Trzy wskazówki dotyczące idealnego zestawu do gier!
News

Trzy wskazówki dotyczące idealnego zestawu do gier!

05.07.2022
Czy jesteś zainteresowany grami, a może nawet uważasz się za profesjonalnego gracza? Tak czy inaczej, dobra konfiguracja do gier jest niezbędna. Ale co to jest dobra konfiguracja gier, i jak można go zarchiwizować? W tym artykule chcemy omówić wszystkie najważniejsze informacje, wskazówki i sztuczki dotyczące idealnej konfiguracji dla graczy.

Dlaczego doskonała konfiguracja do gier jest tak ważna?

Granie ma być dobrą zabawą, prawda? Jasne, ale zwłaszcza z możliwością zarabiania pieniędzy i stworzenia z tego pełnoetatowej pracy. Jest to możliwe tylko przy odpowiednim ustawieniu gier. Potrzebujesz wszystkich nowych technologii, jakości i oczywiście szybkości! Czy jesteś na przykład zainteresowany przesyłaniem swoich sesji gier na Twitch lub Youtube? Będziesz potrzebował mikrofonu wysokiej jakości, aparatu fotograficznego lub kamery internetowej i oczywiście programu do przesyłania strumieniowego. Wiele osób marzy o tym, by zostać pełnoetatowym graczem, czy to na platformach takich jak Twitch, czy nawet zawodowo, dla firm, by przetestować ich najnowszy produkt. Jeśli to jest twoje marzenie, należy spojrzeć na następujące wskazówki i porady, jak stworzyć swój własny doskonały konfigurację gier.

Należy jednak pamiętać, aby nadać mu własny charakter w zależności od tego, co chce się osiągnąć. Na przykład, jeśli chcesz mieć dobre wrażenia z gry, nie potrzebujesz wysokiej klasy mikrofonu i kamery; zamiast tego powinieneś popracować nad szybkością.

Oto nasze trzy najlepsze porady i wskazówki dotyczące idealnej konfiguracji do gier

Czy chcesz stworzyć idealną konfigurację do gier, ale nie wiesz, na czym się skupić? Jeśli tak, to w tym artykule znajdziesz najlepsze porady i wskazówki. Dowiedz się więcej tutaj!

Zmniejszanie liczby pingów

Ping jest nazywany "opóźnieniem" i opisuje czas, w jakim niewielkie dane są przesyłane z komputera użytkownika do serwera. Są one przesyłane tam i z powrotem. Celem powinno być posiadanie szybkiego pingu, ponieważ wolny ping może spowodować, że gry będą się długo ładować, co może być dużym problemem podczas strumieniowania gier lub po prostu dla całego doświadczenia z grą. Jeśli chcesz wiedzieć, jak zmniejszyć ping, dowiedz się tego na stronie shellfire.net.

Pozbądź się kabli

Jeśli wejdziesz do swojego pokoju gier lub obszaru gier, możesz zobaczyć mnóstwo kabli. Niekoniecznie jest to coś, co będzie miało wpływ na wydajność podczas gry, ale nadal wpływa na wizualną część konfiguracji. Zwłaszcza jeśli musisz wymienić niektóre kable lub części, może to być duży problem, aby wiedzieć, co naprawić, gdy jest zbyt wiele kabli wokół.

Praca z oświetleniem

Zwłaszcza jeśli planujesz transmitować rozgrywkę i jednocześnie pokazywać swoją konfigurację przed kamerą, powinieneś zastosować oświetlenie, aby nadać jej bardziej atrakcyjny wygląd. Światła umieszczone z tyłu sprawią, że wizualne aspekty streamingu będą wyglądały bardziej profesjonalnie i zachęcająco. Można użyć różnokolorowych lampek lub nawet małych lampek. Wszystko zależy od Ciebie. Radzimy jednak zachować minimalizm. Oczywiście, chcesz mieć dobre tło dla swoich filmów, ale jednocześnie nie powinno ono skupiać uwagi na grach.

 

Mamy nadzieję, że te porady i wskazówki pomogą Ci znaleźć idealną konfigurację do gier dla Ciebie. Pamiętaj jednak, aby nadać swojej konfiguracji własny charakter. Zamiast kopiować innych graczy, pokaż swoją osobowość i niech to będzie widoczne w Twojej konfiguracji.

 

News Wskazówki dotyczące bezpieczeństwa Androida: chroń się przed złośliwym oprogramowaniem i hakerami

Oto najlepsze wskazówki dotyczące bezpieczeństwa smartfonów, o których powinieneś pamiętać w świecie online. czytaj więcej

News Jakie etui na telefon zapewnia najlepszą ochronę urządzeń mobilnych?

Etui na telefon odgrywa bardzo dużą rolę dla właścicieli smartphonów. I to nie bez powodu! Przyczyn jest co najmniej kilka. Wbrew pozorom pokrowiec nie tylko pełni funkcję estetyczną, która odpowiada za ciekawy design urządzenia, ale przede wszystkim praktyczną. Dzięki odpowiednio dobranemu case’owi poziom ochrony telefonu znacznie wzrasta. Jak sprawić, by urządzenie mobilne było jeszcze lepiej chronione niż dotychczas? W niniejszym artykule postaramy się odpowiedzieć na to pytanie. Zapraszamy do lektury! czytaj więcej

News Pokrowce na telefon. Czemu warto ich używać?

Etui na smartfony to z całą pewnością najczęściej kupowane akcesoria GSM. Oczywiście nie dzieje się tak bez powodu. Lista zalet związanych z korzystaniem z tego typu gadżetów jest naprawdę długa i obejmuje nie tylko poprawę wyglądu urządzenia. Jeśli do tej pory nie pomyśleliście, że zakup futerału na telefon może być dobrym rozwiązaniem, przygotowaliśmy krótki poradnik, w którym wyjaśniamy, czemu warto się na niego zdecydować oraz podpowiadamy, na co zwrócić uwagę przy jego wyborze. czytaj więcej

News BlueStacks - co warto o nim wiedzieć?

Wydawać się może, że niektóre aplikacje są przeznaczone tylko i wyłącznie na system operacyjny Android i nie ma możliwości, aby uruchomić je w środowisku Windows. Okazuje się, że jest pewne obejście tego problemu. Pozwalają na to tak zwane emulatory Androida, a jednym z najpopularniejszych jest BlueStacks. Co warto o nim wiedzieć? czytaj więcej

TomTom IFA: TomTom Sports wprowadza nowe funkcje do urządzeń sportowych

TomTom ogłosił dziś wprowadzenie do swoich produktów sportowych nowych funkcji - Fitness Age, Fitness Points i Spersonalizowane Treningi. Połączenie tych nowych możliwości urządzeń sprawi, że użytkownicy otrzymają narzędzia do tego, aby trenować inteligentniej, szybciej osiągać swoje cele i prowadzić zdrowszy tryb życia.
• TomTom Fitness Age pokazuje użytkownikom jaka jest ich rzeczywista forma;
• TomTom Fitness Points dostarczają użytkownikom informacji na temat ćwiczeń, aby poprawić ich kondycję i pozytywnie wpłynąć na wiek fitness;
• Spersonalizowane Treningi TomTom dostarczają krok po kroku wskazówki dotyczące treningów dostosowanych do indywidualnego poziomu sprawności i celów ćwiczeń. czytaj więcej