Wiadomości firmowe

„Globalny TeleCube” – promocja dla nowych Klientów telefonii TeleCube

08.11.2019
Od 8 listopada (od godz. 14:00) do 2 grudnia br. TeleCube oferuje 10% rabatu na stałą opłatę abonamentową na dowolny pakiet Wirtualnej Centrali lub pakiet Mini VoIP dla noworejestrujących się firm. Ponadto operator wprowadza obniżone, o około 30% opłaty za numery zagraniczne.

Telefonia internetowa TeleCube 8 listopada (od godziny 14:00) rozpoczęła promocję „Globalny TeleCube” skierowaną do nowych Klientów. Każda firma, która jeszcze nie korzystała z usług operatora może, uzyskać zniżkę na abonament za określony pakiet usług w wysokości 10%. Dodatkowo podczas promocji TeleCube oferuje numery zagraniczne w bardzo korzystnych cenach, bo już od 13 zł netto + VAT, za numer.

Zarejestruj się na okres próbny i zyskaj rabat

Chcąc skorzystać z promocji „Globalny TeleCube”, w okresie jej obowiązywania należy zarejestrować się na bezpłatny, 14-dniowy okres testowy dowolnego pakietu Wirtualnej Centrali lub pakietu Mini VoIP, oferowanego przez TeleCube. W formularzu rejestracyjnym należy wprowadzić kod promocyjny, który można znaleźć pod adresem: www.telecube.pl/promocja-globalny-telecube/. W przypadku chęci dalszej współpracy z operatorem po okresie próbnym automatycznie zostanie naliczony rabat 10% na stałą, miesięczną opłatę abonamentową za przetestowany pakiet.

Kupuj numery zagraniczne 30% taniej

TeleCube w trakcie trwania promocji oferuje swoim Klientom numery z 53 krajów w cenach już od 13 zł netto + VAT za numer. Rabat, około 30%, dotyczy opłaty aktywacyjnej oraz stałych miesięcznych opłat za zakupione w czasie obowiązywania promocji numery. Promocją są objęte m.in. numery z Kanady, Włoch, USA, Niemiec, Wielkiej Brytanii czy Chin. Korzystając z promocji można zyskać nawet 39 zł netto miesięcznie wybierając numer z Chin (standardowo numer chiński kosztuje 129 zł netto + VAT). Lista państw, z których numery można zakupić w TeleCube, wraz z wymaganiami rejestracyjnymi i promocyjnym cennikiem jest dostępna na stronie: www.telecube.pl/numery-zagraniczne.