Szybki internet w Krakowie – który wybrać?
News

Szybki internet w Krakowie – który wybrać?

30.03.2022
Mieszkańcy Krakowa mają do wyboru liczne oferty internetu stacjonarnego. Jak w gąszczu operatorów wybrać tego najlepszego?

Kończy ci się umowa na internet stacjonarny? Przeprowadzasz się do nowego lokum? Jesteś niezadowolony z poprzedniej umowy? Zmień operatora i zobacz, że można być zadowolonym ze swojego łącza.

Jaki internet w Krakowie wybrać?

W Krakowie, jak w większości dużych miast, wybór ofert internetu jest spory. Jak wybrać ten najlepszy? Większość osób kieruje się ceną i oczywiście jest to bardzo ważny aspekt, jednak sama cena to nie wszystko. Liczą się także parametry łącza, a więc szybkość połączenia (przesyłu danych) oraz dodatkowe aspekty, takie jak np. dodatkowa ochrona. Należy wybrać taki pakiet, który odpowiada konkretnym potrzebom użytkownika. Przed wyborem należy zatem zastanowić się w jaki sposób na co dzień korzysta się z domowego łącza. Lepiej wybrać niższy pakiet, a potem ewentualnie go rozszerzyć niż wybrać taki na wyrost, za który trzeba zapłacić więcej.

Szybki internet - Kraków

Jedną z najlepszych ofert na internet stacjonarny w Krakowie ma operator TOYA. Można wybrać spośród 4 atrakcyjnych pakietów internetowych. Oferta szybkiego internetu w Krakowie przedstawia się następująco:

  • TOYAnet 100 (za 49,90 zł/miesięcznie, 100/20 Mb/s)
  • TOYAnet 300 (za 59,90 zł/miesięcznie, 300/30 Mb/s)
  • TOYAnet 500 (za 69,90 zł/miesięcznie, 500/50 Mb/s)
  • TOYAnet 1000 (za 79,90 zł/miesięcznie, 940/60 Mb/s).

Wszystkie pakiety obejmują usługę Wi-Fi Plus za darmo oraz opcję Bezpieczny internet za 0 zł przez pierwszy miesiąc, a potem za 6,90 zł miesięcznie.

W przypadku podłączenia internetu do budynków jednorodzinnych opłata za usługę utrzymania łącza telekomunikacyjnego wynosi dodatkowo 10 zł.

Dodatkowy pakiet

Do każdego ww. pakietu internetu można dokupić dodatkowy pakiet Bezpieczny internet. Daje on ochronę w postaci zabezpieczenia loginów, haseł, bankowości internetowej, ochronę przed atakami hakerów i złośliwym oprogramowaniem. Ma także opcję kontroli rodzicielskiej i limitowanie dostępu, a także funkcję Antyzłodziej. Ile kosztuje taka dodatkowa ochrona? Licencja na 5 urządzeń to koszt jedynie 6,90 zł miesięcznie.

Ze szczegółową ofertą szybkiego internetu w Krakowie można zapoznać się na stronie operatora: https://toya.net.pl/internet.


Artykuł sponsorowany

News Niedrogie telefony z praktycznymi funkcjami: jakimi markami warto się zainteresować?

Wiadomym jest, że nie każdy posiada duży budżet na zakup smartfona. Mogłoby się wydawać, że funkcjonalny telefon musi być bardzo drogi, jednak nie jest to prawdą! Coraz więcej marek posiada w swojej ofercie budżetowe modele "na każdą kieszeń". czytaj więcej

News Jak przyspieszyć internet w telefonie? Sprawdzone sposoby

Ogromna rzesza posiadaczy współczesnych smartfonów zadaje sobie bardzo często pytanie: jak przyspieszyć internet w telefonie? Na prędkość internetu w telefonie ma oczywiście wpływ wiele czynników: od jakości usługi, którą oferuje określony dostawca internetu, aż po aplikacje, które zostały zainstalowane w telefonie. Szybkość mobilnego internetu we współczesnym świecie to podstawa. Wcześniej wymienione kwestie nie są jedynymi, które należy wziąć pod uwagę, ale wszystkie opiszemy w poniższym artykule. czytaj więcej

News Szybki internet w domu - jak wybrać najlepszy router?

Dobry router to urządzenie niezbędne w każdym domu. To właśnie dzięki niemu możemy cieszyć się szybkim internetem. Czy przy wyborze nowego routera powinniśmy zwrócić szczególną uwagę na niektóre jego cechy? Czy warto kupić wzmacniacz Wi-Fi? czytaj więcej

Play Play: Czeka Cię festiwalowe lato? Te aplikacje to must have!

Festiwalowy występ Lany del Rey, czy koncert Depeche Mode to jedne z najbardziej oczekiwanych wydarzeń muzycznych tego lata. Twój kalendarz koncertowy wypełniony jest po brzegi? Zaopatrz się w odpowiednie aplikacje, dzięki którym wyjazd na występ idola stanie się łatwiejszy. czytaj więcej