Serwis Apple - Warszawa
News

Serwis Apple - Warszawa

02.08.2022

Amerykański producent słynie z produkowania sprzętu charakteryzującego się nienaganną wydajnością i jakością wykonania. Nawet urządzenia elektroniczne z najwyższej półki posiadają jednak określoną żywotność. Podzespoły stopniowo zużywają się w toku eksploatacji. Poza tym konstrukcja posiada delikatne elementy, które mogą ulec uszkodzeniu w razie wystąpienia kolizji.Nie zawsze można liczyć na naprawę w ramach gwarancji zapewnianej przez Apple. Wiele awarii powstaje po zakończeniu okresu ochronnego. Często też użytkownik ponosi odpowiedzialność za wystąpienie defektu. W takich sytuacjach należy szukać wsparcia w innych miejscach. Doskonałym wyborem jest iClinica, czyli firma specjalizująca się w naprawianiu sprzętu marki Apple.

Serwis iPhone – Warszawa

Smartfony są wyjątkowo narażone na wystąpienie uszkodzeń. W końcu użytkownicy właściwie nie rozstają się z nimi. Wystarczy jeden nieostrożny ruch, aby telefon upadł i rozbił się o podłogę. Konsekwencją takich sytuacji często bywa zbita szybka. Czasem dochodzi również do awarii wyświetlacza. Niezależnie od charakteru defektu, jesteśmy w stanie przywrócić urządzenie do pełnej sprawności. Naprawą zajmie się nasz serwis Apple w Warszawie.

 

Stłuczenie szkła stanowi jedną z najczęściej występujących usterek. W ofercie iClinica znajdziesz jednak szeroką gamę innych usług serwisowych. Jesteśmy w stanie sprawnie rozwiązać problem z zawodzącą baterią czy też złączem ładowania. Poza tym wymienisz u nas następujące komponenty:

  • tylna klapka,
  • mikrofon,
  • głośnik rozmów,
  • aparat,
  • przyciski boczne,
  • obudowa.

Oprócz tego zrealizujemy też naprawę Face ID oraz czyszczenie urządzenia po zalaniu. Jeżeli w powyższym opisie nie znajdujesz usług odpowiadających Twoim potrzebom, skontaktuj się z nami i opisz występujący problem. Wówczas zaproponujemy rozwiązanie.

Serwis MacBook – Warszawa

Nasza oferta serwisowa nie ogranicza się wyłącznie do iPhone’ów. Specjalizujemy się również w dawaniu drugiego życia innym urządzeniom Apple. Jesteśmy do dyspozycji jeśli Twój iPad, MacBook bądź Apple Watch odmawiają posłuszeństwa. Przeprowadzenie niezbędnych czynności nie powinno jednak zająć nam więcej niż kilka dni roboczych. Po przeprowadzeniu operacji zwrócimy Tobie sprzęt Apple, który będzie w pełnej gotowości do dalszego użytkowania.

 

Zepsute urządzenie możesz dostarczyć nam osobiście. Serwis Apple w Warszawie znajduje się przy ulicy Wareckiej 9. Przed wizytą wybierz dogodny termin. Dzięki temu nasz specjalista będzie mieć zarezerwowany czas wyłącznie dla Ciebie. Podczas spotkania otrzymasz komplet niezbędnych informacji dotyczących naprawy.

 

Jeżeli nie możesz dostarczyć sprzętu osobiście, nic nie stoi na przeszkodzie, by zrobić to na odległość. Oferujemy naprawę wysyłkową. Na naszej stronie internetowej znajdziesz formularz, który pozwoli Tobie na skorzystanie z tej usługi. W ustalonym terminie kurier odbierze od Ciebie urządzenie, a następnie przesyłka trafi do naszego serwisu. Po upływie kilku dni otrzymasz paczkę z naprawionym sprzętem. Koszty doręczenia pokrywa iClinica.

 

News 3 największe korzyści z korzystania z autoryzowanych serwisów Apple

Czy można naprawić sprzęt od Apple w dowolnym serwisie? Dziś już często tak. Czy taka naprawa będzie wykonana solidnie? Różnie z tym bywa, choć jakość usług rośnie. A więc czy są jeszcze powody, żeby oddawać sprzęt z Cupertino do naprawy w autoryzowanym serwisie? Cała masa, ale opowiemy o trzech najważniejszych. czytaj więcej

News Wymiana szybki Apple Watch

Apple to marka, która sprawia, że klienci, którzy raz zdecydują się na jej produkty, zazwyczaj nie chcą już wracać do produktów i rozwiązań innych producentów. Najpierw królowały iPhony i Macbooki, później iPady, a obecnie coraz większą popularność zdobywają zegarki Apple Watch. Niezawodna jakość oraz elegancki i minimalistyczny styl od zawsze cechowały producenta z nadgryzionym jabłkiem w logo, jednak nawet najlepsze produkty są podatne na uszkodzenia. Wymiana szybki Apple Watch jest jednym z przykładów możliwych szkód, których może doznać zegarek.

- Zegarek Apple Watch
- Naprawa zegarka Apple czytaj więcej

News Serwis telefonów Samsung Warszawa - gdzie szybko, tanio i skutecznie naprawić smartfon?

Nie ma chyba nic gorszego niż zepsuty telefon. W końcu smartfon to urządzenie, które każdy z nas ma przy sobie przez niemal 24 godziny. Dlatego też w razie usterki koniecznie musimy postawić na serwis, który zajmie się naprawą nie tylko skutecznie, ale i szybko. Jak znaleźć taki w Warszawie? czytaj więcej

News Serwis Apple - zadbaj o profesjonalną naprawę swoich urządzeń

Urządzenia przygotowywane przez firmę Apple a więc iPhone, MacBook czy iPad to synonim luksusu dla wielu miłośników elektroniki. Z drugiej strony to według specjalistów urządzenia, które wprowadzają wiele innowacyjnych rozwiązań i dzięki temu właśnie wyróżniają się na tle innych sprzętów dostępnych w sprzedaży. Nie powinno więc być zaskoczenia, że to urządzenia, które znajdują się na górnej półce cenowej. Mimo tego bardzo wiele osób decyduje się na zakup tych sprzętów. Duży wydatek skłania jednak do postawienia pytania, co zrobić w momencie, gdy urządzenie zostanie uszkodzone i konieczna będzie jego naprawa. Wybierając serwis Apple trzeba pamiętać, że naprawa może być objęta ochroną gwarancyjną bądź też wykonywana będzie poza tą ochroną. Przy wyborze serwisu ta kwestia będzie miała istotne znaczenie. czytaj więcej

News Czy iPad faktycznie jest rywalem laptopów?

Kiedy niemal 10 lat temu Apple prezentowało swojego pierwszego iPada, to było to nie lada wydarzenie. Nikt do tej pory nie stworzył urządzenia, które będzie pewnego rodzaju pośrednikiem pomiędzy telefonem a komputerem. Jak pokazały kolejne lata, Apple uczyniło z niego urządzenie, które może konkurować nawet z przenośnymi komputerami. czytaj więcej