Wiadomości firmowe

Fibo - nowa marka światłowodowych mediów domowych

22.05.2019
DG-Net S.A. wprowadza na rynek telekomunikacyjny markę – FIBO. Nowy operator dostarcza klientom symetryczny Internet światłowodowy 10 Gb/s, telewizję światłowodową w jakości HD oraz usługi mobilne.

Aktualnie oferta Fibo jest dostępna na terenie województwa śląskiego, w tym m.in. w Katowicach, Sosnowcu, Będzinie, Dąbrowie Górniczej, gminie Łazy i Ogrodzieniec oraz w wielu mniejszych miastach i na terenach podmiejskich.

FIBO to nowa marka DG-Net S.A. – mówi Mariusz Jaworski z Fibo.  – Stworzyliśmy ją, bo chcemy przybliżyć klientom nasze zasady, wartości, którymi kierujemy się na co dzień. To także kolejny etap w rozwoju DG-Net, dlatego zależy nam, aby przekaz był jasny, czytelny, atrakcyjny – tak jak nasza oferta. Już teraz jesteśmy jednym z największych lokalnych dostawców Internetu w województwie śląskim i jednym z nielicznych operatorów w kraju, który jest w stanie zagwarantować klientom symetryczne łącze światłowodowe o przepustowości 10 Gb/s. Jestem przekonany, że dzięki Fibo będziemy w stanie nie tylko umocnić pozycję na rynku, ale także zainteresować naszą ofertą nowych klientów i systematycznie zwiększać skalę działania – dodaje Jaworski.

Pełna dowolność

W ramach standardowej oferty Fibo proponuje klientom do wyboru trzy warianty usług internetowych (350, 700 i 1400 Mb/s), telewizyjnych (101, 133 lub 156 kanałów) i telefonicznych oraz promocyjne pakiety usług:

  1. „Złap go, jeśli potrafisz” (350 Mb/s, 101 kanałów TV) w cenie 79 zł/m-c.
  2. „Szybki i wściekły” (700 Mb/s, 133 kanały TV) w cenie 99 zł/m-c.
  3. „Kosmiczna prędkość” (1400 Mb/s, 156 kanałów TV), w cenie 119 zł/m-c.

Każdy klient może również skonstruować swój pakiet, dostosowując go do indywidualnych potrzeb.  W ramach promocji „Internet za frajer” nowi użytkownicy marki mogą przez 30 dni testować całkowicie za darmo dowolny wariant Internetu Fibo. 

Więcej informacji na stronie www.mojefibo.pl oraz na Facebooku marki.

 

O DG-Net S.A.

Firma DG-net powstała w 2002 roku i od kilkunastu lat dostarcza na terenie województwa śląskiego usługi telekomunikacyjne Triple Play (internet, telewizja, telefon). W 2017 roku firma przekształciła się w spółkę akcyjną. Aktualnie DG-net jest jednym z największych lokalnych dostawców Internetu w województwie śląskim, z zasięgiem sieci obejmującym obszar 2500 km². Oferta spółki to usługi dedykowane klientom indywidualnym, ale także rozwiązania dla klientów biznesowych, ISP oraz deweloperów.  DG-net jest członkiem KiKE (Krajowej Izby Komunikacji Ethernetowej) oraz członkiem  MiŚOT (Mały i Średni Operator Telekomunikacyjny).

News Jak wybrać najlepsze nośniki reklamy zewnętrznej?

Reklama zewnętrzna to efektywny sposób na przekazywanie wiadomości i komunikatów w celu przyciągnięcia nowych klientów. Dzięki reklamie zewnętrznej można ich złapać podczas ich codziennych czynności, takich jak spacer czy ćwiczenia. Dlatego w tym artykule pokażemy Ci, jak wybrać najlepsze nośniki reklamy zewnętrznej dla Twojej strategii marketingowej. czytaj więcej

News Jakie działania składają się na pozycjonowanie?

Firmy, które chcą zaistnieć w Internecie, muszą zastanowić się nad rodzajem działań z zakresu e-marketingu dla swojej marki. Szczególną uwagę warto poświęcić pozycjonowaniu i SEO. Czym jest to pozycjonowanie, o którym tak dużo mówi się w Internecie? Jak to działa i dlaczego warto prowadzić tego typu działania reklamowe? Wyjaśniamy! czytaj więcej

News Wszystko co musisz wiedzieć o Orange Flex - nowej ofercie Orange

Nie ma co ukrywać, nowa oferta Orange Flex ogłoszona przez pomarańczowego operatora na początku maja, zrobiła duży szum na rynku telekomunikacyjnym. Wszystko za sprawą wprowadzenia przez Orange innowacyjnych rozwiązań i zmiany zasad funkcjonowania oferty sieci komórkowej. Jeżeli jeszcze jakimś cudem nie słyszałeś o Orange Flex – czas to nadrobić. czytaj więcej

News Avaya wzmacnia ochronę danych poprzez zatwierdzenie wiążących reguł korporacyjnych Unii Europejskiej (BCR)

Firma Avaya otrzymuje akceptację Unii Europejskiej wiążących reguł korporacyjnych (BCR). czytaj więcej