczne w siedzibie Huawei w Shenzhen odbędą się w terminie 6-17 listopada br. Dodatkowo najlepsza praca wybrana przez patrona merytorycznego zostanie nagrodzona stażem w instytucie badawczym NASK. 

Uczestnicy z 12 polskich uczelni  

Do konkursu mogą przystąpić studenci pierwszego i drugiego stopnia studiów stacjonarnych oraz niestacjonarnych, a także podyplomowych oraz doktoranckich, na kierunkach ścisłych z zakresu następujących nauk technicznych: telekomunikacja, informatyka i elektronika.

Podobnie jak w latach ubiegłych, do tegorocznej edycji konkursu ponownie zaproszono 12 uczelni wyższych:

 • Akademia Górniczo-Hutnicza w Krakowie
 • Politechnika Gdańska
 • Politechnika Łódzka
 • Politechnika Poznańska
 • Politechnika Śląska
 • Politechnika Świętokrzyska w Kielcach
 • Politechnika Warszawska
 • Politechnika Wrocławska
 • Polsko-Japońska Wyższa Szkoła Technik Komputerowych w Warszawie
 • Uniwersytet Jagielloński
 • Wojskowa Akademia Techniczna
 • Zachodniopomorski Uniwersytet Technologiczny w Szczecinie

W Polsce już po raz czwarty

Projekt Seeds for the Future prowadzony jest od 2008 roku (w Polsce od roku 2014) i obejmuje swoim zasięgiem 96 krajów, angażując 20 tys. studentów z ponad 280 uczelni świata.

Tegoroczna polska edycja konkursu została po raz kolejny doceniona przez Ministerstwo Cyfryzacji, które objęło nad nim patronat honorowy. Ponadto, do grona partnerów wspierających wydarzenie dołączył instytut badawczy NASK, który objął nad programem patronat merytoryczny.

Więcej informacji na temat konkursu można znaleźć na stronie:

https://www.facebook.com/SeedsfortheFuturePolska/

Huawei „Seeds for the Future Polska” 2018 szansą dla najzdolniejszych studentów uczelni technicznych

Międzynarodowy konkurs firmy HUAWEI „Seeds for the Future” po raz piąty wystartował w Polsce. Jego celem jest wyłonienie najzdolniejszych studentów uczelni wyższych o profilu technicznym oraz zachęcanie ich do rozwijania wiedzy z obszaru technologii informacyjno-komunikacyjnych. Uczestnicy konkursu mają szansę na zdobycie praktycznego doświadczenia podczas dwutygodniowych warsztatów w siedzibie HUAWEI w Shenzhen. czytaj więcej

Huawei Polscy studenci na warsztatach w centrali HUAWEI w Chinach

10 z 12 laureatów międzynarodowego konkursu „Seeds for the Future” organizowanego przez firmę HUAWEI, w dniach 3-19 listopada wzięło udział w warsztatach technologiczno-kulturalnych w Chinach. Projekt prowadzony jest od 2008 roku (w Polsce od roku 2014) i obejmuje swoim zasięgiem 96 krajów, angażując 20 tys. studentów z ponad 280 uczelni świata. czytaj więcej

Huawei Wystartowała IV edycja konkursu „Seeds for the Future Polska”

„Seeds for the Future” to międzynarodowy konkurs firmy HUAWEI organizowany w Polsce po razy czwarty. Jego celem jest wyłonienie uzdolnionych studentów na uczelniach wyższych i zapewnienie im możliwości zdobycia praktycznego doświadczenia w zakresie nowych technologii. czytaj więcej