Tania wysyłka elektroniki kurierem do Niemiec
News

Tania wysyłka elektroniki kurierem do Niemiec

11.08.2022
Niemcy to jedna z najbardziej popularnych destynacji przesyłek nadawanych z naszego kraju. Wielu z nas posiada rodzinę i znajomych w tym kraju. Coraz więcej bliskich udaje się tam w celach zarobkowych. Wymiana handlowa z Niemcami również kwitnie - Polska należy do czołówki partnerów handlowych tego kraju. Z tego powodu wzrasta potrzeba lepszych możliwości nadania przesyłek.

Najszybszą i najbardziej bezpieczną formą transportu będzie skorzystanie z usług firm kurierskich. Kurier do Niemiec dostarczy nie tylko paczkę lub list dla twoich bliskich, ale również przedmioty zamówione przez twoich klientów oraz palety z produktami twojej firmy. Teraz pozostaje tylko pytanie, którego kuriera wybrać?

Wybór przewoźnika

AlleKurier jako broker kurierski oferuje w jednym miejscu usługi od różnych przewoźników krajowych i zagranicznych. Nie musisz samodzielnie szukać najlepszej dla siebie oferty wysyłki paczki do Niemiec. Zrobimy to za ciebie! Po skorzystaniu z wyceniarki zobaczysz propozycje wysyłki wśród takich firm jak GLS, DPD, UPS oraz AlleKurier Europa, czyli naszą autorską opcję taniego doręczenia paczki. Obok ofert pojawią się proponowane ceny usług, szacowany czas dostawy oraz najważniejsze wytyczne. Z nami masz możliwość wyboru najtańszego kuriera do Niemiec. Możesz nadać twoją przesyłkę nawet do 70% taniej w porównaniu z nadawaniem paczki za pomocą strony konkretnego przewoźnika.

Kurier do Niemiec szybko i tanio

Zastanawiasz się, jak szybko może dotrzeć twoja przesyłka do odbiorcy w Niemczech? Szacowany czas transportu standardowej przesyłki może trwać od 2 do 3 dni roboczych. Jeżeli jednak bardzo zależy ci na czasie, masz możliwość skorzystania z przesyłki ekspresowej. Zostanie doręczona już w jeden dzień roboczy! Twoją paczkę wycenimy indywidualnie. Aby poznać cenę wysyłki wystarczy, że zmierzysz i zważysz pakunek, a dane te wpiszesz do naszej wyceniarki. Najtańsza oferta na rynku już na ciebie czeka!

Twoja elektronika bezpieczna w naszych rękach

Chcesz wysłać sprzęt elektroniczny za granicę i mieć pewność, że dotrze do odbiorcy szybko i bezpiecznie? Świetnie trafiłeś! Nasz kurier do Niemiec zaopiekuje się się twoją paczką, tak aby została doręczona bez uszczerbku. Pamiętaj jednak, że ty też masz wpływ na bezpieczeństwo zawartości twojej paczki do Niemiec. Zadbaj o odpowiednie zapakowanie produktów, zgodnie z podanymi przez nas wytycznymi. To nie tylko pozwoli uniknąć wszelkich zniszczeń i uszkodzeń, ale także przyspieszy czas transportu.

 

Paczka zapakowana zgodnie z naszymi wskazówkami, zakwalifikowana jako standardowa, dotrze najszybciej do odbiorcy. Dzieje się tak dzięki automatycznemu sortowaniu w sortowni kurierskiej. Ale spokojnie - proces ten odbywa się tak samo bezpiecznie, jak sortowanie ręczne przesyłek niestandardowych. Po prostu trwa krócej!

Jak zapakować elektronikę?

Urządzenia elektroniczne zapakuj odpowiednio do ich oryginalnego pudełka. To właśnie ono jest przystosowane do tego, by zapewnić im bezpieczny transport. Owiń oryginalne pudełko folią bąbelkową. Przygotuj teraz właściwy karton wysyłkowy o kształcie regularnego prostopadłościanu. Elektronikę w oryginalnym opakowaniu umieść w środku. Wolne przestrzenie wypełnij przeznaczonymi do tego materiałami amortyzującymi lub papierem. Teraz zamknij karton i mocno owiń taśmą na łączeniach, tak aby nie otworzył się w trakcie transportu. W widocznym miejscu naklej list przewozowy. Możesz dodać naklejkę typu “nie rzucać”, jednak spowoduje to zakwalifikowaniem paczki jako niestandardowej i czas doręczenia może się wydłużyć. Teraz wystarczy, że w prosty sposób nadasz przesyłkę przez Internet, a kurier do Niemiec odbierze ją z twojego domu!