Uchwyt samochodowy Xblitz G650 z sensorem zbliżeniowym i ładowarką indukcyjną
News

Uchwyt samochodowy Xblitz G650 z sensorem zbliżeniowym i ładowarką indukcyjną

23.09.2019
Xblitz G650 to debiutujący właśnie na rynku uchwyt na telefon do twojego samochodu. Ta niepozorna konstrukcja, zrobiona z tworzyw sztucznych oraz metalicznego wykończenia, została przepełniona nowoczesną technologią.

ŁADOWANIE BEZPRZEWODOWE

Jeśli podepniemy uchwyt na telefon Xblitz G650 do zasilania z użyciem kabla USB typu C, możemy użyć go by ładować nasz telefon indukcyjnie. Wystarczy umieścić nasz aparat na jego miejscu, by uzupełnić baterię urządzenia. Jeśli zaś mamy starszy model telefonu, możemy oczywiście tradycyjnie ładować go poprzez podpięcie do niego odpowiedniego przewodu. Dolna część uchwytu została zaprojektowana tak, by podtrzymywać telefon i jednocześnie nie zasłaniać portów ładowania.

Uchwyt samochodowy Xblitz G650 z sensorem zbliżeniowym i ładowarką indukcyjną 1

CZUJNIK TELEFONU

Dzięki zastosowaniu nowoczesnego czujnika zbliżeniowego, nie musisz przejmować się wciskaniem telefonu do uchwytu. Wystarczy, że zbliżysz do niego swoje urządzenie, a skrzydełka mocujące otworzą się, pozwalając ci umieścić aparat na miejscu. Parę sekund później, uchwyt zacieśni się. Xblitz G650 posiada również ręczny przycisk zwalniający, dzięki któremu możesz wyciągnąć swój telefon z uchwytu.

Dzięki temu rozwiązaniu, telefon jest stabilnie utrzymywany na miejscu. Nawet silne wibracje i najgorsze wyboje nie są w stanie wyrzucić twojego smartfona z uchwytu Xblitz G650.

Uchwyt samochodowy Xblitz G650 z sensorem zbliżeniowym i ładowarką indukcyjną 2

PROSTY MONTAŻ

Uchwyt samochodowy Xblitz G650 montowany jest za pomocą przyssawki, dzięki czemu może być umieszczony na każdej, płaskiej powierzchni – takich jak przednia szyba czy deska rozdzielcza pojazdu. Dzięki dodatkowej warstwie żelowej pokrywającej przyssawkę, uchwyt może być przyczepiony nawet do nierównej (np. porowatej) powierzchni. Xblitz G650 pasuje więc do każdego pojazdu.

Uchwyt samochodowy Xblitz G650 z sensorem zbliżeniowym i ładowarką indukcyjną 3

PERSONALIZACJA

Głowica uchwytu na telefon Xblitz G650 może być obracana w osi lewo-prawo oraz góra-dół. Dodatkowo, plastikowe ramię urządzenia może być regulowane w trzech miejscach. Dzięki tym dwóm funkcjom, możesz dostosować uchwyt do swoich potrzeb – zawsze będziesz mógł dobrze widzieć ekran twojego telefonu.

Dolna część uchwytu na telefon Xblitz G650 może być regulowana, dzięki czemu urządzenie te może być wykorzystywane do przetrzymywania wielu rodzajów smartfonów, niezależnie od ich rozmiarów.

Uchwyt dostępny jest za 129,00 zł na stronie producenta

Uchwyt samochodowy Xblitz G650 z sensorem zbliżeniowym i ładowarką indukcyjną 4

News Dlaczego warto korzystać z chmury?

Rośnie popularność chmury obliczeniowej. Firmy dostrzegają zalety korzystania z cloud computingu i doceniają morze możliwości, jakie oferują poszczególne rodzaje chmury. Zobacz, co dzięki temu możesz zyskać firma. czytaj więcej

News Mobilne stanowisko pracy i rozrywki

Mobilność jest dziś standardem, również w zakresie komputerów, które służą nam na co dzień do pracy i do rozrywki, dlatego warto pomyśleć, jak zorganizować sobie pracę i rozrywkę w naszym codziennym życiu, aby nie ograniczała nas przestrzeń biurowa lub domowa w naszym codziennym obcowaniu z tego rodzaju sprzętem. czytaj więcej

News Jak przyspieszyć proces pakowania przesyłek w swojej firmie?

Zakupy przez Internet klientom wydają się niezwykle proste. Wystarczy chwila aby znaleźć produkty, które chce się zakupić, zapłacić i dostać informacje na temat wysyłki zamówienia. Ze względu na to, jak bardzo prosty i szybki jest to proces firmy muszą znaleźć sposoby, pozwalające na błyskawiczne pakowanie i wysyłanie produktów. Ponadto istotne jest także dbanie o bezpieczeństwo przesyłek, które mogą przecież ulec uszkodzeniu w procesie doręczania. Foliopaki kurierskie to rozwiązanie które posiada wszystkie pozytywne cechy, sprawiające, że zarówno przedsiębiorcy, jak i klienci są z niego zadowoleni. czytaj więcej

News BHP w pracy informatyka

Długotrwały kontakt z ekranem komputera nie działa korzystnie na narząd wzroku. Wiele osób zapomina o tym, że każde stanowisko pracy wyposażone w sprzęt komputerowy wymaga dostosowania do zasad BHP. Jeśli nie zadba się o ergonomię pracy, to wpłynie to niekorzystnie na jej efektywność i jakość. Nieprzestrzeganie zasad BHP będzie wiązało się z wystąpieniem negatywnych konsekwencji, przede wszystkim w postaci pogorszenia wzroku, dolegliwości bólowych ze strony kręgosłupa. Istotne jest dostosowanie się do norm bezpieczeństwa i higieny pracy. czytaj więcej