W tych taryfach Orange na kartę internet się naprawdę opłaca (TOP 5)
News

W tych taryfach Orange na kartę internet się naprawdę opłaca (TOP 5)

20.03.2020
Większość połączeń i rozmów -nawet tekstowych -realizowana jest obecnie przy pomocy internetu. Do komunikacji z bliskimi, klientami i pozostałymi rozmówcami wykorzystujemy zaawansowane smartfony i popularne aplikacje. Warto zatem zastanowić się nad tym, która oferta zagwarantuje Ci najlepsze warunki i atrakcyjne ceny pakietów internetowych.

Przygotowaliśmy TOP 5 najlepszych taryf dostępnych w Orange. Środki we wszystkich wymienionych ofertach uzupełnisz bez prowizji przy pomocy doladujtelefon.pl. Jest to wygodna i błyskawiczna usługa pozwalająca na doładowanie konta Orange przez internet. Dzięki niej świat będzie zawsze w zasięgu ręki!

Orange Yes – darmowe minuty i SMS-y

Często kontaktujesz się z bliskimi, którzy również korzystają z usług Orange? W takim razie Orange Yes to doskonały wybór, który sprawdzi się w Twoim przypadku. Dzięki tej taryfie otrzymujesz darmowe minuty i SMS-y do wszystkich sieci.

Orange Free – do 100 GB za darmo

Korzystasz z aplikacji mobilnych, komunikatorów lub surfujesz po internecie? Social media to Twój konik? Orange Free zaspokoi Twoje potrzeby. Przy każdym doładowaniu otrzymujesz darmowe gigabajty, które możesz wykorzystać w dowolny sposób. Ich ilość zależy jednak od wysokości wydanej sumy pieniędzy. Jest to połowa zainwestowanej kwoty. Jeśli więc doładujesz konto Orange za 5 złotych, otrzymasz 2,5 GB internetu. Za 200 PLN, do dyspozycji masz aż 100 GB transferu! Trzeba przyznać, że taka ilość wystarczy nawet najbardziej wymagającym użytkownikom.

Bez limitu za 15 zł – co otrzymujesz?

W cenie 15 złotych możesz przedłużyć wartość swojego konta Orange do 31 dni. Po tym czasie połączenia wychodzące i możliwość SMS-owanie zostanie zablokowana. Użytkownicy otrzymują dodatkowo:

  • darmowe połączenia telefoniczne do wszystkich sieci,
  • bezpłatne SMS-y i MMS-y do wszystkich sieci,
  • 15 GB internetu do wykorzystania w Polsce,
  • 3,18 GB internetu do wykorzystania na terenie UE.

 

Jak widać, jest to naprawdę opłacalna opcja. Dzięki niej możesz pozostać w kontakcie z bliskimi, niezależnie od formy komunikacji.

Orange na kartę i oferty archiwalne

Obecnie większość taryf typu Orange SMART, GO, POP, czy MUSIC zostały wycofane na rzecz pakietów. W dobie internetu i tanich rozmów oraz SMS-ów podział na poszczególne usługi nie ma sensu. Jest to ogromne ułatwienie dla klientów, którzy nie muszą rozważać zakupu konkretnego startera i zastanawiać się, która oferta jest dla nich bardziej opłacalna. Wszystkie szczegóły możesz poznać na stronie Orange.

Pakiety – jak je wykorzystywać i co można otrzymać?

Chcesz skorzystać z dodatkowego internetu? Wystarczy wysłać SMS o konkretnej treści pod określony numer. W przypadku pakietów jednorazowych otrzymujesz m.in. możliwość wyboru transferu o wielkości: 1, 3, 5, 10, 20, 50 lub 100 GB. Wygodniejszą opcją są jednak pakiety cykliczne, które będą odnawiane automatycznie.

 

Każda taryfa zapewnia usługi minimalizujące ceny. Warto zapoznać się z wszystkimi dostępnymi możliwościami przed wyborem. Jeśli nie masz na to czasu lub zaczynasz gubić się w ilości informacji, skontaktuj się z biurem obsługi klienta Orange. Specjaliści na pewno przedstawią Ci szczegóły i dopasują najlepszą propozycję do Twoich indywidualnych potrzeb.

News Jak działa Autodoładowanie w Orange?

Nie słyszałeś jeszcze o Autodoładowaniu konta? Koniecznie przeczytaj ten artykuł i dowiedz się czym jest ta usługa, jak z niej korzystać i dlaczego ułatwia życie. czytaj więcej

News Jak porównać oferty operatorów komórkowych?

Oferty operatorów komórkowych zapewniają podobne usługi, ale różnią się pod względem kosztów i zasad. Wybór operatora musi być dokonany indywidualnie. czytaj więcej