Urządzenia Poly do sali konferencyjnej
News

Urządzenia Poly do sali konferencyjnej

10.02.2022
Microsoft Teams Rooms to niezawodne środowisko konferencyjne, które powstało z myślą o przedsiębiorstwach. Usługa bazuje na popularnej aplikacji MS Teams, lecz jest dedykowana firmom, które podczas konferencji muszą łączyć pracowników zdalnych z przebywającymi w biurze. To rozwiązanie znacząco podnosi komfort współpracy, oczywiście pod warunkiem, że jest wspierane przez odpowiedni sprzęt, zapewniający doskonałą jakość dźwięku i obrazu. Z pomocą przychodzi firma Poly, która dostarcza certyfikowane urządzenia do pracy w usłudze Microsoft Teams Rooms oraz Zoom.

Od fokusowni po duże sale konferencyjne

Aby ułatwić swoim klientom wybór, firma Poly przygotowała sprzęt konferencyjny dostępny w kilku konfiguracjach: do fokusowni (focus room) oraz małych, średnich i dużych pomieszczeń. Poszczególne rozwiązania zostały dobrane w taki sposób, by maksymalnie zwiększać jakość wideokonferencji prowadzonych przez Zoom lub Microsoft Teams Rooms. Wszystkie rozwiązania są wyposażone w technologie redukcji hałasu NoiseBlockAI oraz Acoustic Fence, które eliminują rozpraszające dźwięki z otoczenia i zwiększają jakość wideorozmowy.

Focus & Small

W pomieszczeniach typu focus room przeznaczonych do badań społeczno-marketingowych oraz w małych salach typu huddle room najlepiej sprawdzi się wideobar Poly Studio X30 w połączeniu z dotykowym panelem sterowania Poly TC8. Taki zestaw jest rekomendowany do stosowania w pomieszczeniach o maksymalnych wymiarach 3 x 4,5 m. Poly Studio X30 ma wbudowaną kamerę 4K UHD, pojedynczy głośnik oraz cztery mikrofony MEMS, dlatego zapewnia doskonałą jakość dźwięku i umożliwia wygodną komunikację. Obecność panelu Poly TC8, który jest kompatybilny z Microsoft Teams Room i aplikacją Zoom, zapewnia wysoką jakość obrazu.

Medium

Do średnich sal konferencyjnych nadaje się wideobar Poly Studio X50 wraz z panelem sterowania Poly TC8. To połączenie sprawdza się w pomieszczeniach o maksymalnych wymiarach 4,5 x 6 m. Poly Studio X50 zawiera wbudowaną kamerę 4K UHD, 3 mikrofony MEMS, 2 mikrofony drugiego rzędu oraz głośniki stereo.

Large

Do sal, których wymiary przekraczają 4,5 x 6 m, przeznaczone jest urządzenie Poly G7500, które obecnie czeka na certyfikację Microsoft Teams. Z systemu można jednak korzystać z aplikacją Zoom. Zestaw zawiera elastyczne rozwiązania, dopasowane do potrzeb średnich i dużych sal konferencyjnych, w tym kamerę 4K Poly Studio E70, mikrofon IP oraz 2 ekrany.

Wydajniejsza praca z Poly Lens

Chcesz usprawnić pracę firmy działającej w trybie hybrydowym? Wybierając rozwiązania Poly, możesz korzystać z oprogramowania Poly Lens, które współpracuje z Microsoft Teams Admin Center, aby umożliwić zespołom IT kontrolę nad Teams Rooms w systemie Android oraz stosowanymi w biurze urządzeniami. Pozwala to na łatwe wdrażanie, konfigurowanie i aktualizowanie sprzętu oraz aplikacji, a także pozyskiwanie cennych informacji z chmury.

Technologia Poly MeetingAI dla równości w miejscu pracy

Microsoft Teams Rooms umożliwia łączenie pracy stacjonarnej ze zdalną. Inżynierowie Poly zwrócili uwagę na to, że tego typu rozmowy zmniejszają widoczność osób obecnych w pomieszczeniu. Właśnie dlatego powstała zaawansowana technologia Poly MeetingAI, oparta na sztucznej inteligencji, wbudowana w zestawy Poly Studio Room dla Microsoft Teams. Podczas rozmowy system automatycznie wychwytuje osobę, która uczestniczy w rozmowie, robiąc zbliżenie na jej twarz – zupełnie tak jak w filmie!

Artykuł dzięki uprzejmości:

https://treecloud.pl/

 

News Bezpieczeństwo informacji podstawą prawidłowego działania firmy

Poufne dane i informacje to coś, od czego zależy nie tylko prawidłowe funkcjonowanie ale czasem byt przedsiębiorstwa. Konkurencja nie śpi i trzeba liczyć się z tym, że będzie próbowała przejąć klientów, poznać zasady działania, ukraść pomysły i know-how. czytaj więcej

News Pokrowce na telefon. Czemu warto ich używać?

Etui na smartfony to z całą pewnością najczęściej kupowane akcesoria GSM. Oczywiście nie dzieje się tak bez powodu. Lista zalet związanych z korzystaniem z tego typu gadżetów jest naprawdę długa i obejmuje nie tylko poprawę wyglądu urządzenia. Jeśli do tej pory nie pomyśleliście, że zakup futerału na telefon może być dobrym rozwiązaniem, przygotowaliśmy krótki poradnik, w którym wyjaśniamy, czemu warto się na niego zdecydować oraz podpowiadamy, na co zwrócić uwagę przy jego wyborze. czytaj więcej

News Jak wygląda nowoczesne wyposażenie sali konferencyjnej?

Rozwój techniki audio-video nie ominął sal konferencyjnych. Wprost przeciwnie – sala konferencyjna to doskonałe miejsce do wykorzystania najnowszych zdobyczy techniki. Oczywiście, że wiele sal wyposażonych pozostało w ekran, projektor i najprostszy system audio, ale taki obiekt na pewno nie przyciągnie wymagających klientów. czytaj więcej

News Telekonferencje – ten sposób komunikacji zostanie z nami na dłużej!

Żyjemy w czasach telekonferencji. I chociaż wszyscy liczymy na to, że tzw. „odmrożenie gospodarki” nastąpi jak najszybciej i z niecierpliwością czekamy, kiedy wreszcie będzie można umówić się na spotkanie „w realu”, wiemy, że pandemia zmieniła nasz świat już bezpowrotnie. Niektóre rozwiązania, a tele- i wideokonferencje na pewno, zostaną z nami już na zawsze. Bo okazało się, że choć bezpośredniego kontaktu z drugim człowiekiem nic nie jest w stanie zastąpić, to jednak dzięki telekonferencjom i spotkaniom online, możemy oszczędzać czas i pieniądze oraz efektywniej pracować zdalnie. Dlatego warto inwestować w rozwiązania, które wspierają ten rodzaj komunikacji, aby zapewnić pracownikom jak najwyższy komfort pracy. Dzięki rozwiązaniom tele- i wideokonferencyjnym od Grandstream problemy techniczne nigdy nie staną na przeszkodzie wysokiej skuteczności! czytaj więcej